Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha
CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax. techniky, • od 900 kč

Lymfodrenáž manuální nebo masáž • od 900 kč

Lymfodrenáž přístrojová 50min • od 400 kč

Od ledna 2022 ordinuji pouze v ordinaci v Nuslích - Ctiradova.
Nové pacienty nemohu z kapacitních důvodů přijímat. Pokud se Vám nebude dařit z...

• Poúrazové stavy
  • Bolesti kloubů
  • Poškození šlach

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 900 kč

od 400 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Fyzioterapie, vyšetření, cvičení, relax. techniky,

Perfektní komunikace, rychlost přijmutí v akutním stavu(druhý den), fajn atmosféra, účinnost léčby.

Mgr. Michaela Kalašová...Vždy pomůže, výborná fyzioterapeutka, rozumí a umí svou práci....Eva Dejdarová

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Jiný

Pani Kalasova mi moc pomohla, nejenom se zablokovanou krcni pateri, ale i dalsimi problemy pohyboveho aparatu. Vzdy odchazim s velkou ulevou. Privedla jsem k ni i svoji 85 letou matku po vykloubeni ramenniho kloubu a zlomenine pazni kosti, tez se skvelymi vysledky. Dekuji moc za jeji peci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Michaela je velice milá, zkušená fyzioterapeutka s profesionálním přístupem. Můžu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Michaely jsem moc spokojená. Cítím u ní skutečnou snahu pomoci, flexibilně kombinuje uvolňující techniky a návody na cvičení, vždy podle aktuální potřeby.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Jiný

Skvělá fyzioterapeutka s úžasnými znalostmi a velmi hezký přístupem k pacientům.Ráda je vyslechne a dobře poradí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je velmi empatická, zkušená fyzioterapeutka. Už před 5 lety mi skvěle rozhýbala rameno po operaci zlom.ruky. I dnes mi pomohla s problémem. Určitě doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u paní magistry Kalašové jsem byla nadmíru spokojená, velmi profesionální přístup, znalosti a ochota pomoci. Mockrát děkuji.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Paní Kalašová je výborná fyzioterapeutka, vždy mi pomůže a poradí, mohu jen doporučit. Moc jí děkuji

Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

Dobrý den. Je běžné, že při záklonu krku je na levé i na pravé straně krku cítit jakýsi tlak? Pokud se nezaklání, tak to běžně nebolí, ani není cítit žádný tlak. Začal jsem cvičit rehabilitační cviky a zatím to má jen mírný účinek. O co by se mohlo jednat? Děkuji moc. Hezký den.

Dobrý den,
pokud je to opravdu jen takto lokálně a při záklonu, myslím,že nejprve zkuste v rámci možností zpružnit oblast šíje, ramen a lopatek a nejspíš se to zlepší. Samozřejmě vyšetření by asi řeklo více, protože to často souvisí s celkovým držením a používáním těla. Zdravím Kalašová

Mgr. Michaela Kalašová

Od ledna 2022 ordinuji pouze v ordinaci v Nuslích - Ctiradova.

• Poúrazové stavy
  • Bolesti kloubů