Privátní praktická lékařka
Štefánikova 2463, Zlín

Umístění: Privátní praktická lékařka

Rozhodně nedoporučuji.
Pacienty má háku. Vůbec ji nic nezajímá.
Žádné vyšetření, žádné kontrolní odběry po léčbě, nic.
Byla jsem nucena, změnit lékaře.

K paní doktorce chodím, tak jednou za 10let. A pak, když příjdu s tím, že mě už půl roku bolí rameno, tak ji bolí taky a mnohem víc, než mě! Přesto mi napíše Brufen, ale, musím si ho vyzvednout v JISTÉ lékárně.
Tož, takto léčit pacoše, umím aj já!

X

Důrazně varuji před Dr. Bakalovou. Porušila lékařskou mlčenlivost a vyzradila mému zaměstnavateli, že docházím k psychiatrovi. Tím mi způsobila velké potíže. Zaměstnavatel na mě poté vyvíjel psychický nátlak k odchodu ze zaměstnání. Této paní "lékařce" se vyhněte velkým obloukem. S předchozími negativními komentáři plně souhlasím.

Pani doktorka me poslala pokazde domu. Az z toho byl zanet a astma. Nespokojen.

Já moc spokojená nejsem. Často tam nechodím, ale když už, tak má většinou dovolenou a zastupuje ji doktorka od vedle. Jakýkoli problém bere až moc s nadhledem, jak už tady psali, taky mám problémy s krční páteří a na to mi řekla, že jí za krkem bolí taky. Muset tam chodit častěji a se závažnějším onemocněním, asi bych změnila lékaře. Jinak ale sestřičku má velice milou a ochotnou.

Znam pani doktorku kdyz jeste pracovala na internimm odd-dlouho dobu pracovala mimo zlin myslim ze byla v tlumacove kde vzdy z nadsenim o ni hovoril ing prasil reditel chvnych staji klusaku na jeho doporuceni jsem se u ni zaregistroval a slova pan reditele prasila potvrzuji- rikaval mi lide od koni pozname rychle dobre stranky u lidi neni velky rozdil od koni
Kdyz jsem poznal pristup potvrdil jsem eho slova maximalni spokojenost

Od paní doktorky jsem taky odešla. Mám zkušenost, že si se mnou dlouze povídala o dovolených, o psech atd, ale na každý můj zdravotní problém měla odpověď, že ona (nebo její manžel) má (nebo právě měl/a) totéž. Zatím plná čekárna lidí. Pak si vyúčtovala vyšetření, které mi neprovedla.

BEZOHLEDNA KARIERISKTA..

Paní doktorku jsem před letyx opustila, měla jsem velké problémy s krční páteří, mrtvěly mi ruce, a ona na to řekla jen, že ji taky bolívá za krkem a že mám kroutit hlavou.Tento přístup mně znechutil a rychle jsem od ní odešla.

je videt ze pani doktorka ma lidsky pristup a je videt ze v dnesni dobe ma velky ibnternh prehkled velmi mi pohla se zvladnuti me nemoci jen diky ni tu jsem
balajka f