Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

A
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří Jiný

Pan doktor Novák je možná známý a vyhlášený lékař ohledně operací, bohužel však jeho chovaní a způsob vyjadřovaní je strašný. Během mojí hospitalizace v nemocnici se většinu času choval arogantně a neochotně sdělit mi informace ohledně mého zdravotního stavu. To byl také jeden z důvodů proč jsem se rozhodla odejít i přes jeho nesouhlas. Překvapilo mě, že nechtěl podepsat revers, ale prý si do zprávy napíše, že jsem odešla bez jeho souhlasu. Co mě ale překvapilo ještě víc, že mi zprávu a dokonce i můj těhotenský průkaz odmítl vydat s tvrzením, že je to normální a pošle ho mojí paní doktorce poštou. Takže teď jsem bez průkazky a kdo ví kdy a jestli vůbec průkazka dorazí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří

Pan doktor je veliký profesionál a hlavně člověk se srdcem na pravém místě. Operoval mě o den dříve, abych nemusela zbytečně trpět bolestí, což mluví za hodně.
Doporučuji a panu doktorovi přeji jenom to nejlepší. Budu do smrti vděčná za jeho práci.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří kyretáž

Bohužel mě potkalo již druhé ZT, byla mě doporučena revize dutiny děložní, vše vysvětleno. Mohu pochválit přístup Mudr. Nováka, jsem ráda i za tu trochu černého humoru u příjmu na odd. Nemohu si na nic stěžovat, domluven i dřívější odchod z nemocnice, i bez nutnosti podepisování reverzu. Oproti přístupu FN Bohunice, přístup v NMB sto a jedno...


J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace dělohy

Pan doktor Miroslav Novák je velmi vstřícný, vždy mi vysvětlil vše, na co jsem se zeptala. Je to odborník na svém místě. Podstoupila jsem hysterektomii dělohy a pana doktora Nováka mohu všem pacientkám vřele doporučit.
Jarmila Gajdová


Ověřeny pacient

Jednání pana doktora považuju za velice neprofesionální.
To, že si musel na googlu dohledat podobu a název běžně používaného nehormonálního tělíska, to bych ještě pochopila.
Ptal se, proč nemám hormonální (což je všeho všudy moje věc). Argumentovala jsem podloženýma vědeckýma studiema které prokázaly, že dlouhodobé užívání HA významně zvyšuje riziko cervikálního karcinomu.
Odpověď pana doktora zněla asi takhle: "No vidíte, a já si na internetu jednou přečetl, že je skvělé mít pohlavní styk s ovcema, recenzovali to tam zoofilové"
Tohle jednání považuju za krajně neetické. To, že pan doktor nemá doplněné aktuální znalosti bych přešla, ale způsob, jakým všechno, co neví odsoudí jako lež je opravdu hloupý. Slovo recenzovaný vědecký časopis evidentně slyšel poprvé. Pokud o diskuzi nestojíte, pak ji prosím se svými pacienty ani nezačínejte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Výborný lékař, velmi šikovný operatér a milý člověk. Včera jsem se vrátila z nemocnice U Milosrdných bratří v Brně, kde mě doktor Novák operoval. Po celou dobu pobytu, při konzultacích před operací jsem se VŽDY setkala pouze s plně profesionálním přístupem, MUDr. Novák je navíc velmi lidský a příjemný člověk. Rozhodně doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Po tom co se mě stalo s panem doktorem bohužel měním celý názor na nemocnici. pan doktor mě nedal podepsat jak reverz důvod je ze : nesouhlasil s odchodem přitom v zákoně je jasné psané reverz je ochrana pro doktora. A za druhé jelikož jsem těhotná zadržuje mé mojí tehotenskou kartu. Důvod proč mi ji nedal řekl že opět nesouhlasí s odchodem a ze v nemocnici zásadně těh. Karty posílá jen gynekolozce obvodni kdyby aspoň karta došla hned ale karta je skoro týden pryč a nikdo neví kde. a kdo ví jestli se najde.Kdyby se mě něco stalo a já šla rodit mám problém protože tam je mé celé těhotenství. Podám stížnosti přes advokáta jak na zdrav. Komoru tak i na pojišťovnu. Jen podotýkám odešla jsem z nemocnice jelikož mě chtěla sestra píchnout kanylu do zápěstí, protože jsem málem odpadla rychle to vytáhla po tom šťourani a pichla jinam. Mam zánět v celé ruce plus mě pichla do kosti. Mám to potvrzené 2 x doktori. Když jsem celé noci nespala skrz bolest,nateklost, brnění konecku prstu,řekli mě ze to je normální a nechali mě trpět. jelikož se nechci v těhu zatěžovat raději jsem opustila nemocnici. Je to pro mě 100% lepší než trpět bolesti a nespat celé dny a noci.. Vše mám nahrane na tel. Takže si stěžovat půjdu na 100% a doufám že pan Novák se zlepší v oborů a pokud se nudí a rád dělá problemi ať si najde další práci a nebo se lépe stará o pacienty!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Novák je mistrem svého řemesla, jeho profesionální a lidský přístup dnes není samozřejmostí u každého lékaře, proto si ho velmi vážím. Jsem jeho pacientkou 15 let a vždy mně uměl dobře poradit a pomoci. Ivona Kristenová.


L
Ověřeny pacient

Skvělý doktor s velmi lidským přístupem. Měla jsem velmi dlouhý a komplikovaný porod, ale díky panu doktorovi a jeho týmu vše dopadlo dobře pro mě i pro naši dcerku.


M
Ověřeny pacient

Jeden z nejlepších lékařů co znám. Pečlivý, profesionální, lidský. Hodně mne psychicky podpořil. Je to lékař kterému 100% důvěřuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti