jsem ráda,že mě pan doktor přijal.Je skvělý,příjemný,odvádí vynikající práci,vše vysvětlí.Sestřičky taky milé.Mám šílený strach ze zubařů,ale zde v ordinaci strach opadl a chodím sem již s důvěrou a beze strachu.Ordinuje již na jiné adrese,naproti krajskému úřadu v Ostravě

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor je příjemný, pečlivý a empatický, sestřička moc hodná. Skvělý přístup a rozhodně kvalitnější péče než předchozí zubař.

Umístění: jiné místo

Vybrala jsem si zubaře na základě zde uvedených recenzí a vyplatilo se. Pan doktor je opravdu zlatý a krásně mi opravil zoubek :-)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Velmi empatický,pečlivý.Úžasný jako lékař,tak i člověk.Je odborníkem a tomu odpovídá i výsledek jeho práce.Rovněž sestřička je skvělá.Děkuji oběma.Hečková

Pan doktor i sestřička jsou oba super. Po 28 letech jsem hledala změnu zubního lékaře a měla jsem kliku, narazila jsem na příjemného lékaře, který umí, je empatický, cítím se u něho dobře. MZ