Adresa

Ordinace stomatologa
51. budova areálu Svitu, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Suproví přístup,postup komentuje,z me panicke hruzy behem chvilky nic nebylo,vse vysvetli.Ceny normalni.Za me Pan Zubar.

H
Ověřený profil

Skvělý lékař přístupem k pacientům, vše vysvětlí a je věcný. Rozhodně si neúčtuje zbytečně peníze, dokonce mi vymluvil převrtání zubu, s tím, že zatím je zub v pořádku. Zubní kámen odstraňuje v rámci prohlídky zdarma a nenutí chodit k dentální hygienistce.

T
Ověřený profil

Je to velmi dobrý zubař, jeho přístup je velmi příjemný, vše konzultuje s pacientem, nemám strach k němu zajít, pokud jsem objednán, čekám max. 5-10min, jsem velmi spokojen - navštěvuji jej již několik let a nikdy jsem nezaznamenal nějaký problém. Doporučuji tohoto stomatologa.


P
Ověřený profil

Díky panu doktorovi se návštěvy zubaře již nebojím, je velmi profesionální, citlivý, komentuje postup práce, což je pro mě velkým kladem, i jednání s pacienty je velice příjemné, s chutí bych jej navrhla zubařem roku :)


P
Ověřený profil

Jsem u něho krátce, zatím velmi dobrý, objednávky bez čekání, celý postup ošetření komentuje, což považuji za přínosné pro pacienta.


Díky velmi profesionálnímu a příjemnému vystupování pana doktora jsem se nejen přestala bát návštěv zubaře, téměř se na ně těším. Na žádný z (řady)zákroků si navíc rozhodně nemůžu stěžovat.


Ověřený profil

Pan doktor Preclík je mým zubním lékařem po dobu 7 mi let. Chtěla jsem z estetických důvodů drahý zákrok - výplň zubu, ktrý mi rozmluvil, nesouhlasím proto s názorem, že si rád "přisype" zbytečnými zákroky. Hygiena je podle mě na výborné úrovni, má krásně a kvalitně zařízenou kancelář a vždycky je příjemný, i když zákroky pochopitelně vždy příjemné nejsou.


Hygiena tohoto lékaře je na nule. Rukavice sice má ale spíš proto aby si sám neumazal ruce. Po ošetření mého dítěte jsem šla do křesla já. Mezi tím ještě chytal propisku, někomu otevřel kliku dveří do ordinace (chyběla mu sestra). Pak bez umytí rovnou do mých úst. To byla naše poslední návštěva tohoto zubaře.


hodnocení je z osobních zkušeností


V
Ověřený profil

K zubařovi jsem nechodila ráda, ale díky panu Preclíkovi se i nepříjemné věci stanou příjemnou návštěvou. Vše co dělá při práci komentuje, tak člověk ví přesně co čekat. Umrtvení zubu či trhání nervu pro mě nebylo nic traumatického či bolestivého, nic jsem necítila. Nejen že je velice šikovný, ale je i sympatický a pohledný, což alespoň odvede myšlenky od vašeho problému :-)))


Došlo k chybě, zkuste to znovu