Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha
CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Celostní přístup k potížím +13 Více

Cvičení 30min • od 450 kč

Fyzioterapie 60min • od 800 kč

Fyzioterapie v SC YMCA • od 800 kč

K objednání : Působím na 2 pracovištích, více v Nuslích-Ctiradova 4 a úterky bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objed...

• Poúrazové stavy
  • Bolesti kloubů
  • Poškození šlach

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 200 kč

od 400 kč

od 700 kč

Sportcentrum YMCA

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie fyzioterapie 60min

Rozhodně doporučuji! Měla jsem štěstí na brzky termín. Byla jsem nadšená lidským přístupem, zároveň jsem měla pocit, že dostávám nejlepší možnou péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie fyzioterapie, vyšetření, ošetření, cvičení

Velmi doporucuji, lidsky pristup, prijemna komunikace. Vzdy pomuze od problemu. Navstevuji jiz 3 rokem.

Fyzioterapie mi ulevuje od mých bolavých zad. Od té doby co pravidelně chodím, jsou me problémy čím dál menší. :)

navsteva probehla jak mela, pocinaje konzultaci a pak nasledne fyzioterapie zamerena na zada a ramena

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie fyzioterapie, vyšetření, ošetření, cvičení

Odborník na svém místě.Empatická,příjemná a vše se snaží maximálně vysvětlit.Naprostá spokojenost !!!

Vše perfektně vysvětleno.
Celková diagnostika, vstřícný přístup, cviky podrobně vypsány i na doma.

Byla jsem velmi spokojená, mohu doporučit!!! Mám problémy se zády, má to vliv i na dýchání. Po neúspěšné léčbě ve státním sektoru, kdy fyzioterapeut se Vám má věnovat max. 30 min, z toho 15 minut máte na zádech elektrickou dečku a jeho ruce na Vás pracují tak 10 minut, si raději zaplatím a již po první návštěvě velká úleva. Za tři týdnu jdu znovu :-)

Úleva se dostavila už po první návštěvě. Paní fyzioterapeutka přesně zjistí, co vás trápí. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Sportcentrum YMCA Bolest krční páteře a únava

Dobrý den,
hned při první návštěvě jsem byla velice spokojená. Fyzioterapeutka paní Mgr. Michaela Kalašová mně trpělivě poslouchala, když jsem jí líčila mé zdravotní potíže, které jsem jí dost obšírně popisovala. Od prvního momentu byla velmi přátelská a milá, zdálo se mi, že se známe už velmi dlouho. Člověk neměl nejmenší pocit, že jí obtěžuje nebo, že ji práce nebaví, ale právě naopak. Paní Michaela mi říkala průběžně co bude dělat. Masáž byla skvělá. Pak jsme cvičili cviky na páteř a aby jsem správně cvičila i doma, nakreslila a popsala popisky k obrázkům páteře i hlavě. Jsem úplně spokojená a nadšená.
Empatická, přátelská, zapálená pro práci, klidná a rozvážná a usměvavá. Její profesionální přístup k pacientovi je perfektní.
Je úžasná a proto paní fyzioterapeutku Michaelu Kalašovou můžu každému jen vřele doporučit. Cítím se u ní tak fajn, že už se nemůžu dočkat na další návštěvu. Krásný den Vám

O
Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolavá záda a žebra

Super přístup, jednání na rovinu, dobré rady směřující k dlouhodobé nápravě problému. Když bude potřeba, určitě nebudu hledat jiného fyzioterapeuta.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobrý den. Je běžné, že při záklonu krku je na levé i na pravé straně krku cítit jakýsi tlak? Pokud se nezaklání, tak to běžně nebolí, ani není cítit žádný tlak. Začal jsem cvičit rehabilitační cviky a zatím to má jen mírný účinek. O co by se mohlo jednat? Děkuji moc. Hezký den.

Dobrý den,
    pokud je to opravdu jen takto lokálně a při záklonu, myslím,že nejprve zkuste v rámci možností zpružnit oblast šíje, ramen a lopatek a nejspíš se to zlepší. Samozřejmě vyšetření by asi řeklo více, protože to často souvisí s celkovým držením a používáním těla. Zdravím Kalašová

Mgr. Michaela Kalašová

• Poúrazové stavy