O nás

Zubní klinika -špičkové materiály, moderní přístrojové vybavení.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Michaela Horová Běžný termín

Pani doktorka je velmi prijemna a vsechno bylo v poradku.

Michaela Horová Běžný termín

Moje prvni návštěva, hygienistka byla velmi milá, jemná a pečlivá. Vše vysvětlila. Mohu jen doporučit.

Michaela Horová Běžný termín

Příjemné prostředí v centru Prahy, výborná dostupnost, milá a sikovna pani hygienistka, důkladna dentální hygiena.

MUDr. Petr Tománek Jiný

Chodím sice k jeho kolegyni, ale pan Tománek mi udělal před čtyřmi lety implantát. Docela si s ním vyhrál a od té doby mám chrup bez jediné skvrnky. Žádné následné komplikace a drží, jako by tam patřil odjakživa. Díky.

Michaela Horová

Precizní, dokonalé a úžasné. Skvělý přístup, vše vysvětleno, naprosto bezbolestně a s úsměvem:) Rád se tam budu vracet.

Michaela Horová

V S. T. Dent jsem byl u slečny Pelcové a naprostá spokojenost, jak s prací, průběhem tak i výsledky. Rozhodně budu doporučovat svým známým.

MUDr. Jan Stefan Jiný

Lékař velice příjemný a velice šikovný. Ovšem propracovat se k němu přes recepci a k termínu i přes opakované upozornění, že už se jedná o bolestivý případ je teď nemožné. Počátkem listopadu mi recepce nebyla schopná dát žádný termín, 28.12 nejbližší 13.1 a to ke kolegyni dr.Stefana. Musel jsem silný zánět zubu řešit v konkurenční ordinaci, kde zub vyčistili a doléči za podpory antibiotiky.

Michaela Horová

Výborná komunikace,moc hodná paní doktorka,profesionalita.Zajem o pacienta.
    Doporučení dalších stomatologickych pomůcek pro dokonalejší čištění zubů.

Michaela Horová

Paní Horová je velmi milá a sympatická! V její společnosti se cítím velmi dobře a příjemně.
    Byla jsem naprosto spokojená s přístupem a výsledkem.

Michaela Horová Běžný termín

U paní Horové jsem byla poprvé, má velmi milý přístup a skutečně precizní ošetření - mám zuby jako nové :-)

Kontakt

Ječná 1, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps