Oční lékař Turnov

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• „Je to vynikající lidská lékařka s velmi vyvinutým smyslem pro odbornost a empatie.Moc jí fandím.Ing.Vladimír Rulc,Liberec Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný oční lékař

• „Przeszlam plastyke powiek dolnych i górnych-Pani doktor MISTRZ Jestem bardzo zadowolona Efekt rewelacyjny Blizny praktycznie nie widoczne obecnie Bardzo miła i cierpliwa Pani doktor Polecam wszystkim Více

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný oční lékař

• „Kvalitni pece, vysoka odbornost, prijemne jednani. Bohuzel delsi cekaci i objednaci doba. Vase trpelivost bude odmenena. Jeji sestra je uzasna. Více

Nábř. Irmy Geisslové 605, Jičín Mapa

Oční ordinace

• Oční lékař, Alergolog, Derma… tolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Neurolog, Praktický lékař, Revmatolog, Otorinolaryngolog Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín

• Oční lékař, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „nesmírně hodná Paní doktorka a sestřička vše dobodrobna vysvětleno a uděláno i když k ní nechodím vřele jistě doporučuji :) Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín

• „Profesionalita, laskavý přístup pana doktora a paní sestřičky, velice příjemní, doporučuji všem, kteří hledají.

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný oční lékař

• „vše co je zde napsáno je asi pravda. O to větší překvapení, když doktor byl vstřícný, se zájmem o problém, komunikativní, až laskavý. No, zážitek!!!!!!! Nikdy nebylo pochyb, že je dobrý doktor, jen ten přístup. Takže, pan doktor umí být také příjemný a vlídný!! A i kdyby právě nebyl, je v okolí někdo tak dobrý odborník? Neznám. A neměním! A doporučuji! Více

Víta Nejedlého 1233, Mnichovo Hradiště Mapa

Oční ambulance

• Oční lékař

„U pana doktora jsem byla poprvé a byla jsem překvapena vybavením ordinace přístroji,ale hlavně lidským přístupem lékaře k pacientovi,vše srozumitelně vysvětlí a poučí.Vzhledem k tomu,že jsem poznala v Turnově lékaře jiného mohu péči porovnat. Více

č. 102, Frýdštejn Mapa

MUDr. Igor Vícha, Ph.D.

• „Hodný a ochotný lékař, chodím k němu 8 let a nemůžu si ho vynachválit.

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Odborný oční lékař

• „Dobrý den, léčíme se u paní doktorky celá rodina a vždy jsme byli profesionálně ošetřeni. Nemohu nechat bez komentáře vyjádření bývalé sestřičky. "Sestřičko" promiňte, ale jestli jste pracovala tak, jako píšete/ samá gramatická chyba (prvňák by zvládl Váš esej lépe )/, tak já bych Vás vyprovodila velice rychle a bez osobního ohodnocení. Asi Vás paní doktorka včas prokoukla a v tom je ten problém. Ulrichová Více

Husova 64, Jičín Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• „MUDr. Ladislava Vaňkátová, je skvělý člověk a výborný odborník. Kéž by bylo více takových lékařů. Děkuji za péči (sestřičky kolem doktorky také skvělé ) Více

Dr. M. Horákové 49/137, Liberec Mapa

Tyršova 394, Semily Mapa

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

Lomnice nad Pop, Lomnice nad Popelkou Mapa