Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dceri vyoperovaval male znamenko na krku na 4x, pricemz tam z kazde strany nechal cca 2 milimetry. Nechapu to, myslim, ze i ja bych to udelala lepe. Nekoho tak neschopneho jsem si ani nedovedla predstavit. Za zakrok si jeste jako vrchol vseho vzal 400,-. Byl velice neprijemny, a nevstricny. nejhorsi zkusenost s lekarem, jakou jsem zazila.

Stará škola neznamená špatné postupy, lékař studoval 6 let právě proto, aby se stal odborníkem, proto jeho postupy nehodnotí laik. I lékař je jen člověk a nemusí být denně dobře naladěn, jsme jen lidé. Dr. Foltýn je osoba na úrovni, divím se vůbec, že tu někteří uvažují o podnapilosti atd. Také mi párkrát nebylo dobře, mluvila jsem pomaleji i reakce byly pomalejší, nařčení z opilství by mne od cizích lidí urazilo. Vy, kteří tu píšete samá negativa, zamyslete se nad tím, jak by třeba i dotyčný lékař hodnotil chování svých pacientů (zvláště těch, kteří lépe než on vědí, jak je má léčit a co je pro ně nejlepší).

U

Pana doktora jsem navštívil jeden prázdninový pátek kolem poledne, venku asi 40 stupňů. Říkal jsem si, že v tuto dobu tam nikdo nebude a moje bolestivá kostrč bude rychle odbavena. Zřejmě totéž si říkal pan doktor Foltýn, protože jediné, co mě při setkání s ním napadlo, bylo, že je silně podnapilý. Mlčel, nepřítomně zíral a když už něco řekl, tak mu nebylo rozumnět. Představa tohoto doktora se skalpelem mě docela vyděsila. Nebýt velmi příjemné a milé sestřičky která se snažila zachránit, co se dá, zřejmě volám policii.
Lubomír Urbánek
P.S. Naštěstí na mě (a hlavně do mě!) nesahal a odbyl mě jódem a Volterenem. NEVER MORE!

Pan MUDr. Foltýn je velmi dobrý odborník, už mi mockrát pomohl. Navštěvuji ho již několik let a nebyl nikdy žádný problém, komunikoval se mnou na úrovni, což se o některých lékařích říct vůbec nedá. Někdo tady píše, že je stará škola, ještě že starší lékaři existují, protože ti mladí toho moc neví a často jsem se setkala s tím, že neumí ani určit diagnózu. Tohoto lékaře můžu jen vřele doporučit a moc mu děkuji za profesionální přístup ke mně. Moc děkuji.

Vymknutý kotník, rentgen, škrobák, sestřička šikovná.
Pan doktor odmítl diskutovat o délce nemocenské, i přesto že jsem chtěl do práce (vymknutý kotník nemá 'na funkci IT specialisty' vliv) nechal mě tři týdny doma..

Hodnocení - fakt nevím, nemám srovnání. Každý ať raději posoudí sám.

Když jsem poprvé vešla do ordinace tohoto doktora, hned se mi něco nezdálo, na mé otázky neodpovídal a byl arogantní. Zavolala jsem proto svému ortopedu, zda ho náhodou nezná, doslova mi řekl:"je neschopný, změň ho"

Vyjadřuji velký dík panu MUDr.Foltýnovi za jeho péči o mou osobu.Je velmi ochotný,zodpovědný a hlavně odborník ve svém oboru chirurgie.Mohu to posoudit,jsem lékař.Moc děkuji,pane doktore!

K MUDr. Foltýnovi jsem se dostal s poraněným kolenem, jediná jeho léčba spočívala v odsátí krve a zabalení nohy do "škrobáku". tato metoda je velmi zastaralá a k pacientovy nešetrná. po měsíci a půl (a čtyřech škrobácích) mi na noze nezbylo mnoho svaloviny, koleno stále nepohyblivé. rozhodl jsem se změnit lékaře, který mě ještě týž den poslal do úrazovky, kde mě okamžitě operovali.
Postupy pana Foltýna jsou zastaralé, komunikace omezena na minimum. Naprosto stejné zkušenosti má i moje matka. Velice nedoporučuji

Málo komunikativní a bohužel nepružný. Nedoporučuji, stará škola.

Pan Dr. Foltýn je velice zodpovědný lékař, bez jehož pomoci bych se neobešla. Je přívětivý a ochotný. Jsem jeho pacientkou od r. 2006 a jsem velice spokojená. Nedávno jsem měla znovu možnost se přesvědčit o jeho kvalitách při operaci zánětlivé pseudocysty. Je to opravdu lékař na svém místě, kterému je třeba moc poděkovat. AP