třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. vypsání receptu ( zástup při dovolené )

Problém začal při telefonátu se sestrou, která se chovala velmi nevhodně, asi jako za minulých dob. Pak jsem čekal skoro hodinu na vypsání receptu léku, který beru již mnoho let. Paní doktorka nepospíchala a připadalo mně to, jako by se v ordinaci zastavil čas. Určitě udělám v budoucnu kolem této ordinace velký oblouk.

Arogantní, povýšená doktorka, která je nelidská. Člověk si stězuje na bolesti, a ona vám nevěří. Pořádně vám neprohlídne a diagnostikuje nemoc. Sám si u ní musí člověk vše vyřvat jinak to nejde. Rozhodně nedoporučuji. Kdo je zdravý můze chodit k této doktorce, kdo však ne nechala by i zemřít člověka.

Od dob vynikající doktorky Obržálkové a nástupy mudr.Ganzarové se v ordinaci vystřídalo v ordinaci co pamatuji,tak minimálně 3 sestry a máte šanci,že příště vám opět otevře nějaká nová sestra v důchodovém věku,šok.
Paní doktorka pokud dorazí do ordinace v 7hod.15 minut,tak je to zázrak neboť většina doktorů je v ordinaci už v 6hod.45min. jen naše doktorka nějak pravidelně nestíhá.Pracovní doba je velice krátká a někdy i v pracovní době ji nezastihnete,ale sestru ano.
Pokud má doktorka problémy,tak by měla vědět,že každý má nějaký problém a musí hodit do práce za mnohem méně peněz.
Jako doktorka je dobrá,ale pracovní doba,docházka,sestry,tak absolutně nedoporučuji.

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?!

Příjemná , ochotná a hlavně "LIDSKÁ" lékařka , která se snaží svou práci dělat poctivě i v dobách kdy jí samotné není zrovna nejlépe .... Zapomínáme , že je taky jen člověk ! Přeji hodně zdraví a spoustu spokojených pacientů stejně jako já ........ díky.

Velmi dobrá lékařka, citlivý lidský přístup a pochopení, je vidět že má dlouhou interní praxi na interní klinice Baťovy nemocnice. Doporučuji jako vynikajícího diagnostika

Vždy přicházím do ordinace vítán, pokud je to jen trošku možné vždy je mi vyhověno i když mnohé není hrazeno ze zdrav. pojišťovny. Lékařka se snaží dle svých omezených možností - pojišťovnou zajistit maximum zdrav,.péče. Doporučuji ji ostatním pacientům.

Na moji paní doktorce kladně hodnotím zejména její laskavost a milost k pacientům, kteří mohou do ordinace přijít kdykoliv, bez nutnosti objednání. Mohla jsem s ní konzultovat jakýkoliv problém a vždy mě pochopila. Předepsané léky mi nesmírně pomohly. Paní doktorka si na každého najde svůj čas a uplantňuje individuální, hezký přístup k pacientům. Každému bych přála, aby měl tak obětavého lékaře, jako je moje paní doktorka Ganzarová.

Tak jak je někdo hodně spokojen tak já jsem zatím docela nespokojen.Po odchodu p. Obdržálkové se totiž u p Ganzarové vystřídali min 2 sestry.Ihned po odchodu p.Obdržálkové (v rozsahu 3 měs) jsem p.Ganzarovou navštívil 3 krát.Třikrát mě otevřela jiná sestra a jednou dokonce nějaká "náhradní"doktorka.Tohle ve mě důvěru absolutně nebudí.Při min.PP jsem ani nedostal lístek na krev,pouze na moč.Ano Obdržálková "dojela"na neuvěřitelný bo...el v objednání a také na neuvěřitelné čekací doby ,kdy si zejména starší lidé(důchodci) šli k p .doktorce popvídat.Zřejmě nechápala že pracující lidé na toto nemají čas.Tato doktorka má vstřícný přístup to se bohužel nedá říct o její sestře !Srovnavat se sestrou u paní Obdržálkové nelze! A jak je možné že neustále přijímá pacienty?(visačka na vratech)Že by většina pacientů utekla?Mějte hezký den

Jsem u pani doktorky teprve kratce, ale mohu rici ze vstupni prohlidka byla prijemna a dukladna. Doporucila mi novy druh antikoncepce - krouzky Nuvaring, se kterymi jsem velmi spokojena. Sestricka zveda telefony a neni problem se objednat. Uvitala bych snad jen od pani sestricky o nekolik usmevu navic.
Celkove jsem tedy se sluzbami pani doktorky a jeji ordinace velmi spokojena.