FDN Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: FDN Brno Jiný

Pana doktora jsme navštívili v rámci pohotovosti. Nepříjemný, usecny nejen na mne, ale i na dceru. Vynadal mi, proč moje osmileté dítě v létě o prázdninách není v osm večer v posteli, ale na hřišti. Protože jsou prázdniny, je 33 stupňů a svítí sluníčko? Při našem odchodu kroutil hlavou, jako bych se dopustila strašného přestupku a moje inteligence je na úrovni smetacka a lopatky. Diagnóza a doporuceni léčby proběhlo mezi otevřenými dveřmi během 30 sekund (ok, nikdo v cekarne nebyl) - leky jsem znala, stacilo mi to, ale pokud bych byla matka prvorodicka s malým batoletem, tak bych odchazela s hlavou v pejru a šrámem na duši, jak strašná matka jsem. Náš případ byl triviální, neposoudim tedy skutečnou odbornou profesionalitu lékaře, ale chováním působil arogantně a přepracovaně.

Umístění: FDN Brno Jiný

Pan doktor je velice rychlý a to by pro někoho v nemocnici mohlo být i dobře, protože nebude muset čekat dlouhou frontu, ale když se s vámi pan doktor vypořádá ani ne za 1 minutu a když se ho snažíte zeptat na vaše zdraví a on vám skáče do řeči, nevyslechne si vás a místo na dodělání sádry vás pošle na RTG, poté vám ještě řekne že jste slyšel špatně že to nevadí, přitom všichni v ordinaci slyšeli že mluví o RTG, tak promiňte jsem znechucen. Pan doktor nejspíš udělal co bylo třeba, ale jen tak na 40%. Byl arogantní, nepřesný a ještě z vás udělal hloupého. Příště k někomu jiném.

Pan doktor Daněk je nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život se svými dětmi navštívila. Vždy s přesností určil diagnozu a s profesionálním a empatickým přístupem doporučil následnou léčbu. Já ho volím jako nejlepší volbu!

U tohoto pana doktora jsme byli vždy kvalitně a rychle ošetřeni. A to vím co mluvím, jsme tam každy druhý měsíc.
Vždy se synem vtipkuje, jak pan doktor tak i sestřičky. Takových doktorů víc!!!!!!!

Vážené a vážení, jak píše předchozí uživatel, je opravdu na čase víc jednat a být důraznější. Nám málem svojí arogancí a bagatelizováním udělal z dítěte mrzáka. Nemyslím, že takový "odborník" by měl pečovat o naše děti. Celou situaci následně zachránil p. doktor Švařil a p. prof. Poul. Moc jsme to tehdy neřešili a byli šťastní. Asi to byla velká chyba.Vážení, braňme se.

Nedávno jsme byli na chir.ambulanci s naším 4 měsíčním synem, který nám pořád pláče a pláče. Doktor Daněk nevstal ani od stolu,řekl cosi o reklamě na Sunar a pokud prý chceme hodinu čekat na SONO,tak nám vypíše žádanku,když jsme se vrátili zpět na chir.ambulanci a já chtěla vjet s kočárkem dovnitř,začal od stolu ječet,že má právě vytřeno,že s kočárem dovnitř nevjedu a sestra mě předala zprávu mezi dveřmi.Ani syna neprohmatal,nepodíval se na něho,nic....Opravdu arogance nejvetšího kalibru.

Mě přišel jako dobrýýý

Chtěla bych se tímto zastat pana doktora, vždy profesionální ošetření a přístup a vzhledem k úrazovosti svých synů, věřte že vím o čem mluvím.Jenom díky jeho včasnému zásahu a okamžité operaci dnes můj syn hýbe rukou.

Naprosto souhlasím s příspěvkem předchozím. Doktor Škvařil, ač mlád, je pro mě naprosto jednoznačně nejlepším lékařem oddělení chirurie FDN Brno, citlivý a milý přístup k dětem i jejich vystresovaným rodičům. Doufám, že se přístupem některých kolegů nenakazí. Lékaři, jako doktor Daněk by neměli vůbec léčit děti, možná ani dospělé, snad jako veterinář by se uchytil. Ale vedení jaksi nechce reagovat....proč? Vždyť tento lékař kazí vysloveně pověst dětské chirurgie. Jsem zdravotník, mám reakce a odezvy pacientů i rodičů a stačí při negativní zkušenosti z tohoto oddělení zmínit... doktor Daněk?.. jistě, 100% trefa. Ta záplava pozitivních ohlasů od polointeligentů plná pravopisných hrubých chyb je naprosto nepodstatná. Jsou to nesoudní lidé, kteří buď normální přístup nezažili, nebo hrubost vnímají jako normu. Pardon, jestli jsem se někoho dotkla.

Za odbornost, preciznost a zručnost dávám jedničku, za chování pětku, někdy trojku, jak se pan doktor vyspí a taky se mi stalo, že jsem čekala v prázdné ambulanci se zraněným dítětem a doktor pozval dealerku s tričky místo nás a sestřičky řešily, jakou velikost si objednají, zatímco mé dítě zatínalo bolestí zuby. Teď si raději v evidenci říkám o návštěvu u doktora Škvařila - mnohem citlivější přístup k pacientovi a komunikace s rodiči také výborná.