MUDr. Miloslava Andrejsová

Pardubice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Hronovická 633, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

U pana doktora jsem byla kvůli extrakci dvou osmiček vlevo a jedné založené devítky taky vlevo. Sestricka byla od začátku nepříjemná, přišla jsem si jako malá holka. Docela trvalo, než začalo účinkovat umrtvení, při zákroku mi pan doktor zajel do místa, které nebylo umrtvené. Bolestí mi vyhrkly slzy, pan doktor se omluvil. Sestra byla nepříjemná stále.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Byla jsem na zákroku u Mudr. Andrejse přesněji na složité extrakci 2 osmiček. Ze zákroku jsem byla poměrně vystresovaná a sestřička mě rozhodně svou nevrlou náladou nepomohla. Hned co jsem si sedla na lehátko na mě byla nepříjemná, že jestli budu stresovat, tak že tam budou do zítra. Samotný zákrok mě vážně bolel, takže jsem prosila ještě o jednu injekci, kde sestřička byla tedy vážně naštvaná. Přišlo mi že na to dost spěchali, jelikož jsem to měla hotové za 30 min. Na konci se sestřička ani nenamáhala mi z úst a tváře setřít krev a poslala mě si to umýt na záchody. Žádný výkaz o ošetření jsem nedostala ani o platbě kolagenu na víc, jediné co jsem dostala byly pokyny jak se mám chovat na malém papírku. Doma jsem měla obrovské bolesti na které mi nezabírali prášky a obrovský otok, nemohla jsem skoro otevřít pusu. Druhý den bolesti stejné, vystřelila mi teplota 38⁰ (do toho bylo venku 30⁰, takže peklo). Teď píšu po 6 dni, otok mám stále, bolesti občas, nehodlám se tam už vracet.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Vynikající ! Skvělá ! Špičková ! Neustále na sobě pracuje, nové přístroje a vybavení a to,co udělá, tak funguje ! Jsem velmi spokojen.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Návštěva

První návštěva paní doktorky a hned jsem unešená. Všechno vysvětlí tak že se ani člověk nemusí ptát, jsem naprosto spokojená, nemám co vytknout. Můžu jen poděkovat za péči kterou mě poskytla, jelikož mé zuby nejsou dobré. Obrovský dík a velký palec nahoru paní doktorce

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa extrakce zubu

Pana doktora Andrejse mohu jen doporučit, velice šikovný lékař, který ví co dělá. Luxusní přístup nejen od něj, ale i od sestřičky. Doporučuji, byla jsem naprosto spokojená. Děkuji!!!! :-)

Nevim jakou s ní máte zkušenost ale u mě měla za úkol vyvrtat jeden zub... ani to nedokázala, plomba mi vypadla ještě tentýž den ani po opravě to nebylo moc dobré zub stále bolel a byl velmi citlivý až moje nová zubařka zjistila, že paní doktorka tam nechala stále docela velký kaz. Tudíž mám u ní hodnocení velmi slabé navíc nechává si zaplatit amalgámové plomby co hradí pojišťovna. Akorát ji nazývá lepší amalgám. U nové zubařky tento lepší je zdarma to je ale zajímavé...

X

Pan doktor Andrejs je skutečně velmi dobrý ,vše proběhlo bez problémů a to jsem měla extrakci 15 zubů.Mohu jen doporučit.

Paní Andrejsová není špatná zubařka, ale výprava k ní rovná se jednodenní výlet. Pokud jste objednaní, není výjimkou i dvouhodinové zpoždění a čekání, což je ještě více frustrující, když vidíte, že všechny další ordinace v tomto domě vše stíhají na čas a pacienti čekají v řádu pěti minut.
Paní Andrejsovou bych doporučil jenom lidem, kteří mají spoustu času a těm bych pak doporučil si s sebou nezapomenout zabalit jídlo a pití, abyste tam tak dlouho dobu zvládli čekat.

S Pani doktorkou jsem byvala spokojena, ale posledni dobou je to cim dal horsi. Za vsechno chce platit, i za zakroky, ktere bezne plati pojistovna... od mala mam se zuby problem a skoro kazdou navstevu mi neco opravuje a predelava. Dokonce se mi i jednou stalo, ze si spletla zub a zacala mi vrtat jiny!!!! Musela jsem se ozvat a donutit ji at si zkontroluje rentgen a byla velice prekvapena, ze mam pravdu a chystala se mi spravovat zdravy zub !!! :-O Nehlede na to, ze kdyz si od ni necham dat injekci tak je neskutecne surova a zmorduje me tak, ze kdyz zub prichazi k sobe, pusa me boli jeste dva dny!!! Samozrejme, s injekcí to cloveka neboli a ona si muze delat absolutne co chce,takže hlavně spechá a treba velky kaz mi vyvrtala na jedno vrtani, bez pauzy, bez ocisteni... minule mi dokonce natrhla koutky u pusy.

Dalsi vec, ktera mi na pani doktorce vadi, je jeji dochvilnost. Lidi si na den naobjedna kolik jen muze a pak nestiha. Nikdy jsem k ni nesla na cas, vzdycky minimalne s 40 minutym zpozdenim!!! Dokonce i pauzu kterou ma do 13:00 nikdy nedodrzuje a pravidelne prichazi do ordinace v 13:15 a na radu se clovek dostane az o pule. Prijde mi to neprofesionalni. Jeji syn mi trhal moudraky a s nim jsem byla naprosto spokojena.

MOJE SOBOTNI OBJEDNANA NAVŠTĚVA NA VYTRŽENI...BYLA JSEM VELICE SPOKOJENA S PŘISTUPEM I ŠIKOVNOSTI PANA DOKTORA.ANI JSEM SI JIŽ NEMUSELA BRAT ŽADNY PRAŠKY.MĚ TO NEBOLELO.A BYLA JSEM SCHOPNA SE I SAMA ODVEZT DOMU!MOC DOPORUČUJI,A OPRAVDU PŘIŠTĚ...JEDINĚ SEM!!!!!