• gynekologie a porodnictví

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o.

Nejlepsi gynekolog. Chodí k němu moje máma, sestra i ja. Milý a velice ochotný. Vysvětlí, poradí a hlavně je strašně moc sympatický.

Nejlepší gynekolog - profesionál, milý, lidský, pečlivý, vysvětlí a poradí sám od sebe, na nic si nehraje, pohodový člověk. Za nic bych ho neměnila! Čekání v čekárně naprosto v normě, útulno a ochotný personál. Prostě vše na jedničku.

Všechno v ordinaci musím pochválit - prostředí, přístup doktora i sestřiček, posílání SMSek i samotné vyšetření. U zubaře i na předchozí gynekologii jsem mívala po vyšetření většinou bolavý pocit jako po znásilnění, u pana doktora Zdráhala si tento pocit.nikdy nepamatuju. Prostě super, ty kladné reference tady nelžou :-)

Ráda k Panu doktorovi chodim je prijemny dokaze vse vysvetlit i sestricky jsou hodny vse semnou prozívaly kdyz jsem byla tehotna a hrozil mi treti potrat ale s panem doktorem sjem to vybojovali a mam krasnou zdravou holcicku

Dnes jsem byla u pana Doktora poprve a jsem velmi spokojena!! Super přístup, jak pan doktor tak sestřička.Moc doporučuji!

Dobrý den, s ordinací MUDr. Zdráhala jsem naprosto spokojena. Pan doktor je špičkový - ať mu zdraví vydrží - a sestřka Zendulka i manželka pana doktora jsou skvělé. Chodím teď s mimi častěji a vždy se těším. V čekárně nikdy nejsem sama, ale odsýpá to a mají to dobře zorganizované. Ještě jsem tu nikomu pochvalu nepsala, ale pan doktor Zdráhal si ji ode mě Z A S L O U Ž Í !!!!

Anděl... jak jinak nazvat pana doktora Zdráhala :)...před osmi lety pomáhal me Nelince na svět.Skvělí, odborný a hl. lidský přístup ,nikdy na Vás pane doktore nezapomenu DĚKUJI ♥ PS: Hodně zdraví,štěstí, rodinne pohody a at se Vám daří pane doktore jak v soukromém tak i profesním životě ....
K+N Nevřalovi.........

Dobrý den, je to poctivý, pracovitý doktor. Moji sestru poslal na operaci do Nového Jičína k odstranění rakoviny dělohy, kterou jí zjistil při prevenci, a je zase zdravá. A to neměla vůbec žádné potíže a prevence bez ultrazvuku také v pořádku. Přeju panu doktorovi hodně zdraví a ženským, ať chodí poctivě na prevence, vyplatí se to !!

MUDr. Miloslav Zdráhal

Dobrý den, děkuji za přání, ale hlavně za připomenutí gynekologické preventivní prohlídky, která se provádí v 15 letech věku a dále jedenkrát ročně, zpravidla po uplynutí 11 měsíců po provedení poslední gynekologické preventivní prohlídky. Preventivní prohlídku doporučuji ženám v každém věku i po gynekologických operacích /např.po odstranění dělohy/. Je vhodné se vždy po 11 měsících telefonicky objednat.
Dr.Zdr.

Jeden z nejvlídnějších a nejpečlivějších doktorů co znám s úžasným přístupem k pacientům - nikdy nemá špatnou náladu a vždy je profesionální. Posledního půl roku chodím do ordinace minimálně jednou měsíčně a nikdy se mi nestalo, že by čekárna byla plná, max 2-3 pacientky a vyjímečně čekání do půl hoďky. O žádném katastrofickém návalu, jak tu někdo píše, nemůže být řeč. Sama jsem bývalá pacientka z železniční polikliniky a jsem ráda, že jsem si dala tu práci a pana doktora jsem si našla. Doktor nechal zcela na nás pacientkách, zda si ho chceme najít, ale asi si ho našly už všechny :-). A poplatky má stejné jako dříve na železnici - kamarádky platí u některých gynďáků v Olomouci daleko více.

MUDr. Miloslav Zdráhal

Také děkuji za upřesňující informace pro ostatní pacientky - objednací doba pro neakutní vyšetření je nyní aktuálně 2-3 týdny, nicméně prosím neodkládat preventivní vyšetření až na období těsně před Vánocemi, Ježíšek má rád na svátky pohodu....
Dr.Zdr.

Nechodím k panu doktorovi jako pacient, ale jen jako doprovod těhotné manželky a musím říct, že se taky na kontroly těším. V čekárně je se ženskýma příjemně a doktor mi říká "pachatel", tak se tomu potom doma se ženou smějeme ..

MUDr. Miloslav Zdráhal

Za léta praxe jsem si zvykl na přítomnost či zájem partnerů o mnohdy i komplikovaný zdravotní stav ženy. Navíc jsem zásadně pro zvýšení prestiže rodiny v našem povědomí. A tak i oceňuji, když manžel podpoří svoji roli v rodině i rozumným a nerušivým zájmem o průběh a výsledek těhotenské kontroly. Děkuji za postřeh, počítám s pachateli i nadále.