Privátní praktický lékař
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín

Umístění: Privátní praktický lékař

Pani doktorka je nejhorsi, co znam... Memu tatinkovi nezjistila rakovinu a pote se velmi divila, slysim na ni jen negativni ohlasy, je neochotna, neprijemna, neposila na vysetreni, az kdyz uz je pozde.. Pristup nelidsky, stejne jako pristup jeji sestricky.. Vsem doporucuji od pani "doktorky" odejit...

Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym.

Super neměnil bych. Skvělá má pochopení a nebojím se cokoli řešit. Takže doporučuji. Najít dnes doktora co slyším od kamarádů není snadné tak jsem rád,že ji mám.

Výborná doktorka, se vším vždy poradí. I sestřička je vpohodě. Jen se k ní musí občas čekat delší dobu.

velmi spokojen, profesionalita a ochota.

jsem již několik let velmi spokojenou pacientkou...dík za vše Eva Daňková

Doktorka je super a sestříčka taky :)))

velmi dobra prakticka lekarka a to jak profesne tak i lidsky

Paní doktorka je moc fajn. Člověk se jí může se vším svěřit. Je empatická. Moc příjemná. Snaží se pomoci a vyřešit problém. Neměnila bych.

Již 10 let má paní doktorka moji 100% důvěru. Neměnila bych a každému přeji tak lidský a profesionální přístup k jeho zdraví jaký se dostává mě.