Výborná terapeutka, která se plně odevzdává své práci. Přistupuje k vám s porozuměním a jistou péčí. Velmi ochotná, vstřícná a nápomocná. Mohu vřele doporučit!

Údolní 5, Brno
Jana Šlégrová (mapa)

psycholog, terapeut vystudovala Fakultu sociálních studií MU v Brně další vzdělávání: výcvik v telefonické krizové intervenci, kurzy psychorelaxačn...

1 názor

1 názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
    Děkuji moc za vaši odpověd.
    Přeji,hezký den.

Dobrý den,
    je skvělé, že jste se rozhodla svůj problém napsat a tím s ním zkusit něco udělat.
    Nemyslím, že je směšné, že takové problémy máte. Je spousta lidí, co se s obdobnými potížemi potýkají. Rozumím ale tomu, že byste si přála, aby to bylo jinak. A jsem přesvědčena, že je to možné. Jen by bylo potřeba na tom pracovat.
    Doporučila bych Vám oslovit nějakého psychologa nebo psychoterapeuta a zkusit s ním na svých obtížích pracovat. Věřím, že je to cesta, jak vše postupně zlepšit.
    Přeji hodně sil a odvahy!
    Jana Šlégrová

Mgr. Jana Šlégrová