Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Michaela Horová DiS.
- Střední zdravotnická škola v Praze
- Studium angličtiny, francouzštiny
- Absolutorium na Vyšší odborné š...

Léčené nemoci

• Angličtina,
  • Francouzština

Publikace a články

Publikace (2)

Nejlepší dentální hygienistka, kterou jsem zatím navštívila. Moc příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit.

Je to super! Neboli to a protoze nejsem uplny poctivec ve stourani se mezizubnima kartackama, tak by to chtelo chodit aleapon 2x za rok :-)

V této ordinaci se pacient dočká pečlivého, bezbolestného a přesto perfektního výsledku!

Míša je naprosto super! Moc příjemné prostředí. Konečně po několika letech mám zdravější zuby a konec problémů. Opravdu moc moc doporučuji!

Moc hezké prostředí a Míša je moooc příjemná.Řekne Vám co bude dělat... Byla jsem u ní hodinu s tím, že mi odstraňovala zubní kámen, pak pískovala a nakonec vyleštila zuby. eHned mám hezčí úsměv :-) Stálo to u ní 1100Kč. Jsem velice spokojená !!

V 29 letech jsem se díky Míše konečně naučil čstit si správně zuby a mám je teď skoro dokonalé. Zařízení a čistota ordinace je na velmi vysoké úrovni a navíc Míša je moc příjemná. I proto k ní chodím moc rád.

Prostě skvělé

Mám s Míšou a její prací jen ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní pravidelně už čtyři roky a neměnila bych.

doporučuji

Velmi příjemné a erudované ošetření, ordinace vybavena nadstandartně, velmi moderně a vkusně o čistotě nemluvě. Doporučuji!!!!!!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, nevidím nikde Váš ceník pro dentální hygienu. Děkuji