Praktický lékař pro děti a dorost
Španielova 1280, Praha

Paní doktorka je lékařka na svém místě! Je vstřícná,ochotná,milá a vždy poradí. K dětem se chová jako by byla jejich babička a o sestřičce mohu říct také jen to nejlepší :-) Kolikrát její slova byla jako pohlazení i její chování k dětem. Mohu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem se prvně setkala v červnu 1990, kdy se narodil můj syn. Vždy jsem s ní byla velmi spokojená, je pečlivá a vždy jednala tak, jak bylo v dané situaci potřebné. To mi potvrdili postupem času i jiní lékaři, ke kterým jsem se díky nemocím své dcery (nar. 1996) dostala v Motolské nemocnici. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala ani nepodcenila. Syn už do její kompetence nespadá, což je škoda, jelikož paní doktorka pro něj byla jediná přípustná, ke které bez obav chodil. Vzhledem k hospitalizaci na Bulovce ve čtyřech letech získla fobii z lékařů a dodnes není schopen navšítvit jakéholiv lékaře. Pouze k paní doktorce Fečové měl po celou dobu důvěru. Dcera ji navštěvuje dodnes, ačkoliv již 15 let žijeme mimo Prahu - přesto k paní doktorce dojíždíme v případě potřeby rádi a nechce nic měnit.

od paní doktorky jsme se musely po 8 měsíc přeregistrovat k jiné dětské lékařce. Paní doktorce jde jen o to hromadit papíry od specialistů a vůbec nečte co v nich je. Neumí naslouchat tomu co já jako rodič říkám. Poslouchá jen to co se jí hodí. Vrcholem všeho bylo když jsem měla přinést moč, nikdo mi neřekl v kolika zkumavkách má být, a když to nestačilo(netušila do kolika zkumavek to chtějí a přebytečnou moč doma vylila), musela jsem svou dceru trápit a doma z ní potřebné množství moči dostat za cca 1 hodinu, tedy výkon pro kojence téměř nadlidský.

Paní doktorka i paní sestřička jsou skvělé, velmi pečlivé, ochotné, s naším prvním chlapečkem mi vždy poradily, což jsem jako začínající maminka velmi ocenila a stále oceňuji. Chovají se moc hezky nejen k dětem, ale i k rodičům, vše jasně vysvětlí, nepřipadáte si hloupě, i když se ptáte na nějakou (všem zběhlým maminkám) jasnou věc. I s tím, že by mi sestřička pomohla s věcmi z ordinace do čekárny, jsem se ještě nikde nesetkala. Tuto ordinaci všem doporučuji, mám v ní stoprocentní důvěru.

U paní doktorky jsme se synem od jeho narození. Vždy je velmi důsledná, pečlivá, s citlivým přístupem. Sestřička je chápavá a skvěle se doplňují. Syn měl od mala velké zdravotní problémy, ale věřím tomu, že i právě díky přístupu paní doktorky jsme se z toho zdárně dostali. Antibiotika první rok neměl ani jednou a to byl nemocný každou chvíli. Opravdu jsem vděčná, kéž by bylo více takových lékařů.

Důsledná paní doktorka, s citlivým přístupem k dětem, neordinující vždy jen antibiotika, jako jiní lékaři.

Super doktorka.Vnučka k ní chodí od narození a má paní doktorku ráda.Kvůli odstěhování se bude muset vnučka přeregistrovat,je to k doktorce daleko,ale bude nás to mrzet.Paní doktorka je velice chytrá a k dětem empatická.Velmi doporučuji paní doktorku a děkujeme moc za péči o naší Miňonku.

Musím souhlasit s předcházejícími názory na paní doktorku i sestřičku. Mám dva syny a k paní doktorce jsem s nima chodila určitě víc jak 15let a nikdy nás nezklamala, a to jak léčbou tak přístupem ke klukům. Kéž by byli i dospělí lékaři alespoň z půlky jako PANÍ DOKTORKA a SESTŘIČKA. Díky Danielová a synové Jan a Filip.

Pani Doktorka Fecova, je skutocne profesional na urovni. Je velmi mila, ma zaujem o svojich pacientov. K detickam je velmi pozorna, rovnako ako i sestricka. Dakujeme im za ich pristup, sme radi, ze ich mame. Zelame im hodne uspechov. EB

Paní doktorka je opravdu úžasná.Nikdy jsem nezažila aby něco zanedbala, ba naopak.Dceři už bude 19 let, tak se budeme muset pomalu rozloučit a je nám to velice líto.