Na Poříčí 12, Praha 1, Praha

Platba od pravidelných klientů • od 700 kč +18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min • od 300 kč

Masáž 30min • od 450 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min • od 800 kč

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Naše druhá návštěva u paní Kalašové s dcerkou kvůli špatnému držení těla a problémům s nožičkami. Musím ocenit skvělý přístup paní Míši k dcerce, při kterém byla motivovaná spolupracovat a cvičit. Po cvičení je už po dvou měsících patrný posun k lepšímu. Ve zbývajícím čase ještě paní fyzioterapeutka pomohla mě s mými problémy se zády a poradila mi cvičení, které mohu dělat i v těhotenství. Mohu velmi doporučit, objednáme se určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

Fyzioterapie 60min

Komplexní kineziologické vyšetření

Celostní přístup k potížím

Baňkování

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

RTN reflexní terapie plosky nohy

Platba od pravidelných klientů

Masáž/lymfodrenáže

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Jmenuji se Martina a je 44 let. Mám stále problémy s páteří...krční páteř. Postoupila jsem všechna vyšetření i magnetickou rezonanci. tam mi našli nález ale není v takovém rozsahu aby jej operovali. Mám už šestou nemocenskou na záda a mám opakované bolesti. .Tedkom mi taky natéká obličej , oči. Mám vyšetření alergologa, chirurgie, atd. Nikdo neví. Jsem opravdu zralá na psychiiatri a nevím kam...se obrátit. Moc vám děkuji za vaši radu.

Souhlas s kolegyněmi. Fyzioterapie by pomoci mohla, pokud je příčina v pohybovém systému, což nikdo neprokázal, ani nepopřel, takže nezbývá, než to vyzkoušet :-)

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy