Oční lékař Lysá nad Labem

• „Nejlepší doktor ze všech co jsem zatím za život navštívil. Je velmi příjemný a hlavně opravdový profesionál ve svém oboru. I když bydlím přes 100 km od Prahy s očními problému už jinam nepojedu. Naprosto doporučuji! Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Motol-dětská oční ambulance

• „Paní doktorka je jedna z mála, která ví ,že prácec lékaře není jen o odbornosti , ale i k lidskému přistupu k pacientovi a to je velice důležité. Více

Bedřicha Smetany 55, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace oční

• „Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva. Více

Masarykova 214/19, Lysá nad Labem Mapa

MUDr.Richard Havránek,s.r.o.-oční ord.

Obchodní 2694/2, Praha Mapa

• Obchodní 2694/2, Praha Mapa

Oční klinika Horní Počernice

• „Perfektní doktorka, co nezvládli se svým přístupem v Praze, paní doktorka zvládla jako nic. VELICE DOPORUČUJI. Výborná práce s malými dětmi. Více

Kolárova, Čelákovice Mapa

Oční ambulance

• „doporučuji, velice příjemný a výborný odborník jsem spokojená po zákroku horních očních víček v Liberci

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole - Oční klinika dětí a dospělých

• Oční lékař, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Vysoká profesionalita, obrovská lidskost, za mne klobouk dolů, schopnost vést a motivovat team. Vážený pane primáři, ať je Vám pro nás pacienty ještě dlouho dáno. S úctou! Více

Bedřicha Smetany 55, Nymburk Mapa

Hradecké oční sanatorium, s.r.o.

• „Rodinna ocni lekarka zatim vyresila vsechny obtize, ktere u nas nekoho trapili. Tedy za nas plne spokojeni =)

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Oční lékařka

• „Včera jsem byla na vyšetření u pana doktora Petra Bedřicha a mile mě překvapil jeho přístup. Vše podrobně vysvětlil i ukázal na obrázku (průřez okem). Na vyšetření jsem šla kvůli zhoršenému vidění a počátečnímu zákalu o kterém jsem věděla, že se léčí implantaci umělých čoček. Bohužel sítnice na mém levém oku vykazuje změny, při kterých se umělé čočky nedoporučují. V minulosti jsem se na několika prestižních očních klinikách zajímala o implantaci um. čoček (chtěla jsem se zbavit brýlí), ale vždy mě odbyli, že v mém případě nelze. Jejich přístup ve mě vzbudil nedůvěru a pocit, že se jim do něčeho složitějšího zkrátka nechce. Až pán doktor Bedřich mě vše vysvětlil a jako laikovi jednoduše na průřezu okem ukázal jak zrak funguje. Jeho profesionalita a přístup k pacientům si zaslouží velkou pochvalu a poděkování. Více

Obchodní 2694/2, Praha Mapa

Oční klinika Horní Počernice

• Oční lékař, Anesteziolog, En… dokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Oční lékař, Anesteziolog, Di… agnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Boleslavská 1854, Nymburk Mapa

Poliklinika Nymburk

• „Mudr. Pišlová je nejlepší oční lékařkou, jakou jsem kdy poznal. Doporučuji! Má ordinaci i v Nymburce, nechce-li někdo dlouho čekat na objednání v Milovicích. Více

Dukelská 347, Milovice Mapa

Oční ordinace

• „K MUDr. Svorcove chodim priblizne 4 roky a s jejim pristupem jsem velice spokojena. Jeji jednani je profesionalni, lidske a vysetreni peclive a odborne. Nemam zadne negativni zkusenosti. Mohu doporucit. Více

Živonínská 1630, Praha Mapa

Oční ordinace

• Bedřicha Smetany 55, Nymburk Mapa

Hradecké oční sanatorium, s.r.o.

• „S panem doktorem Balíkem jsem spokojena.V klidu si se mnou o mém onemocnění promluví a poradí co je pro mě při léčbě nutné.Vyzařuje z něj klid a pohoda.Mohu ho určitě doporučit. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Oční ambulance

• „Paní doktorka je odborník na svém místě a navíc dobrý člověk. Umí to s dětmi, léčila naše miminko. Vše nám podrobně vysvětlila a vzhledem k neobvyklosti diagnózy věnovala čas i konzultaci s jinými lékaři a svými kontakty z oboru. Doporučujeme! Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojený, hodně se snaží pomoct jako specialistka a vycházet dobře s pacienty. Je velmi přátelská a zkušená ve svém oboru. K paní doktorce rád chodím na kontroly, vždycky je empatická a příjemná. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most