Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Fyzioterapie 60 minut • 880 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nad Šutkou, Praha

880 Kč

Nabízím své služby fyzioterapeuta v Praze - Kobylisích. Při terapii je pro mě nejdůležitější přesná identifikace Vašich obtíží a jejich co nejrychlejš...

Umístění: Fyzioterapie 60 minut

Ondra je ten nej fyzioterapeut Už mockrát mi velmi pomohl

Umístění: jiné místo rehabilitace dětí

Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme.

Umístění: jiné místo Bolest kyčle při sportu

Pana Vanyu jsem navštívila s bolestí kyčle, která se mi projevovala při sportu. Ten identifikoval, co přesně bolí, lehce sval protáhl a promasíroval, a ukázal kompenzační cviky, ve kterých mě rovnal, aby byly prováděny správně. Navíc byl moc milý, a bylo skvělé, jak se člověku plně věnuje. Určitě nejlepší fyzioterapeut, u kterého jsem zatím byla. Mohu jen doporučit!

Umístění: jiné místo fyzioterapie

Pan Ondřej má vážně šikovné ruce. Pomohl od bolesti zad a doporučil cviky, které fungují a pomáhají. Mohu jen doporučit!

Umístění: jiné místo Bolesti zad - skolióza, po porodu se bolest zhoršila.

Fyzioterapeut Ondřej Vanya byl velmi milý a ochotný. Po příjemné masáži zad, mi doporučil cviky, které je dobré cvičit na posílení zádových svalů. Při realizaci jednotlivých cviků pan Vanya pečlivě provedení zkontroloval a následně poopravil, aby bylo cvičení co nejefektivnější. Díky tomu jsem si více jistá jejich správností při domácím provedení. S terapií jsem byla moc spokojená, mohu doporučit!

Tereza S.

Umístění: jiné místo Chronicke problemy s krcni pateri, styl chuze

Ondrej je profik, vysvetli lidem, jak se starat o svoji telesnou schranku a predvede cviky, ktere Vam, pri pravidelnem cviceni, od bolesti zarucene pomuzou. Mohu jen doporucit!

Umístění: jiné místo Bolest kolene

Pan Vanya je profesionální a přijemný fyzioterapeut. Na doporučení známého jsem ho navštívil a sérii cviků a masáží mi po několika týdnech odpadly dlouhodobé problémy s kolenem. Cviky opakuji nadále a vše je zatím OK. Za mě super, jedná se o perspektivního lékaře a doporučil bych ho každému kdo hledá v Praze fyzioterapeuta.

Tomáš Marek.