Miroslav Havrlant, chirurg Ostrava

MUDr. Miroslav Havrlant

Uložit

Chirurg Více

33 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Havrlant je absolutní top v oboru. Vřele doporučuji všem kdo má problémy s koleny. Chtěl bych vám pane doktore moc poděkovat a celému vašemu týmu za skvěle odvedenou práci....děkuji

K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík!

T
Ověřeny pacient

To čekání v čekárně jsou sice na prd, ale stojí za to si tam počkat.
Pan doktor je suprovní a udělá si vždycky čas. Děkuji moc :-)

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu POKLAD. Šla jsem tam s neskutečně choulostivým problémem, který si mnoho z vás ani neumí představit, že by ho šel ukázat doktorovi, ale já tuto odvahu dostala a má praktická lékařka mě poslala na chirurgii, kde jsem čekala s hrůzou v očích, co se vlastně bude dít. Pravý opak tohoto očekávání, byl pravdou! Tak šetrný a loajální přístup, tak ohleduplné zacházení - to si málokdo umí představit - z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtech, s receptem v ruce a hřejivým pocitem u srdce. :-) Jen jedna výtka - šílené fronty. :D

A
Ověřeny pacient

V ordinaci slýchám, že pan doktor je fakt dobrý, z nejlepší v Ostravě. Tak to asi bude pravda. To hodnotit nechci. Proč je moje hodnocení neutrální? No, zejména kvůli strašným frontám v čekárně. Sestra, ačkoliv je docela milá, nemá organizační schopnosti. Takže místo toho, aby objednávala lidi na převazi třeba postupně... třeba 5 lidí na 7:00 a dalších pět lidí na 7:20... Nažene všechny na 7:00 a potom tam prostě čekáte třeba do půl desáté. Nejhorší na tom všem je, že i když příjdete do čekárny úplně jako první, tak vás může zavolat jako posledního. Ve výsledku je pak plná čekárna naštvaných lidí. Takže doporučuju se i na převazy objednávat a nebo chodit na druhou chirurgii v budově, kde prý takové fornty nejsou.

B
Ověřeny pacient

Díky MUDr.Havrlantovi,mohu i dnes se věnovat svému oblíbenému sportu a to je hokej.Mé koleno je po artroskopii opět v pořádku,což potvrdil i revizní lékař při kontrole trvalých následků.Říkal,že to je dobře odvedená práce,že po takovém úrazu je mé koleno v až moc dobrém stavu.Za to díky p.doktorovi Havrlantovi!!

L
Ověřeny pacient

skvělý lékař i člověk

L
Ověřeny pacient

Po úrazu na lyžích jsem podstoupila operaci i léčbu u MUDr. Havrlanta. MUDr. Havrlanta jsem si vybrala hlavně na základě doporučení a svého výběru nelituji. Setkala jsem se s profesionálním a zároveň lidským přístupem a díky zlatým rukám pana doktora dnes opět naplno sportuji. Musím říci, že je to jeden z nejlepších chirurgů otropédů v Ostravě.

Dr Havrlant mi dělal artroskopii obou kolen.VÝSLEDEK ?
Ani nevím,že ty kolena mám.DÍKY pane doktore.

Ověřeny pacient

Dobrý den přeji všem, kdo čtou tato hodnocení. Pan MUDr. Havrlant Miroslav mi bohužel negativně ovlivnil další část mého života. Má obvodní lékařka mě poslala k němu v roce 2006 s kýlou. Operace se nezdařila a dodnes mám velké problémy při větší zátěži. Ovlivňuje mě to i v práci, ale pomáhat si musím jak umím, na to Vám důchod nikdo nedá. Ještě v nemocnici jsem se dozvěděl, že operace neprobíhala úplně v pořádku, ale pak i když jsem si stěžoval na problémy, tak jsem jen slyšel alibistické, že mé problémy jsou přiměřené pooperačnímu stavu. Snažil se ještě k němu chodit do ordinace v Hrabůvce, navštívil jsem i p. MUDr. Maška v nemocnici Bílovec, který mě společně s p. MUDr. Havrlantem operoval, ale bohužel jejich chování mě odradilo. Pokoušel jsem se pak i v jiných nemocnicích a bohužel mi přímo někteří řekli běžte tam kde Vám to pokazili. Navštívil jsem i několik urologů, ale tito nejsou schopni tento problém vyřešit. Problém zůstal někde při zarostlé síťce. Tak kdybych chtěl něco říznout, nebo odoperovat to by se někdo našel, ale když se operace nezdaří, pomož si paciente sám. Sice abych byl úplně upřímný, jeden pan doktor se našel, který by toto riziko, že mě dá dohromady podstoupil, ale hned předem mě varoval že šance je pouze 20% - 30% na úspěch. Takže mi nezbylo, než se s tím naučit žít a můžu se akorát litovat, že po stránce sportovních aktivit a větší fyzické zátěže mám zkažený život. Shrnuto: pokud se operace nezdaří, nečekejte od něj vstřícnost. Miroslav K.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti