Praktický zubní lékař
Příčka IV 648, Zlín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Je to nejlepší zubař na světě!
Ošetření vám vždy podrobně vysvětlí, nikam vás neposílá, vše zvládne sám se zkušenou sestřičkou ve své ordinaci a nic u něj nebolí.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

“Pan zubař je nejlepší kterého znám !!! Je strašně hodný milý a u něho nebolí ani injekce :) má i velice příjemnou sestřičku. Co ještě dodat, po profesní stránce výborný a velmi příjemný přístup k pacientům, mohu jen doporučit!!!”

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Potkali jste někdy anděla? Sice bez bílých perutí, ale s tak dobrým srdcem, jako kdyby bylo z nebes. Někdy jsou v životě situace, kdy stojíme na rozcestí a nevíme, kterou stranou se vydat. V těchto chvílích býváme více vnímaví na lidi a situace kolem nás a jediné slovo, jediná věta, jediná myšlenka nás může nasměřovat tam, kam potřebujeme. To, nad čím někteří jiní zubaři ohrnuli pysk, pan doktor se k tomu postavil čelem. A výborně! Navíc i milá sestřička. Mohu vřele doporučit. Po předchozích zkušenostech je pro mne v podstatě zázrak, že ještě existuje zubař, který svou práci dělá zodpovědně a nad problémem pacienta přemýšlí.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor je jedním slovem úžasný byla jsem u něho dělat korunku stoličky a jsem moc spokojená.Povídá si s vámi vše co jde dělat vám řekne takže člověk nemá strach.Snazi se vám pomoci poradí vám když se ho na něco zeptáte.Navíc je to velký sympaťák příjemné prostředí i personál.A on velký profesionál doporučuji vřele tohoto zubaře za mně je nejlepší.

Umístění: Praktický zubní lékař

K panu zubarovi chodi cela nase rodina, nemenila bych. K panu doktorovi se vzdy tesime i nas 2 lety syn :-). Je to opravdu profesional, vse vysvetli, poradi, podrobne popise, co a proc bude delat. Cekarna i ordinace je moderne vybavena. Kez by takovych kvalitnich odborniku bylo vic.

Bezkonkurenčně nejlepší zubař a sestřička jak by smet!!!!!

nejlepší,kterého znám

Najlepší stomatolog, ktorý má ošetroval.
Vzorný prístup k pacientovi, je trpezlivý, vynikajúci odborník.
Ošetruje celú našu rodinu. Vďaka p. doktor.
Sestrička má krásny prístup k pacientovi.
I keď bývame v Zlíně,radšej na úkor dovolenky cestujeme za vzorným
a príjemným odborníkom.
Doporučujeme!

doporučuji rodina lazuga.

Nejlepší zubař, na kterého lze natrefit!!! Ošetřuje celou naši rodinu a byl po naší svatbě ochotný přijmout i manžela, i když už nové pacienty přijímá pouze výjimečně. Manžel se bojí zubařů, ale k panu Staňkovi chodí rád, dokonce mi oznamuje, že za dva měsíce má jít na pravidelnou prohlídku ;-)Málokdy se stane, že v čekárně čekám déle než půl hodiny, již několikrát se stalo, že jsem přišla a ihned mě vzal. Sestřička je také velmi ochotná!!! Po zkušenostech s předchozími zubaři (místní ví, o čem mluvím...) je radost tady mít takového odborníka, jenom aby nám neutekl... DĚKUJI ZA VŠE PANE DOKTORE