Milan Staněk, zubař Zlín

Zubař

Příčka IV 648, Zlín
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař

K panu zubarovi chodi cela nase rodina, nemenila bych. K panu doktorovi se vzdy tesime i nas 2 lety syn :-). Je to opravdu profesional, vse vysvetli, poradi, podrobne popise, co a proc bude delat. Cekarna i ordinace je moderne vybavena. Kez by takovych kvalitnich odborniku bylo vic.

Bezkonkurenčně nejlepší zubař a sestřička jak by smet!!!!!

nejlepší,kterého znám

Najlepší stomatolog, ktorý má ošetroval.
Vzorný prístup k pacientovi, je trpezlivý, vynikajúci odborník.
Ošetruje celú našu rodinu. Vďaka p. doktor.
Sestrička má krásny prístup k pacientovi.
I keď bývame v Zlíně,radšej na úkor dovolenky cestujeme za vzorným
a príjemným odborníkom.
Doporučujeme!

doporučuji rodina lazuga.

Nejlepší zubař, na kterého lze natrefit!!! Ošetřuje celou naši rodinu a byl po naší svatbě ochotný přijmout i manžela, i když už nové pacienty přijímá pouze výjimečně. Manžel se bojí zubařů, ale k panu Staňkovi chodí rád, dokonce mi oznamuje, že za dva měsíce má jít na pravidelnou prohlídku ;-)Málokdy se stane, že v čekárně čekám déle než půl hodiny, již několikrát se stalo, že jsem přišla a ihned mě vzal. Sestřička je také velmi ochotná!!! Po zkušenostech s předchozími zubaři (místní ví, o čem mluvím...) je radost tady mít takového odborníka, jenom aby nám neutekl... DĚKUJI ZA VŠE PANE DOKTORE

Pan Staněk je velmi příjemný, ochotný a jeho přístup k pacientům je vysoce nadstandartní. Je mi 50 let a mohu srovnávat. Doporučil jsem jej celé rodině.

Tento pan zubař je néjlepší zubní lékař kterého jsme celá naše rodina mohla poznat.Jeden problém je jen,že za ním dojíždíme až do Tlumačova.

Je to ten nejlepší zubař na kterého jsem v životě natrefila.Vše vysvětlí a případný zákrok provede s maximální šetrností.Jeho přístup mne zbavil strachu ze zubařského křesla,navíc má skvělý přístup k dětem.Všem vřele doporučuji!!!

U pana doktora jsem poprvé poznal pocit, co je to nebát se zubaře. A co víc, chodím k němu pravidelně každých 6 měsíců, kdežto u jiných lékařů jsem se takovým pravidelným prohlídkám vyhýbal. Velmi šetrný k pacientům, zákrok vždy předem vysvětlí, pokud mě u vrtání vyjímečně něco zabolí, ihned se omluví, i když to není jeho chyba (moje chyba je, že mě bolí zub :-) ). Prostě milý a příjemný doktor, kterého můžu s klidným svědomím jenom doporučit. Více takových profesionálů !!!