Michaela Kalašová, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

305 návštěv profilu během 30 dní

Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha
CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax.techniky • od 900 kč

Lymfodrenáž manuální nebo masáž • od 900 kč

Lymfodrenáž přístrojová 50min • 400 Kč

Od ledna 2022 ordinuji pouze v ordinaci v Nuslích - Ctiradova. Nové pacienty nemohu z kapacitních důvodů přijímat. Pokud se Vám nebude dařit zadat r...

• Poúrazové stavy
  • Bolesti kloubů
  • Poškození šlach

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 900 kč

400 Kč

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax.techniky

S návštěvou u paní magistry Kalašové jsem byla nadmíru spokojená, velmi profesionální přístup, znalosti a ochota pomoci. Mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Paní Kalašová je výborná fyzioterapeutka, vždy mi pomůže a poradí, mohu jen doporučit. Moc jí děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Moje, již roky vleklé problémy se zády, aktivně řeší až paní magistra Kalašová. A to už jsem vystřídala mnoho "odborníků". Už jsem ani nedoufala, že se dám někdy do kupy a pomalu se smiřovala s tím, že je to můj trvalý stav.
Po každé návštěvě v ordinaci se cítím mnohem lépe a tento pocit a stav hlavně přetrvává.
Paní magistře patří velké poděkování za to, jak se cítím a jak můj problém mizí a nevrací se. Tato fyzioterapeutka je skutečně velký odborník ve svém oboru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Super! Paní Kalašová mi zatím po dvou setkáních znatelně pomohla. Dokonce vyhověla mému přání, že mě pri cvičení vyfotí či natočí, abych si techniky mohl pozdeji pripomenout, coz je super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Rozhodně doporučuji! Měla jsem štěstí na brzky termín. Byla jsem nadšená lidským přístupem, zároveň jsem měla pocit, že dostávám nejlepší možnou péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Velmi doporucuji, lidsky pristup, prijemna komunikace. Vzdy pomuze od problemu. Navstevuji jiz 3 rokem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Fyzioterapie mi ulevuje od mých bolavých zad. Od té doby co pravidelně chodím, jsou me problémy čím dál menší. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

navsteva probehla jak mela, pocinaje konzultaci a pak nasledne fyzioterapie zamerena na zada a ramena

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Odborník na svém místě.Empatická,příjemná a vše se snaží maximálně vysvětlit.Naprostá spokojenost !!!

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

Dobrý den. Je běžné, že při záklonu krku je na levé i na pravé straně krku cítit jakýsi tlak? Pokud se nezaklání, tak to běžně nebolí, ani není cítit žádný tlak. Začal jsem cvičit rehabilitační cviky a zatím to má jen mírný účinek. O co by se mohlo jednat? Děkuji moc. Hezký den.

Dobrý den,
pokud je to opravdu jen takto lokálně a při záklonu, myslím,že nejprve zkuste v rámci možností zpružnit oblast šíje, ramen a lopatek a nejspíš se to zlepší. Samozřejmě vyšetření by asi řeklo více, protože to často souvisí s celkovým držením a používáním těla. Zdravím Kalašová

• Poúrazové stavy
  • Bolesti kloubů