Ordinace pro psychiatrii a sexuologii
Kamenná 11, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

chodím k panu doktorovi již dlouho,než jsem se dostala do jeho ordinace,tak jsem navštěvovala i jiné doktory tohoto oboru,proto můžu i srovnávat,ale ani jeden z nich nemá takové přednosti jako pan doktor Pál,nikomu jinému bych se nesvěřila,patří mu velké díky.

K panu doktorovi chodí léta moje maminka i tatínek a jsou nesmírně spokojeni. Vždy si na ně udělá čas a pomůže jim s daným problémem a ty v současné době má prakticky každý. Pan doktor je vstřícný, sympatický a profesionál, který se rád zasměje. Vždy přesně poznám kdy u něj byli rodiče na kontrole, protože potom jsou veselí a plní energie.

Fundovaný,vstřícný,sympatický

Lékař s profesionálním odstupem v jednání, celkový zájem jen o to nejnutnější pak předpis léků a naschledanou..více snad není co dodat.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jaký lék (pokud již nelze jinak) je lepší pro dobu těhotenství případně kojení zoloft či esoprex, který z nich je méně rizikový pro dítě? Myšleno v obecné rovině, je mi jasné, že lék se vybírá dle individuálních potřeb jedince, myslím, obecně, který je šetrnější, když mohou být užívány oba. Děkuji velice.

V podstatě oba léky mají stejný mechanismus účinku,ale poraďte se ještě s dětským psychiatrem , zdravím Dr.Pál

MUDr. Pál Andor