Paní doktorka je velký profík, jde tak říkajíc s dobou. Na vzniklé problémy reaguje rychle. Nemám s ní problém. Je to skvělý lékař ale i člověk. Vřele doporučuji.

Údolní 18, Brno
Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka byla před lety, když jsem se u ní začala léčit, velmi příjemná a kvalitní i po odborné stránce. Poslední dobou se však velmi zhoršila. Když mám akutní deprese, při kterých nemůžu pracovat, tak mi odmítá napsat neschopenku. Neustále se vymlouvá, že to kontroluje pojišťovna a že prý ambulantní psychiatři neschopenky nevydávají, přestože je to nesmysl. Loni mě odmítla převzít do péče, když jsem kvůli chřipce nemohla nastoupit do nemocnice na psychiatrii, a nechtěla tak učinit ani na vyslovnou žádost mojí praktické lékařky. Bylo jí úplně lhostejné, jak mi je; tvářila se, jak když si za to můžu sama. Prý nikdy nezažila, že by někdo rušil hospitalizaci, což je další nesmysl a výmluva. Důrazně nedoporučuji, sama se chystám ke změně psychiatra. Lékaři jako ona by měli vrátit diplom a zamyslet se nad sebou, zda jsou opravdu na tom správném místě - tedy pro lidi.

Paní doktorka je velmi hodný člověk a mám sní jen dobré zkušenosti.Je velmi laskavá a má zájem o svého pacienta. mnohokrát mě i mé rodině pomohla.Jsem ji velmi vděčná za profesionální i lidský přístup.Kéž by bylo takových lékařů více.

Dobrý den,
paní doktorka je anděl, všimla jsem si, že každý kdo odchází z čekárny se usmívá. Mám ji ráda protože mi rozumí a pomáhá.

Pani doktorka je skvělý profesionál.Je mojí třetí psychiatričkou a již měnit nebudu.Umí výborně odhadnout situaci;ví přesně jaké má nasadit léky;aby léčba byla učinná.Dovede výborně poradit i v osobním životě.V životě mě mnohokrát pomohla ,když jsem byla v zoufalé situaci.Jsem ji vděčná za mnohé.Moc ráda k ní chodím.Umí říct pravdu za co si ji nesmírně vážím.Vřele paní doktorku všem doporučuji.

Naprosto bez empatie a zájmu o pacienta. Kdykoliv je Vám hůř je to problém a můžete si za to sami. Náladová, nepříjemná pokud není po jejím. Vůbec nezná své pacienty a nezajímá se oně. Připadáte si jako zoufalec.
Přitom vše samozřejmě řeší pilulemi bez jakékoliv diskuze.

U paní doktorky jsem strávil několik úmorných měsíců tím, že jsem se s její pomocí snažil vyléčit. Její léčení mě přivedlo až k hospitalizaci v nemocnici. Dodnes si pamatuji situace, kdy mi zbývaly poslední léky (antidepresiva) a paní doktroka nechtěla řešit vydání v jiný termín, než když jsem měl dohodnutou návštěvu. O doporučování jejích známých na přímou platbu by pak vydalo na další povídání, nebo tlaky na změnu pojištovny. Osobně mi přišla naprosto bez soucitu, bez pochopení, nedívala se na člověka jako na osobu, ale jako na diagnózu a tak s ním také hovořila.

Velice trpělivá a hodná lékařka, nemůžu si na paní doktorku stěžovat. Snaží se dopátrat příčiny původce problémů, z psychiatrů jsem měla vždycky hrůzu, proto jsem dlouho návštěvu odkládala, ujišťuji vás, že paní doktorka rozhodně není psychiatr typu docenta Chocholouška.

Dobrý den, i já jsem se u paní doktorky léčila a bohužel musím souhlasit, že je neprofesionální, vždy jsem se u ní cítila, jako "zpráskaný pes" a měla jsem z ní svým způsobem strach. Empatie chybí a profesionalita také, udělá z vás vlastně ještě většího "blázna" než jste..Jednou se mnou na konzultaci přišla maminka, chtěla se poradit, jak mi může pomoci a ona ji ještě nadala, že jí nikdo nebude říkat, co má dělat a jak jsem si vůbec mohla dovolit ji sebou přivést...

Po návštěvě u paní doktorky se člověk může cítít ještě hůř než před ní. Zvláště pak, je-li běhěm návštěvy "obdarováván" doktorčinnými soucitnými pohledy a beznadějnými povzdechy. Její pohled váš zvláštně paralyzuje a cítíte se jako skutečný "ztroskotanec." Pak Vaše návštěva bude zakončena podáním receptů s nejlépe hned několika krabičkami předepsaných léků, na kterých se k její libosti máte zřejmě pomalu stát závislý. Můj celkový dojem je dosti rozporuplný.

Dobrý den,

Přitom vše samozřejmě řeší pilulemi bez jakékoliv diskuze.