FN Plzeň
alej Svobody 80, Plzeň

Umístění: FN Plzeň zubní operace

Opakovaná zkušenost. Zažila jsem ho na ambulanci,před operací, na oddělení a pak i při pooperačních kontrolách a musím říct , že svým přístupem a provedením zákroků předčil snad i reference, které jsem na něj předem dostala. Ještě nikdy jsem nezažila, že by se doktor takhle věnoval, vše vysvětlil dokud to člověk nepochopil :-) , nabídnul několik možností léčby , u všech vysvětlil pro a proti. Je rozhodně nejlepší doktor, jakého jsem potkala.

Umístění: FN Plzeň chirurgická extrakce zubu

Velmi nepříjemný zákrok mi zpříjemnil profesionální přístup pana doktora. Před zákrokem mi krok po kroku vysvětlil postup, po zákroku vysvětlil průběh hojení, možné komplikace a jejich prevence.
Měla jsem pocit, že jsem v dobrých rukou.
Monika Neubauerová

Stučně - 100%

Nejlepší chirurg a odborník na svém místě, skvělý člověk s lidským přístupem, který operuje, ošetřuje i léčí bez arogance a se zájmem. Pod jeho rukou si nepřipadáte pouze jako další kus v řadě, i po ošetření ho Váš stav zajímá.

Při operaci mi byl každý úkon popsán a vysvětlen jeho důvod, samotné ošetření i hojení bez komplikací. MUDr. Andrleho mohu 100% doporučit.

Dovoluji si užít v jeho případě rčení: " Mít klobouk, tak smekám ".
Vynikající chirurg a přitom bezvadný přístup bez sebemenšího povyšování, arogance
apod.Vše, i několikrát, bez problému a s klidem příjemně vysvětlí.
Léčba bez nejmenších komplikací.