Terronská 61/958, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

X

Několik návštěv této paní pro mě představovalo poměrně hořkou zkušenost. Trochu mě zarazilo, že ordinuje ve svém bytě. Na prvním sezení nicméně působila velmi příjemně, uvařila mi čaj a snažila se být milá.
Její odpovědi byly stručné a jednoduché, což není špatně, ale při druhém sezení jsem zjistil, že neposlouchá a nechápe, co jí říkám. Neposkytovala žádné přínosné rady, neuklidnila, hodně si sama stěžovala na politiku nebo popisovala své osobní zkušenosti, které byly úplně mimo probírané téma. Velmi často volila tak nevybíravá slova, až jsem se urazil. Taky mě poučovala o věcech, do kterých jí nic nebylo, a sdělovala mi své osobní názory, což mi v případě psychologa připadá krajně nevhodné.
Než se dostanu k závěru, chtěl bych ještě dodat, že její technika o vyčtení povahy člověka z fotky mě moc nenadchla (vlastně jsem ani moc nechápal, o co šlo).
Někomu zjevně vyhovuje, ale pro mě to byly jen peníze utracené za pokec, který můžu hodit s kamarádkou na kávě.

Bohužel špatná zkušenost. Při terapiích usínala. Zastrašování, když začnu brát AD. Po opravdu nesnesitelných stavech jsem musela začít brát AD, i jiný psychiatr uznal, že bych to asi bez nic nezvládla. Po přiznání, že jsem začala užívat AD, okamžitě přerušená spolupráce. :( :) Zvyšovat dávku nemusím, beru opravdu minimální a je mi konečně lépe! A nejsem "vypnutá"!!! Ale pro někoho věřím, že může být výborná. Záleží, co řešíte..:) Hodně štěstí všem!

Nejraději bych napsala žádný lékař. Byla mi doporučena,když jsem byla v hluboké psychospirituální krizi. CCa 6 měsíců jsem se s ní snažila zkontaktovat a prosila jsem jí o pomoc. Ani jednou neodpověděla.Později jsem se dostala k jiné psychoterapeutce, která jí, na základě mojí terapie žádala o věci, které jsem jí posílala. Nejenže to zpočátku popřela,ale později přiznala, že je vyhodila do koše. Nebyla jsem totiž mediálně známá osoba.

Patricie Anzari praktikuje psychologii na světové úrovni a nemá v naší středoevropské kotlině
konkurenta,konkurentku.
Chcete li zaplatit mnoho peněz za " odlepování duší",jděte k někomu jinému.
Pro ty,kteří jsou ve skutečné krizi a chtějí ji zpracovat,zužitkovat a využít k duchovnímu růstu,je
Patricie správnou volbou.

jednoznacne