FN Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: FN Brno Jiný

Mému synovi velmi pomohl, po jeho úraze jsem byla velmi vyděšená, vše mi vysvětlil, léčba dopadla až zázračně dobře. Moc děkuji.

Přidávám se k negativnímu hodnocení. Pan doktor Husár je arogantní a pravděpodobně je i pán tvorstva vzhledem k chování co předvedl!!!! Nejen že mě neoznámil co vlastně syn má s nohou, ale ani se neobtěžoval oznámit, jak nadále postupovat (mast-gel proti bolesti atd.), to jsem si dočetla až v lékař. zprávě. Pravděpodobně mu nebylo po vůli, že jsme neměli zlomeninu, ale pouze ,,naraženinu,,!!!!! Takže já jen doufám, že pana doktora Husára už v dětské nemocnici nepotkáme!!! Jedno setkání stačilo!!!!

Pan doktor Husár je vynikající chirurg.. ošetřoval mi zlomeninu levého bérce.. a potom i po operaci sínu mi dělal převazy.. s lepším a příjemnějším doktorem sem se ještě nesetkal.. pokut bych mohl tak ho všem jen a jen doporučuji..:)

Musím jen a jen souhlasit s hodnocením od paní Knoblové!!!!! Jen tak dále PANE DOKTORE!!!!!

vyborny stomatolog

Podle mě je tento mladý pan doktor prostě nejlepší.Díky němu jsem pochopila,co má moje dcera vúbec za problém,ostatní lékaři se neshodovali,a on jediný mě dopodrobna vše vysvětlil.Takže můžu všem vřele doporučit a jemu děkuju!

Pan doktor Husár pracuje v dětské nemocnici na urologii. Ač je ještě velmi mladý svým přístupem k dětem i rodičům působil na nás velmi příjemně. Vysvětlením všech podrobností o stavu našeho dítěte nás přesvědčil, že takových lékařů je u nás třeba. Doufáme, že se nezmění a stane se přínosem pro naše zdravotnictví.Někteří jeho kolegové by se od něj měli učit vystupování jak se na lékaře sluší.Knoblová