Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

PhDr. Michaela Šleglová - Psychologická poradna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální psychoterapie 60 minut • 800 Kč

Profesní diagnostika • 1 500 Kč

Psychologické poradenství 60 minut • od 800 kč +4 Více

Psychologické vyšetření dospělého • od 1 500 kč

Psychologické vyšetření dítěte • od 1 500 kč

Párová psychoterapie, 60 minut • 950 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Motto: " Neexistují tzv. malé a velké problémy. Jejich závažnost můžeme posuzovat jen my sami." Jsem psycholožka s dlouholetou praxí v oblasti péč...

• Obtížné životní situace, změna v životě

950 Kč

Vyšetření školní zralosti

800 Kč

PhDr. Michaela Šleglová - Psychologická poradna

K paní Šléglové jsem se odhodlala jít na doporučení přítele a jsem moc ráda. Cítila jsem se od začátku v bezpečí, svobodně. Paní Šléglová mi byla zkušeným a příjemným průvodcem v terapii. Její zkušenost a přirozený cit pro povolání terapeuta mi pomohly vykročit správným směrem z dlouholeté krize, děkuji.

Paní Šléglová mi moc pomohla, jsem rád že jsem si vybral zrovna ji. Musím ocenit především citlivý a profesionální přístup. Pomohla mi utřídit si myšlenky v hlavě a pomohla mi realizovat rozhodnutí která jsem se bál udělat. Všem ji mohu opravdu doporučit.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám vnučku, která chodí do 6. třídy.Rodiče s ní mají potíže,protože se sama nechce připravovat na vyučování. Oba jsou zaměstnaní a chodí domu kolem 18. hod. a teprve tehdy s velkým přemlouváním začnou s přípravou do školy. Brzy je unavená. Zádné domlouvání a přesvědčování nepomáhá. Má dva starší sourozence, s kterými žádné potíže nebyly. Jsou v současné době mimo domov na vys. školách. Děkuji za radu.

Dobry den, doporučuji, ať rodiče Vasi vnučku co nejdříve objednaji na vyšetření do spádové Pedagogicko psychologické poradny.

PhDr. Michaela Šleglová

• Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vnímám jako velice pozitivní, že se svým potížím nepoddáváte a snažíte se je řesit s pomocí přírodních prostředků. Věřím ale, že možnost utřídit si myšlenky a vyladit emoce ve spolupráci s psychoterapeutem by Vám mohla
    výrazně ulevit a prožívala byste pak pro Vás náročná období s větší lehkostí. Přeji Vám hodně sil a v životě co nejvíce příjemných chvilek, s pozdravem Michaela Šleglová

PhDr. Michaela Šleglová

• Obtížné životní situace, změna v životě