Paní Hrdličkovou jsem poznala v CELSUZu. Je příjemná, dokáže se vcítit do druhých, je obětavá, vždy ochotná pomoct.

Psychoterapie Hrdličková (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie: individuální konzultace 60 minut • od 500 kč

Poradenství pro pozůstalé: konzultace 60 minut • od 500 kč

Párová psychoterapie: konzultace 60 minut • od 600 kč +11 Více

Skupinová psychoterapie: v rozmezí 90 - 120 minut, cena dohodou

Vyhoření a frustrace ve vztahu nebo v práci.

Osamělost, krize středního věku, odchod dětí z domova, problémy žen v menopauze.

Paní Hrdličková je úžasný člověk. Poznala jsem ji v rámci projektu pro nezaměstnané. Dokáže naslouchat, poradit a vysvětlit, povzbudit. Spojuje se v ní odborná pomoc s upřímně vlídným zacházením.

Když jsem šla na první schůzku k paní psycholožce byla jsem psychicky na dně a myslela jsem si, že moje situace nemá řešení, ale díky častým sezením a radám jsem se z nejhoršího dostala a cítím, že se vracím zpět do života. S paní psycholožkou jsem začala poznávat samu sebe, přicházet na příčiny, pojmenovávat je a řešit, umí naslouchat a klást ty správné otázky, které posouvají. Paní Hrdličková je velmi milá, empatická a když je potřeba, tak i nekompromisní.
Přátelé a rodina, ti Vás vyslechnou, ale odborník Vám poradí, nasměruje a otevře oči. Paní psycholožka je mistr ve svém oboru.

Paní Hrdličková mi velmi pomohla s mým problémem, jsem s ní velice spokojená. Je fajn mít někoho, na koho se můžete kdykoliv obrátit, kdo vám naslouchá a pomáhá. Doporučuji.

Na spolupráci nejvíce oceňuji, že vznikl oboustranný vztah důvěry, který mně pomohl překonat vlastní ostych a pod odborným vedením Mileny Hrdličkové jsem mohl najít to, co opravdu cítím. Vyhovala mi i flexibilita a prizpusobeni se mym casovym planum.

Paní Hrdličková ke mně přistupovala velmi citlivě. Pro mě byla velkou oporou v obtížné životní situaci, do které mě uvedl celkový nezdravý náhled na život, který jsem si nesla už od dětství. Snažila se mi dodat pocit sebedůvěry a opory. Dala mi vše co jsem potřebovala, abych se mohla vydat na cestu, která z toho začarovaného kruhu vede. Tato cesta mě vedla i přes další psychology a jiné psychologické techniky, ale ona mi dala základ proto, abych to mohla vše zvládnout.

Paní Hrdličkovou ráda každému doporučím. Setkání s ní ve složitém životním období byla neocenitelná a pro mě zcela zásadní. Pomohla mi překonat mé obavy a strach. Citlivým přístupem se schopností poslouchat a vnímat mně na pravidelných setkáních postupně posouvala dál a dál.Jsem vděčná osudu, že jsme se potkaly. Je skvělá!
Pavla Ž.

Psychoterapie: individuální konzultace 60 minut

Poradenství pro pozůstalé: konzultace 60 minut

Párová psychoterapie: konzultace 60 minut

od 600 kč

od 600 kč

Skupinová psychoterapie: v rozmezí 90 - 120 minut, cena dohodou

Psychoterapie Hrdličková

Vyhoření a frustrace ve vztahu nebo v práci.

Psychoterapie Hrdličková

Podpora při pečování o blízkou osobu, dlouhodobě nebo nevyléčitelně nemocného.

Psychoterapie Hrdličková

Podpora při ztrátě blízké osoby.

Psychoterapie Hrdličková

Pomoc se zvládáním krizových situací.

Psychoterapie Hrdličková

Ztráta smyslu života, nízké sebevědomí.

Psychoterapie Hrdličková

Partnerské a rodinné problémy a další.

Psychoterapie Hrdličková

Poradenství, podpora a provázení těžkým obdobím truchlení.

Psychoterapie Hrdličková

Podpora lidem, kteří pečují o dlouhodobě nebo nevyléčitelně nemocného, nebo podpora samotnému nemocnému.

Psychoterapie Hrdličková

Poradenství pro pozůstalé může být jednorázové nebo dlouhodobé, vždy záleží na tom, co klient potřebuje.

Pavla Ž.