Privátní stomatolog
Potoky 267, Zlín

Pani zubarka je velmi mila, vstricna a hlvne lidska. Oproti jinym zubarum ve Zline se jeste nenechala unest mamonem po penezich a snazi se lidem opravdu pomahat a ne jen tahat penize. Ma srdce na svem miste.

K paní doktorce chodíme se synem několik let a jsem spokojená s objednací dobou,přístupem i odborností. Sestřička je také velmi milá.

Dnes jsem se dozvěděla od jiného lékaře, že zub, který mi doktorka ošetřila, se tak zlomil pod plombou, že musí být vytržen. A to vše ani ne do roku od jejího zákroku. Přitom by stačilo, kdyby měla RTG, možná by pak poznala, že vrtá do zubu, který potřebuje vyčistit nejprve kanálky a poté plombovat. Mohu být ráda, že jsem tam nechytila zánět okostnice.

Paní doktorka je velmi příjemná = chodím k ní rád pravidelně každého půl roku, pak mi nehrozí žádné velké vrtání :) Spokojenost.

Krátké objednací termíny, dodržování časů, příjemný přístup.

Paní doktorka je velmi milá, ale bohužel jen do té doby dokud nepřijdete zub po předchozím ošetření znovu ošetřit(první opravná návštěva bez poplatku, ale běda jak s tím samým zubem zavítáte po 3tí,paní doktorka si to umí naúčtovat zpět).
Také musím souhlasit s jiným komentářem, že doktorka se nerada pouští do "náročnějšího ošetření". Byla bych raději, kdyby mne rovnou poslala za odborníkem, kterého bych si pro daný zákrok nechala ráda doporučit. Docházela jsem zde od střední školy a musím říci, že první RTG jsem absolvovala po 10letech. Posledních pár ošetření se bohužel muselo několikrát napravovat a po zaplombování, se mi i po tomto kaz obnovil vcelku brzy(cca.do 1měsíce). Chápu, že určité ošetření zabere nějakou dobu, ale nevím proč bych na zaplombování zubu musela chodit 6x a vždy jej hradit a ještě s tím pocitem, že brzy půjdu opět, protože kaz se ozve,což se v posledních případech dělo. Dřív se zvládl zub ošetřit i se zaplombováním během jedné návštěvy a tyto jsou bez problémů dodnes, tak nevím kde je dnes chyba :(.

Já jsem s ní docela spokojena, ochotně mi umrtví zub i kvůli vrtání kazu. Dělá jen nutnou práci, neudělá nic navíc, pokud si o to člověk neřekne. Má příjemné vystupování, akorát mi vadí, že pokud má ošetřovat hluboký nebo špatně přístupný kaz, tak neustále říká: ''Jak se tam mám dostat? Jak to udělat?'' Existují lepší, ale i horší doktoři.

doktorka i sestra příjemné, spokojenost s vyšetřeními, rtg v ordinaci, citlivý přístup... o.k.

Chodíme tam celá rodina. Příjemné ženské.

Mám fóbii ze zubařů a paní doktorka mě zvládá! Je výborná, ale přesto tam nerada chodím.