Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Šternberk

• „Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Je to lékař na svém místě. Milý, příjemný, ochotný, přístupný, vysvětlí vše, co je potřeba. Po dlouhé době až tento lékař začal řešit a léčit mé obtíže. Potřebuji-li lékaře ortopeda, pak se objednávám jedině k tomuto lékaři. Jsem s ním velice spokojena. Více

Hornoměstská 549/16, Rýmařov Mapa

Podhorská nemocnice a.s.

• „Pan doktor je opravdu nejenom kvalitní lékař ,ale i člověk,který si váží svých pacientů .Po několika operacích kolen u pana doktora jsem jej doporučil i svým známým a ti mi děkovali.Nedávno jsem panu doktorovi volal ohledně svého syna na vyšetření kolena.Byl nedostupný.Za několik minut mi sám zavolal.Moc mě to potěšilo i to ,že si na mě po celkem dlouhé době pamatoval.Náš hovor končil jeho slovy” já se o Vašeho syna postarám” to mluví za vše.Děkuji pane doktore. Více

Sušilovo nám. 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „pan primar svoboda je ten nejskvelejsi lekar ma skvely pristup ke mne coby pacientce je mily pratelsky a proste moc ja eva janickova i muj manzel mgr martin janicek si moc pana primare svobody nesmirne vazime pan primar svoboda je ten nejskvelejsi lekar který si zaslouzi nase podekovani eva janickova zlate hory Více

Pivovarská 12, Rýmařov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „MUdr. LUCKÝ PETR JE VELMI ZODPOVĚDNÝ A SVĚDOMITÝ LÉKAŘ, JEMUŽ JDE O OSOBU PACIENTA PŘEDEVŠÍM JAKO O ČLOVĚKA. dĚKUJI ZA JEHO PŘÍSTUP A LÉČBU. MARTINA ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Havlíčkova 9, Rýmařov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Přešla jsem k tomuto lékaři-zatím jsem spokojená.

Opavská 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Velmi kvalitní Pan doktor, 2 předchozí ortopedi měli rady typu mazte si zápěstí atd a až pan doktor si mě vzal do parády, operoval mě a vše v pořádku od té doby žádný problém. Doporučuji má lidský přístup poradi a vysvětlí. Více

Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc Mapa

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa