Naděžda Benešová, zubař Kolín

MUDr. Naděžda Benešová

Zubař

5 názorů

Uložit


Adresa

Karolíny Světlé 150, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

K
Ověřeny pacient

za cca 6 let, kdy jsem u této zubařky, jsem ji ani jednou neviděla osobně! při každé návštěvě mě ošetřoval někdo jiný! naštěstí jsem team nemusela příliš často. i já jsem byla několikrát překvapená, když jsem dorazila na objednaný termín a na dveřích pouze visel lísteček, že se neordinuje, vůbec nepřeobjednali pacienty! (a to jsem nebyla z Kolína a musela si kvůli tomu brát volno a zařizovat hlídání). zarazilo mě také, když cenu výkonu stanovili až poté, co se zeptali, kolik jsem za obdobný zákrok platila dříve v Praze - ihned nasadili stejnou pražskou cenu. nyní už opět několik měsíců zavřeno, sestra dokonce ani nevěděla, kde je zubařka, která je zastupuje!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Všem,kteří nevědí-Paní doktorku navštěvuji víc jak 5 let.Poslední 2 roky prodělala několik zákroků na páteři a tak se není co divit,že nebyla v ordinaci.V té stejné době i sestra byla na operaci s dol.končetinami a tak nebyl nikdo kdo by bral telefon a přeobjednával.Musím se jich zastat !!!Jsou obě hodné a vstřícné.Co se týká poplatků,nemají je nijak odlišné.Klidně se mohu podepsat.Jitka Netopilová Kolín


Ověřeny pacient

Do této stomatologické ordinace (ulice Karolíny Světlé) jsem začal chodit teprve nedávno a je faktem, že lékařka která mne ošetřuje pravděpodobně není rodilá češka. To mě však naprosto nezajímá - co mne zajímá je jak se o mě postará a jak mi vyléčí zuby: krom toho, že mezi jednotlivými návštěvami je vždy cca 14denní pauza jí naprosto nemám co vytknout (to je ale zřejmě dáno tím, že má i jiné pacienty); je možná méně familiární, ale to konečně není její job! Z odborného hlediska je myslím zcela na výši, navíc když uznala za vhodné vzala mě v jednom dni dvakrát a napodruhé si přivolala kolegu ke konzultaci (myslím, že moc doktorů si netroufne se před pacientem radit s kolegy ze strachu aby snad nevypadali nezkušeně; já naopak jsem rád když vím, že se raději poradí, než by se pouštěla do nějakých šíleností) - osobně jsem naprosto spokojen jak s péčí, tak s celkovým přístupem.
A jestli máte někdo problém s cenou, koukněte na dokument Michaela Moora o zdravotní péči v USA (nebo tam rovnou jeďte - budete solit jak diví!).
Shrnuto a podtrženo: jsem zcela spokojen a naprosto nemám důvod uvažovat o změně zubaře!! Lékařka je sympatická, šikovná a ochotná.
Honza Kopecký
Kolín, ČR


Jsem spokojený.


*

paní doktorka tam stále není,není se na koho obrátit!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti