Privátní praktický lékař pro dospělé
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto neprofesionální přístup, jednání arogantní a urážlivé. Ano, každý máme své nálady a dny, ale takhle se lékař chovat prostě nemá. Paní sestřička naprosto skvělá, nerozumím tomu, jak mohou sdílet stejnou ordinaci. Absolutně souhlasím s názory uvedenými, naštěstí jsem přešla k jinému lékaři a přístup je nesrovnatelný.

X

Doktorka katastrofa! Neprofesionální přístup , arogantní! Její způsob léčby je katastrofální !
Nedoporučuji!

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naprosto nevyzpytatelná, jednou s Vámi jedná jako profesionál a za týden Vás seřve jako malé děcko. Chápu, že toto povolání může být někdy náročné, ale to lékaři nedává právo se takto chovat k pacientům. Např. Vás pošle ke specialistovi a pak jeho návrh smete ze stolu, protože přece nemůže celý národ marodit kvůli krční páteři. Pokud potřebujete předoperační vyšetření, je to obrovský problém, protože nechápe, že některé akutní operace je třeba řešit v rámci několika dnů. Ve zkratce, naprosto nechutné jednání a kdyby nebylo milé sestřičky, tak už si paní doktorka ani neškrtne. Nepřijde mi normální, aby člověk chodil po návštěvě lékaře domů zdeptaný, protože se paní doktorka špatně vyspala. Neprofesionální, arogantní a velmi ráda si “rýpne” a vždy v takových chvílích, kdy člověk řeší vážné zdravotní problémy. Opravdu nedoporučuji…

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní Doktorka i sestřička skvělé, nemohu si na nic co se týče jak objednání tak péče a léčby stěžovat.

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé

Po 4 letech přetekl pohár s vínem a jsem nucena měnit lékaře. Zvykla jsem si, že je paní doktorka protivná, arogantní, oční kontakt u ní nehledejte, hledí celou dobu do počítače. A dobrou náladu má jen tehdy, když vám nic není a nic po ní nechcete. Ale to, že mi na velké bolesti zad řekla, že ,,každého bolí záda, že nevím, co to je bolest, a co budu dělat, až dostanu rakovinu" byl opravdu strop. Léky proti bolesti, které mi předepsala samozřejmě vůbec nezabraly. Byla jsem nucena vyhledat ortopeda. S docela velkým problémem musím nyní chodit na rehabilitace. Tam samozřejmě nechápou, jak takový problém mohla paní doktorka považovat za ,,běžnou bolest zad, kterou trpí většina populace".
Sestřička je úžasná. Ale paní doktorka by tuto práci dělat neměla, když ji to očividně nebaví.

Zkrácení si pracovní doby a naťukání dat do počítače je pro ni důležitější než pacient, kterého je schopná odbýt po pár minutách, pokud se s ním zrovna nehádá kvůli tomu, že si dovolil kritizovat její neprofesionalitu, nebetyčnou míru pokrytectví, nulovou empatii a štěkání na pacienty. Sestřička to aspoň trochu vyvažuje rychlými objednávkami a starostí o pacienty, i když moc na příjmu (e-mail, telefon) není.

Pečlivá vstupní prohlídka, nic nepodcení, při náznaku možného problému posílá ke specialistovi, sestřička úplně v pohodě. Já musím říct, že jsem maximálně spokojená.

Lékařka arogantní, namyšlená a nepříjemná. Člověk si připadá, že ji obtěžuje. Ona je nejchytřejší, vše musí být jak paní doktorka řekne a nedej bože, když člověk oponuje, nebo chce něco jiného. Jako lékař naprosto neschopná, dceru nechala měsíc chodit s infekční mononukleosou, než skončila v nemocnici. Cokoliv má paní doktorka udělat navíc, tak dává najevo, jak ji to obtěžuje. S pacientem je hotová za pět minut, ale s prodejcema léků vykládá i hodinu. My jsme celá rodina lékaře změnili, my potřebujeme od svého praktického doktora víc než měřit tlak.

Arogantní,povýšený postoj vůči pacientovi v kritickém stavu.Nedostatek lidskosti a empatie.Naprosto nepříjemná paní.Nevím jak je na tom po odborné stránce,ale už mě to ani nezajímá.Našli jsme jiného lékaře.

Je pravda, že paní doktorka se s tím nepáře a na první pohled nevypadá nejsympatičtěji, ale všechny moje problémy vždy vyřešila (akutní nemoc před odjezdem do zahraničí, žádost o nemocenku pět minut po skončení pracovní doby atd...), nenechala žádnou moji bolístku náhodě a napsala mi doporučení k odborným lékařům, ochotně mi poradila i s hledáním doktorů v Praze. Sestřička je vyloženě milá, pozvala mě dokonce na preventivní prohlídku. Prostě nic nebyl problém a v čekárně jsem po předchozím telefonickém objednání strávila ani ne 3 minuty. Takže jako já si rozhodně nestěžuji a chodit tam budu dál.