Odborný lékař - psychiatr
Kounicova 26, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

Dobrý den, léčím se, střídavě, u paní Doktorky už řadu let. Pí. doktorka, i přes moji liknavost a nezodpovědnost v léčbě, mě přesto vždy chápavě přijme a řeší se mnou aktuální situaci. Moc jí za vše děkuji a vždy se za ní těším na konzultaci. Je opravdu skvělý odborník i člověk :-). Děkuji !!

Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

Velmi spokojená. Léčba zabrala. Paní doktorka je empatická, velice příjemná, ochotná. Pouze není možná komunikace mailem.

Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

Paní doktorka ma zlaté srdce. Skvělá a příjemná. Dokázala mi okamžitě pomoci navedla me na cestu psychoterapie, kde se muj stav zlepsil neuvěřitelným způsobem. Obrovské díky patří jak doktorce tak i psychoterapeutovi...

Umístění: Odborný lékař - psychiatr Jiný

P. Doktorka je super a úžasná, všem doporučuji, moc mi pomohla, je moc milá, moc pěkně že mě dostala, co mě vlastně trápí!!!

K paní doktorce Krátké chodím rok a půl a jsem nadevše spokojená. Vybrala mi přesně sedící léčivo. Nemá objednací hodiny, takže k ní mohu zajít kdykoliv, kromě pondělků tam nikdy nečekám. Děkuji za pomoc.

K paní doktorce Krátké chodím cca 1,5 roku. Má zájem o pacienta, chová se přesně tak, jak bych od práce psychiatra očekávala. Bohužel se v dnešní době moc lékařů takto chovat neumí. Jsem moc ráda, že jsem na ni dostala kontakt. Můžu jedině doporučit.

K paní doktorce jsem chodila velmi krátce, ale moc mi pomohla. Díky jejímu doporučení se můj stav zlepšil mnohem víc než za několik let jinde.

K paní doktorce chodím asi rok a jsem spokojená. Je příjemná a všechno vysvětlí. Líbí se mi, že zdůrazňuje důležitost psychoterapie, protože prášky samy o sobě nevyřeší příčinu problémů. Poprvé jsem měla z návštěvy psychiatrické ordinace strach, ale teď už mě to nijak nestresuje, právě díky milému přístupu paní doktorky.

K paní doktorce docházím už několik let a hodnotím její přístup a zvolenou léčbu jako vynikající. Ona sama je velice příjemná, vnímající problémy a pocity pacientů, snaží se vždy co nejlépe poradit a pomoci. Souhlasím, že kromě psychiatra je i vynikající psycholog.
Po přečtení negativního názoru na tuto paní doktorku od pacientky z 15.12.1011 jsem se zděsila - to si nejspíš paní spletla lékařku!

Ano, paní Krátká je velmi dobrý psycholog. A taky toho pořádně zneužívá. Nikdy nezapomenu, jak mě ponížila, když jsem byla úplně na dně, všichni mě opustili a o všechno jsem přišla. Moc dobře pozná, co vám může ublížit a když se jí to podaří, má neskutečnou radost, jak vás prokoukla. Např. si přede mnou zapálila cigaretu, vyfoukla mi dým do obličeje a když jsem se s odporem odvrátila, zachechtala se a konstatovala, že je jí jasné, že já bych nikdy nekouřila. Následně mi pak prozradila, že moje reakce je jen reakcí netolerantního rozmazleného spratka. Další její psychologické finty tady líčit nebudu, uvedený příklad je ten nejmírnější. Tímto bych chtěla varovat všechny citlivější lidi.