Neurolog Slaný

• Neurolog, Psychoterapeut, Ps… ychiatr Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

• „Člověk málokdy natrefí na kvalitního neurologa, pan doktor ve mně zanechal opravdu silný dojem. Je moc milý, empatický a připadalo mi, že mi konečně někdo rozumí, co říkám a chápe mě. Jsem vděčná, že jsem se s ním mohla setkat a doufám, že mi s mými problémy pomůže. Více

José Martího 31/269, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime. Více

Československé armády 1600, Hostivice Mapa

Neurologická ordinace

• Neurolog, Anesteziolog, Chir… urg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém Více

nám. Svobody 1976, Kladno Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

• „Doporucuji. Skvela lekarka, ktera ma lidsky pristup. Nekouka na vas jak na simulanta a opravdu se vam venuje. Vse vysvetli a hleda reseni vaseho problemu. Více

Stochovská 43/530, Praha Mapa

Neurologie, myoskeletální medicína

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Má individuální přístup k pacientovi s rozhodně se nesnaží jeho problémy zlehčovat, naopak hledá cesty, jak pomoci. Více

Neurologická ambulance

• „Paní doktorka je výborný diagnostik, neurolog a člověk.Je velmi ochotná a umí napravit nejen bolavé tělo ale i duši.Doporučuji!!!! Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - neurologie

• „Jedná se o dobrého neurologa s kladným přístupem k práci a s příkladným chováním k pacientovi.Lze jen doporučit.

Vlastina 34/887, Praha Mapa

Privátní neurologická ambulance

• Neurolog, Ortoped, Chirurg

1 názor

„Skvělý lékař, lidský přístup - profesionál

Vašíčkova 3081, Kladno Mapa

PLATON spol. s.r.o.

• „pani doktorka ,rosova je velice peclivy clovek a bohu dik za ni !!!!!!prejeme ji mnoho zdravička a sil !!!!jsem velice spokojena !!!!!kež by byli vsichni lekari tak dusledny!!!!!!poznala mou diagnozu a diky ni se lecim!!!dekuji pani doktorko!!s pozdravem L.DŽURBANOVA! Více

Čeňka Zemana 1440, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - neurologie

• „Podle mého názoru je Profesor Bojar velmi dobrý diagnostik. U mě byl jediný z řady odborníků, který byl schopný stanovit správnou diagnozu a tím i nastavit směr léčby. Jde mu o odhalení příčiny potíží a to je cesta ke správné léčbě a pomoci pacientovi. Vždy se ke mě choval korektně. Ing. Miroslav Vopalecký Více

V Úvalu 84, Praha 5, Praha Mapa

Neurologie

• „Paní doktorka je výborný odborník s velmi vlídným a lidským přístupem k bolesti i člověku jako takovému.

Smetanovo náměstí 1358, Slaný Mapa

Neurologická ordinace

• Jan Flídr

Neurolog, Psychiatr

„Nejlepší psychiatr, kterého můžete u nás v současnosti nalézt. Nemyslím si, že existuje něco s čím by si nevěděl rady. Člověka má prohlédlého už ve dveřích a mám pocit, že by mi pomohl. Psychiatr, kterého jsem měla před ním, byl zoufalý, cpal do mě špatné prášky, co fungují jen dočasně. Jsem moc ráda, že jsem narazila na pana doktora, který mi pomáhá v tak rychlém čase dát život znovu do pořádku. Silně pochybuji o tom, že je tu v jeho oboru někdo zkušenější než on... Více

Žižkova 81, Kralupy nad Vltavou Mapa

Psychiatrická ambulance

• „velmi dobrý doktor na svém místě ....oknečne mi dal zada nekdo dohramady a ne jak pulka doktoru co si me prehazovala jak sutr Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

• Neurolog, Internista, Fyziot… erapeut Více

nám. Svobody 1976, Kladno Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

• „Po nedobré zkušenosti s přechozím neurologem je to obrovská změna k lepšímu. Paní doktorka důkladně vyšetří a vše vysvětlí. Moc milé jednání. Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

• „MUDr. Barbora Urbanová se ujala našeho tatínka na pohotovosti ve FN Motol. Vyšetření trvalo více než 2 hodiny, paní doktorka i ostatní personál FN Motol nás průběžně informoval o výsledcích. Vyšetření bylo tak důkladné, jakého se tatínkovi ještě nedostalo. Nejsem lékař, a tak nemohu posoudit profesionální kvality paní doktorky odborně - ale podle toho, co mohu posoudit, je MUDr. Barbora Urbanová svým přístupem k pacientům i k jejich problémům vynikajícím lékařem na svém místě. Více

FN Motol, Praha 3, pražský, Praha Mapa

• Neurolog, Chirurg, Dermatolo… g, Gynekolog, Oční lékař, Plicní lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Československé armády 414, Nové Strašecí Mapa

PRIVAMED Healthia s.r.o., Poliklinika Nové Strašecí

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená .Velmi sympatická a vstřícná .Hlavně lidská a má super přístup k dětem .Děkuji za ní :-)A také má v ordinaci velmi milou sestřičku a to je také plus ,nesmím zapomenout na setřičku na EEG,která má opravdu trpělivost s dětmi :-) Více

Vančurova 1348, Kladno Mapa