Praktický lékař pro děti a dorost
Socháňova 25/1221, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nastřelovani naušniček

Dobrý den, chci si taky přidat svůj názor o paní doktorce a o sestřičce, možná někomu to pomůže. Šla jsem za paní doktorkou pro nastřelovani naušniček z 8 měsíční dcerkou. Na první pokus jedno uško nám nastřelili úplně nakřivo (jednu naušničku dcera měla výš a druhou rozhodně níž) a paní doktorka mě snažila přesvědčit že zrovna nám oni nastřelili dobře, že prý máme křivý uška. Přišla jsem domu, podívala se na dcerku, a jednu naušničku vyndala. Zavolala paní doktorce, sestřička řekla ať přijdeme za měsíc, že se to zahojí a nám znovu zadarmo to druhé uško nastřeli. Byli jsme objednány na 10 hodinu měsíc předem. Málo toho že jsme se čekali ve frontě mezi nemocnema dětma, i když jsme byli objednány na konkrétní čas a měsíc dopředu, tak konečně nám to uško zas nastřelili špatně. Zepředu vypadášlo to rovně, ale jak jsem přijela domu a postavila malou na nožky, koukám ... ze zadu ona ji normálně prostřelila chřupku skrz na skrz! JAK JE TO VŮBEC MOŽNÝ ?!?!
Rozhodně nedoporučuju ani hrubou paní doktorku, ani sestřičku, která vůbec neumí nastřelovat!!!

U paní doktorky jsem byla od narození do dospělosti, nyní k ní chodíme se synem (i když bydlíme 40 km daleko). Je mi příjemná jako člověk, jejímu názoru 100% důvěřuji, je rozumná a profesionální. Doufám, že se ještě v příštích minimálně deseti letech nechystá do důchodu!

U pani doktorky jsem mela obe deti od detstvi az do dospelosti.Chtela bych ji i sestricce podekovat za prikladnou peci (kdyz mel syn podezreni na mononukleozu, prisla se na nej podivat i v sobotu). Dekuji

Pani doktorku navstevujeme v pripade, kdy ma nase pediatricka dovolenou. Jsme spokojeni, i kdyz nasi pediatricku bychom samozrejme nemenili. Jako obrovske plus vidim, ze pani doktorka hovori perfektne anglicky.

Chodíl jsem k paní doktorce já, mí čtyři bratři a nyní děti mého bratra - dokonce mne jako malého kluka navštívila doma, když jsem byl nemocný. Pro tuto ženu není medicína prací, ale posláním a je to na ní vidět. Jen více takových jako je ona! Škoda že k ní už nemohu chodit, bych snad za ní i dojížděl, mít na to věk :)

Nejlepší paní doktorka.Je to člověk na svém místě.Mohu jen doporučit!!Doopravdy skvělá!

Dobrý den i já přidávám svůj názor..od mala máme rovněž dítě u lékařky...v poslední době dosti marodil..ted v poslední době měl 2 angíy za sebou,ptala jsem se zda je normální aby dítě bylo ta často nemocné??dostalo se mi odpovědi že některé děti jsou nemocné i častěji..naše dítě je nemocné 2 krát měsíčně,pokud to příjde někomu normální mně tedy ne!!!ted se opakuje angína potřetí po sobě opět po 14 ti dnech!!!nečekala jsem na nic a šla k jiné lékařce kde se nestačila divit že se nedělaly podrobné náběry a vůbec ne výtěry!!!jen kroutila hlavou!!paní doktorka tedy jiná si vzala malého do péče a říkala že najdeme příčinu že to musíme zastavit!!!takže pokud mohu já radit paní doktorku Borůvkovou nebrat!!!jo a ještě dodatek!co se týče sestry??je nepříjemná a pořád se divně ušklibuje jako kdyby jí otravovalo tam vůbec být!!!!

Upřímnost bolí ty, jež se s ní neumějí vyrovnat. Proto si možná někteří myslí, že je paní doktorka Borůvková náladová, že není dost milá, vstřícná. Ona je ale spravedlivá, pohotová, velice rozumná, co se týče medikace, léčby. Znám ji celý svůj život, pomohla mi nejen v nemoci, ale i při studiu. Děkuji! :)

Paní doktorka měla v péči obě mé dcery od narození. Bohužel již tato skvělá péče paní dokrorky končí, neboť dcery dosáhly plnoletosti. Musím zde vyjádřit velké poděkování za milý, vstřícny a vždy vysoce profesionální přístup. A to nemluvím o tom, že tato lékařka nám pomohla i s problémy, které neměly nic společného s medicínou. Tímto také děkuji nejlepší sestřičce na světě. Zkrátka dvě úžasné ženy na správném místě! Petříková Hana

K paní doktorce Borůvkové jsem chodil jako dítě. Svým rychlým rozhodnutím a nepodceněním zdánlivě banálního problému mi zachránila život.
Byla vždy milá a usměvavá. Člověk na svém místě.
Ondřej C