Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. plánované zákroky

Je těžké po 25leté léčbě u lékařky přejít jinam. Paní doktorka Hůrská se mě ujala, velmi odborně vyměnila plastikové náhrady za kerammické, udělala i další nezbytné zákroky. Ještě nikdy jsem se k zubaři netěšil. K této kvalitní a velmi sympatické, se budu velmi rád dál objednávat! A ještě bych ji rád pozval na oběd!

U pani doktorky som si dal urobiť keramickú korunku a som na 100 % spokojný s jej prácou. Neboli a stále drží, je príjemná a človek v jej prítomnosti sa cíti spokojene a nic ho v tej chvíli neboli,je fakt príjemná k pacientovi a zato ďakujem. Aj sestrička je príjemná a môžem povedať,že obe sú príťažlivé,ale ide o zuby a sú vo svojom obore tie naj,odporúčam ich peci

Pracuji s lidmi, kteří odvádějí zákazníkům tu lepší, tu horší práci. K paní doktorce Hůrské jsem se dostal po několika návštěvách zubařů, kteří mě doslova povýšeně odmítli přijmout pro své naplněné kapacity. Jsem přesvědčen, že paní doktorka odvedla dobrou práci, i když to mohu srovnávat jen s lékařskými zákroky vykonanými před téměř třiceti lety, které byly všechny minimálně o třídu horší.

K paní doktorce jsem přešel z jiného města. Byl to první zubař kterého jsem vyhledal.
Paní doktorka je sympatická, milá. Nicméně po jejích zákrocích mě stále bolí zuby.

Nikdy nechoďte k Mudr. Hůrský - čistila mi kanálky v zubu ještě za to chtěla 400 Kč to by mi nevadilo kdyby to udělala pořádně.Po týdnu jsem musela k zubařce znovu protože to byla nesnesitelná bolest,ale naštěstí měla Hůrská dovolenou a jiná zubařka se nestačila divit jak je to lajdácky udělaný,musela mi vyndat vložku a kanálky vyčistit znovu s tím,že by se mi mělo už ulevit,ale další den jsem bohužel musela k lékaři znovu a bylo mi řečeno,že tam mám zánět takže jsem ve finále musela brát antibiotika.Takže k Hůrský bych už nikdy nešla ani kdyby mi ty zuby mely vypadat..

Skvělá paní doktorka. Má krátké termíny a bere nové pacienty. Vrtala mi mezizubní kaz takovou silou, že se zastavoval vrtáček. Zub otevřela a řekla jediné slovo: hotovo. Sestra mě objednala za měsíc, i když otevřený zub se infikuje už každou minutou. Na můj dotaz, co bude dál a na co si mám dát pozor, mě odpověděla nerudně - vysávat! Skvělá paní doktorka. Měla by toho nechat.

Tak koukám, že můj příspěvek zmizel a asi nejen můj. Rozhodně paní doktorku nedoporučuji, neumí zuby spravit spíš naopak a navíc to, že neinformuje o ceně zákroku je pravda. Těžko se můžu zeptat, když neřekne, co bude dělat a mám otevřenou pusu.

Paní doktorka mi zhotovila keramické korunky na zuby č. 2 a 3. Bohužel tyto dvě korunky cca po 3 letech se mi uvolnily a ani po opětném nalepení nedrží. Od paní doktorky jsem odešla a lituji, že jsem si vůbec někdy dala od ní ošetřit zuby.
Dosti problémů s ošetřením zubů měla i má snacha,která rovněž od paní doktorky odešla. Jarmila

Upřimně, je mi jedno jak paní doktorka vypadá, jde mi o mé zuby především a ty po zákroku této paní doktorky vypadají tragicky. Její odfláknutou prací jsem přišla o dva zuby kompletně a následující další lékař měl co dělat, aby mi chrup dal do pořádku. A bohužel se to netýka jen mě, ale i celé rodiny. Nedivím se, že tato paní doktorka bere ihned druhý den nebo ještě ten samý, když má prazdnou ordinaci. U dobrého lékaře si musíte počkat, to dá logiku, když má plno spokojených pacientů a narvanou čekárnu. Tuto lékařku rozhodně nedoporučuji tomu, kdo nechce experimentovat a přijít o svůj chrup. Nejsme krokodýlové, jiný už nenaroste. Bohužel.

Jsem velice spokojená s paní Doktorkou..Vždy pomůže a poradí což je pro mne důležité.Dělala nám spoustu zákroků a vždy bez problému vyléčeno a uzdraveno.Pokud nás i po zákroku někdy něco bolelo, stačilo zavolat a vzala nás bez čekání.
Nechápu,že si někdo stěžuje na nedostatečnou informovanost o cenách zákroku?
Máme pusu můžeme se vždy zeptat.
Docela koukám co tady čtu,že někdo hodnotí to jak paní doktorka vypadá?
ŽE BY NĚKDO ZÁVIDĚL?MÁ CO..SKVĚLÝCH DOKTORŮ KTEŘÍ JEŠTĚ DOBŘE VYPADAJÍ JE OPRAVDU MÁLO..
Za celou naši rodinu hodnotím super..

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. plánované zákroky

Nechápu,že si někdo stěžuje na nedostatečnou informovanost o cenách zákroku?
Máme pusu můžeme se vždy zeptat.
Docela koukám co tady čtu,že někdo hodnotí to jak paní doktorka vypadá?
Za celou naši rodinu hodnotím super..