Oční lékař Horažďovice

• „Jeden z nejlepších doktorů, se kterým jsem se setkala. Je to člověk na svém místě a je na něm vidět, že má rád svou práci. Jednoznačně doporučuji. Více

Blatenská 311, Horažďovice Mapa

• „Dr. Pilečková a Straková v ordinují v lokalitě nového strakonického náměstí, moc super. Danková

Bezděkovská 186, Strakonice Mapa

Soukromá oční ordinace

Velké náměstí 221, Strakonice Mapa

Soukromá oční ordinace

• Oční lékař, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Strakonice, a.s.

• Oční lékař, Dermatolog, Neur… olog, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „Trávím týden u známých,při hledání hub v lese mě větev dost poranila oko. Vzhledem k tomu,že jsem z Prahy,tak jsem se obávala vyhledat lékaře,protože po zkušenostech vím, že by mě jako cizí nemuseli ani ošetřit a pokud ano, tak bych si hodně dlouho počkala. Bolest byla tak silná,že jsem musela lékaře vyhledat a děda mě odvezl právě do Sušice k tomuto panu doktorovi. I přesto,že v čekárně bylo mnoho dalších pacientů,šla jsem na řadu jako druhá a nikdy nezapomenu na tak milý a vstřícný přístup. Tímto moc děkuji. Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Na Vinici 476, Nepomuk Mapa

Poliklinika Nepomuk s.r.o.

• Oční lékař, Chirurg

„pomohl celé mé rodině

Čechova 131, Blatná Mapa

• Oční lékař

„Dcera je v péči paní doktorky od narození, je velice svědomitá, profesionální. I práce a péče sestřičky je na výši.

Bezděkovská 71, Strakonice Mapa

Oční ordinace

• „Mohu jen doporučit, jen škoda že paní doktorka je v důchodu a má omezené ordinační hodiny

Tovární 202, Strakonice Mapa

Ordinace lékaře specialisty oční

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce. Syn přijel se strženou rohovkou a i když pocházíme z jiného města a myslím, že bylo po pracovní době, tak nás paní doktorka okamžitě ošetřila. Byla velmi příjemná, trpělivá, ochotná a milá. Velmi doporučuji! Škoda, že takový přístup nemá každý lékař. Na kontrolu jsme pak jeli už v našem městě a to bohužel byl přesně pravý opak paní doktorky Bečkové. Arogance, neochota a neprofesionální chování. Více

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Skvělá lékařka - profesionálně i lidsky. Pokaždé se mi věnuje a ještě k tomu hodí úsměv, co víc si přát.

Blatenská 311, Horažďovice Mapa

Soukromá praxe oftalmologická