Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorka je velice arogantní, nejsem spokojena s postupem léčby. Nedoporučuji. Raději se obraťte na jiného lékaře.

J
Ověřený profil
Umístění: Zlínská poliklinika a.s. vypsání receptu ( zástup při dovolené )

Problém začal při telefonátu se sestrou, která se chovala velmi nevhodně, asi jako za minulých dob. Pak jsem čekal skoro hodinu na vypsání receptu léku, který beru již mnoho let. Paní doktorka nepospíchala a připadalo mně to, jako by se v ordinaci zastavil čas. Určitě udělám v budoucnu kolem této ordinace velký oblouk.

N
Ověřený profil

Arogantní, povýšená doktorka, která je nelidská. Člověk si stězuje na bolesti, a ona vám nevěří. Pořádně vám neprohlídne a diagnostikuje nemoc. Sám si u ní musí člověk vše vyřvat jinak to nejde. Rozhodně nedoporučuji. Kdo je zdravý můze chodit k této doktorce, kdo však ne nechala by i zemřít člověka.

T
Ověřený profil

Od dob vynikající doktorky Obržálkové a nástupy mudr.Ganzarové se v ordinaci vystřídalo v ordinaci co pamatuji,tak minimálně 3 sestry a máte šanci,že příště vám opět otevře nějaká nová sestra v důchodovém věku,šok.
Paní doktorka pokud dorazí do ordinace v 7hod.15 minut,tak je to zázrak neboť většina doktorů je v ordinaci už v 6hod.45min. jen naše doktorka nějak pravidelně nestíhá.Pracovní doba je velice krátká a někdy i v pracovní době ji nezastihnete,ale sestru ano.
Pokud má doktorka problémy,tak by měla vědět,že každý má nějaký problém a musí hodit do práce za mnohem méně peněz.
Jako doktorka je dobrá,ale pracovní doba,docházka,sestry,tak absolutně nedoporučuji.

P
Ověřený profil

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?!

J

Příjemná , ochotná a hlavně "LIDSKÁ" lékařka , která se snaží svou práci dělat poctivě i v dobách kdy jí samotné není zrovna nejlépe .... Zapomínáme , že je taky jen člověk ! Přeji hodně zdraví a spoustu spokojených pacientů stejně jako já ........ díky.

H
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka, citlivý lidský přístup a pochopení, je vidět že má dlouhou interní praxi na interní klinice Baťovy nemocnice. Doporučuji jako vynikajícího diagnostika

K

Vždy přicházím do ordinace vítán, pokud je to jen trošku možné vždy je mi vyhověno i když mnohé není hrazeno ze zdrav. pojišťovny. Lékařka se snaží dle svých omezených možností - pojišťovnou zajistit maximum zdrav,.péče. Doporučuji ji ostatním pacientům.

H
Ověřený profil

Na moji paní doktorce kladně hodnotím zejména její laskavost a milost k pacientům, kteří mohou do ordinace přijít kdykoliv, bez nutnosti objednání. Mohla jsem s ní konzultovat jakýkoliv problém a vždy mě pochopila. Předepsané léky mi nesmírně pomohly. Paní doktorka si na každého najde svůj čas a uplantňuje individuální, hezký přístup k pacientům. Každému bych přála, aby měl tak obětavého lékaře, jako je moje paní doktorka Ganzarová.

L
Ověřený profil

Tak jak je někdo hodně spokojen tak já jsem zatím docela nespokojen.Po odchodu p. Obdržálkové se totiž u p Ganzarové vystřídali min 2 sestry.Ihned po odchodu p.Obdržálkové (v rozsahu 3 měs) jsem p.Ganzarovou navštívil 3 krát.Třikrát mě otevřela jiná sestra a jednou dokonce nějaká "náhradní"doktorka.Tohle ve mě důvěru absolutně nebudí.Při min.PP jsem ani nedostal lístek na krev,pouze na moč.Ano Obdržálková "dojela"na neuvěřitelný bo...el v objednání a také na neuvěřitelné čekací doby ,kdy si zejména starší lidé(důchodci) šli k p .doktorce popvídat.Zřejmě nechápala že pracující lidé na toto nemají čas.Tato doktorka má vstřícný přístup to se bohužel nedá říct o její sestře !Srovnavat se sestrou u paní Obdržálkové nelze! A jak je možné že neustále přijímá pacienty?(visačka na vratech)Že by většina pacientů utekla?Mějte hezký den

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti