Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kounicova 26, Brno
Odborný lékař - psychiatr

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

Paní doktorka ma zlaté srdce. Skvělá a příjemná. Dokázala mi okamžitě pomoci navedla me na cestu psychoterapie, kde se muj stav zlepsil neuvěřitelným způsobem. Obrovské díky patří jak doktorce tak i psychoterapeutovi...

K
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

P. Doktorka je super a úžasná, všem doporučuji, moc mi pomohla, je moc milá, moc pěkně že mě dostala, co mě vlastně trápí!!!

D
Ověřeny pacient

K paní doktorce Krátké chodím rok a půl a jsem nadevše spokojená. Vybrala mi přesně sedící léčivo. Nemá objednací hodiny, takže k ní mohu zajít kdykoliv, kromě pondělků tam nikdy nečekám. Děkuji za pomoc.

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce Krátké chodím cca 1,5 roku. Má zájem o pacienta, chová se přesně tak, jak bych od práce psychiatra očekávala. Bohužel se v dnešní době moc lékařů takto chovat neumí. Jsem moc ráda, že jsem na ni dostala kontakt. Můžu jedině doporučit.

V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila velmi krátce, ale moc mi pomohla. Díky jejímu doporučení se můj stav zlepšil mnohem víc než za několik let jinde.

J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím asi rok a jsem spokojená. Je příjemná a všechno vysvětlí. Líbí se mi, že zdůrazňuje důležitost psychoterapie, protože prášky samy o sobě nevyřeší příčinu problémů. Poprvé jsem měla z návštěvy psychiatrické ordinace strach, ale teď už mě to nijak nestresuje, právě díky milému přístupu paní doktorky.

A
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím už několik let a hodnotím její přístup a zvolenou léčbu jako vynikající. Ona sama je velice příjemná, vnímající problémy a pocity pacientů, snaží se vždy co nejlépe poradit a pomoci. Souhlasím, že kromě psychiatra je i vynikající psycholog.
Po přečtení negativního názoru na tuto paní doktorku od pacientky z 15.12.1011 jsem se zděsila - to si nejspíš paní spletla lékařku!

Ano, paní Krátká je velmi dobrý psycholog. A taky toho pořádně zneužívá. Nikdy nezapomenu, jak mě ponížila, když jsem byla úplně na dně, všichni mě opustili a o všechno jsem přišla. Moc dobře pozná, co vám může ublížit a když se jí to podaří, má neskutečnou radost, jak vás prokoukla. Např. si přede mnou zapálila cigaretu, vyfoukla mi dým do obličeje a když jsem se s odporem odvrátila, zachechtala se a konstatovala, že je jí jasné, že já bych nikdy nekouřila. Následně mi pak prozradila, že moje reakce je jen reakcí netolerantního rozmazleného spratka. Další její psychologické finty tady líčit nebudu, uvedený příklad je ten nejmírnější. Tímto bych chtěla varovat všechny citlivější lidi.

Ověřeny pacient

K návštěvě psychiatrické ordinace jsem se dlouho odhodlávala, nakonec jsem dala na doporučení kamarádky, která k paní doktorce Krátké již delší dobu chodí a je velmi spokojená, a šla jsem také. Bála jsem se, nevěděla jsem jak začít, obávala se chladných otázek typu: "S čím Vám můžu pomoct?"atd.. Paní doktorka Krátká mi však tuto otázku nepoložila, přirozeně jsme začaly konverzovat o mém dětství apod. a pozvolna došly až k problému. Myslím, že paní doktorka se minula povoláním, měla být spíš psycholožka, protože dovede navodit takový pocit pohody, uvolnit a rozpovídat člověka, že je to úžasné. Je velice empatická a vyptává se a mluví s Vámi, dokud si není jistá, jaká léčba je pro Vás nejlepší. V mém případě dokonce neváhala zůstat přesčas, místo toho, aby mne objednala na jindy. Předepsala mi prášky, které mi moc pomáhají,doporučila psychoterapii, cítím se mnohem lépe a moc si jí vážím. Vřele doporučuji!!!!

Tuto doktorku mohu doporučit

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti