CIRRACENTRUM, fyzioterapie (mapa)

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč)

Platba od pravidelných klientů (od 700 kč) + 18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min (od 300 kč)

Masáž 30min (od 450 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Sportcentrum YMCA (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč) + 13 Více

Masáž 30min (od 500 kč)

Lymfodrenáž manuální 60min (od 800 kč)

Cvičení 30min (od 450 kč)

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní fyzioterapeutka je příjemná,vše se snaží vysvětlit ,odůvodnit a hlavně pomoci od problému. Myslím, že je to člověk na svém místě. Určitě se opět objednám a ostatním vřele doporučuji :-),

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie bolest zad

Paní magistra je odborník na svém místě, navíc je moc milá osoba. Všem bych ji rozhodně doporučila. Zatím jsem byla jen jednou, po návštěvě jsem se cítila výborně a těším se, až mi cviky, které mne naučila pomohou, věřím tomu.

Celostní přístup k potížím

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

od 800 kč

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie bolest zad

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na operaci byla operace menisku jsem po artroskopii a podle ni byl meniskus v poradku i po tzv konzervatini lecbe meho menisku byli obtize porad stejne a vyklad meho ortopeda byl neco na tom dolnim rohu jemenisku je??ale co to uz rici nedokazal.dekuji za odpovedi bohuzel jsem ihned po operaci musel zmenit ortopeda pri prvni navsteve po 7 od operace mi dal ihned vizitku stim ze pristi tyden me propusti ze si je jisty ze budu zdrav a do 4 tydnu schopen bezne zateze a ja si nemohu dovolit aby se znovu spletl ja sem byl totiz puvodne prijat jen na operaci menisku a revizi zbytku kolena a to co jsem pokladal za otazku pani Petro Krtickova asi sem se spatne vyjadril byla vysledna hospitalizacni diagnoza kterou mi rekli

Dobrý den, souhlasím s kolegyní Švarcovou, že bez přímého zhodnocení stavu nemá smysl polemizovat o délce a výsledku rehabilitace. A i po vyšetření těžko určit něco přesně, jelikož kdyždý se hojí jinak a každý nemocný má jiný přístup ke cvičení i k bolesti. Tedy pokud máte zájem o zlepšení stavu, neřešte, jak dlouho to bude trvat, ale najděte si dobrého fyzioterapeuta a uvidíte. Přeji ať je Vám lépe. Michaela Kalašová

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy