Praktické zubní lékařství
Unhoštská 2533, Kladno

Umístění: Praktické zubní lékařství

Vřele všem doporučuji, dnes mi trhal dva moudráky, byla jsem velmi mile překvapená s jakou rychlosti byly venku a navíc v podstatě bez známky bolesti... A to ani poté, co injekce přestala působit. Za mě pan zubař s velkým Z.
Děkuji.

vždy jsem byla s jeho péčí spokojená. Je ochotný, příjemný, přátelský...hodnotím ho, jako velmi dobrého.

Tento pan zubař je profesionál,ví co dělá,vždy mě před zákrokem ( extrakce ) uklidnil a nikdy jsem necítil bolest.Dostat se k tomuto mistrovi na zubařské křeslo je pocit bezpečí a bezproblémový zákrok provedený na jedničku.Můj obdiv tomuto panu doktorovi a sestřička je sympatická.

byl jsem u něho teprve jednou, ale celkový přístup ke mně, jako pacientovi byl vynikající. Trhal mi dva zuby najednou
jako by se nechumelilo. Trhal rychle a bezbolestně. Je to odborník

Tento lékař je výborný.Když mi rostl zub z patra , tak mi pomohl a já při zákroku nic necítil i sestra byla moc hodná :D

vynikajici dentista!!

Velice fundovaný s max ohleduplností !!!

s panem doktorem jsem spokojena. Výborný přístup k dětem. Je to starší pán, ale mám sním jen dobrou zkušenos...

Pan doktor je podle mě velmi tichý, což je pro někoho možná dobré. Nenašel mi však vůbec kaz, přestože mě zub bolel. Je velmi hodný, to ano, ale nejraději se jen tak podívá do pusy a řekne, že v pořádku. Případné problémy, které pacient hlásí, bohužel ignoruje.

Vynikající stomatolog, vždy ošetřeční bez problémů. Špatně rostlou osmičku úžasně ošetřil úžasně - bez bolesti a jakýchkoli komplikací. Dříve jsem byla u jiného lékaře, ale pana doktora už nevyměním. Přítel odešel k němu od své stomatoložky, kde při ošetření trpěl bolestí. U pana doktora nikoli. Oba jsme spokojení. Děkuji panu doktorovi a sestřičce.