Onkolog Průhonice

• Onkolog, Gynekolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné. Díky! Více

Uzbecká 1409/8, Praha Mapa

MUDr. Michal Weinreb

• Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život. Více

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „jezdim k padu doktorovi 27 let jsem velice spokojena s pristupem k pacientum i ke mne samotne velice dusledny a starostlivy Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Bulovka; Ortopedická klinika

• „paní primářka Kaňková byla jediný lékař,který mi vysvětlil po příchodu z nemocnice,co znamená"další léčba bude pokračovat".V nemocnici mi udělali částečnou ablaci.Pak mi léčila ozařováním i chemoterapií.Protože ale moje krev nebyla od samého začátku v pořádku-chyběly mi bílé krvinky-tak včas chemoterapii ukončila,tím mi zachránila život. Už je to 17 let a jsem ZDRAVÁ Proto děkuji paní doktorko zdravím Jana Šeflová Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

Medi-Onco, s.r.o.

• „Paní doktorka Matoušková je obdivuhodný člověk a profesionál. Obdivuhodně zvládá stresové situace způsobené odchodem lékaře jehož agendu převzala. Více

Karlovo náměstí 3/319, Praha Mapa

Urocentrum Praha s.r.o.

• „I já mohu potvrdit, že Paní Dr. Lisnerová je dle mého osobního názoru vynikající lékařka. jak po lidské stránce tak po profesní. Je vždy velmi milá, chápající, vstřícná , trpělivá, vše důkladně vysvětlí a její přístup je velmi lidský. V dnešní době takových lékařů je jen velmi málo, bohužel. Moc děkujeme. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Je to vynikající lékař,jeho lidský i profesionální přístup pomáhá pacientům v jejich nelehkém boji o své zdraví.Moc si ho vážím. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Na Bulovce

• „Moje jen ta nejlepší zkušenost, k MUDr. Hrabětové jsem pojala pocit naprosté důvěry hned od první konzultace navrhované léčby, hodinu po sdělení diagnózy rakoviny prsu mi její velice kompetentní a zároveň ohromně lidský a osobně zainteresovaný přístup velmi pomohl se se vším srovnat a léčbou procházet(stále procházím). Více

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „Predevším díky panu doktoru Pechovi jsem tady jiz 13 let. Děkuji pane Doktoře! Hodně zdrávi a uspěchu. Natalya Makarenko Více

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „Paní doktorka je úžasný člověk, který vždy hledá tu nejlepší léčbu pro pacienta, dokázala mi pomoci v mé nemoci a za to si ji velmi cením. Více

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „Ráda se přidávám s kladným pohledem na paní doktorku Dohnalovou. Nemám naštěstí zdravotní problém a tak vlastně nemohu hodnotit odbornost, ale je to velmi vlídný člověk s pozitivní energií. Nesmím opomenout její skvělou zdravotní sestřičku! Do téhle ordinace vstupuji vždy velmi ráda. Více

Janovského 48/993, Praha Mapa

Ordinace klinické onkologie

• „"Světlo na konci tunelu"...Dlouho jsem nepotkala takového lékaře, absolutně top přístup..myslím, že jsem se nemohla dostat do lepších rukou než k paní Tesařové..jsem teprve na úplném začátku, ale díky této lékařce mám naději a pocit, že jsem v těch nejlepších rukách. Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Onkologická klinika VFN a 1.LF UK

• „U paní doktorky jsem byla již několikrát. Musím potvrdit vše níže. Nechci opakovat vše, co je již níže popsáno, tak jen dopíšu, že je paní doktorka úplný anděl ! A snad je tím vystiženo vše zásadní, co jsem měla na mysli. Neskutečně mi pomohla a navodila mi takový vnitřní klid. Je neskutečně empatická, milá, příjemná, usměvavá, vyšetření provádí velice důkladně, vše popíše, vysvětlí, zodpoví. Anděl v ordinaci na Bulovce. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

FN Na Bulovce Praha

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Gynekolog, Oční lékař, Plastický chirurg, Pediatr Více

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Onkolog, Gynekolog

„Jeden z nejlepších lékařů u kterého jsem v poslední době byla. Nepochybně velký odborník, který vás uklidní vše v klidu vysvětlí a máte pocit že se snad těšíte i na příští návštěvu :-) Velmi milý, empatický i vtipný pán. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice v Motole

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař Více

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „Vynikající lékařka s obrovským pochopením a skvělými výsledky, báječný člověk...

Šrobárova 50, Praha 10, Praha Mapa

FN Královské Vinohrady

• „Má obdiv celé naší rodiny.Nikdy nic nevzdává,lidský přístup a hlavně velká odbornice.Děkuji za mého synovce.V Hradci Králové ho hodili přes palubu.Díky paní přimařce Sirákové se dostal k paní prim.Abrhámové a už to bude 16 let.Patří Vám paní profesorko veliký dík!!! Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice - Onkologická klinika 1.LF UK