Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Centrum prenatální diagnosti...Více
Chodila jsem na UTZ vysetreni a celou těhotenství k pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
Pani doktorka byla sice strucnejsi a ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Přece ne byla jsem v kavarne. Za nas profesionalni pristup.
Pohlavi nam sdelila a hned se ptala na jmeno. Za nas velice prijemna zkusenost a profesionalita. Nemuzu si stezovat a hodnotim 5 hvezdickami.
Zůstanu u paní Doktorky i na dal.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. 2. screening

Dnes jsme byli s manzelem na UTZ vysetreni u pani doktorky Vondrackove a jsem velice prekvapena z recenzi, ktere tady ctu.
Pani doktorka byla sice strucnejsi a hned na zacatku nas upozornila, ze nejdrive bude vysetrovat a pak bude mluvit. Za nas profesionalni pristup, prece jen jsem byla u lekarky a ne na manikure.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Ultrazvuk ve 22tt

Dnes jsem byla i s manželem na druhém velkém ultrazvuku u paní doktorky.Pani doktorka je neskutečně protivná a neprofesionální.Chybi ji lidský přístup.Protože jsem u ní byla po prvé, měla jsem strach,aby to zas nebyla nějaká protivná lékařka jak při prvním ultrazvuku,ale ta první byla proti téhle zlatá.Na další ultrazvuk už se určitě do prenatalu v Brně objednávat nebudu.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

U paní doktorky jsme byli na druhém NT screeningu.Myslím,že oba jsme to vnímali s přitelem podobně.Už uvítání byla hrůza.Informace nám zřejmě +- sdělila,ale UZ sám o sobě byl dost nepříjemný,někdy i trochu bolestivý jak tlačila i druhou rukou na břicho,aby se mohla nejspíš dobře podívat a miminko se natočilo.Na otázku pohlaví sice tak nějak odpověděla,ale když jsem se zeptala,jestli už je to jisté,podle toho jak to šlo vidět(minule říkali opačné pohlaví),tak odpověď zněla,že se mám nechat překvapit,až se narodí.Za mě profesní i lidský přístup katastrofa.U přístí návštěvy si dám pozor při objednání,abych nešla k paní doktorce.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. kontrola ve 32. tt

Již jsem potřetí těhotná a bohužel jsem se pokaždé měla nepříjemnou zkušenost s MUDr. Vondáčkovou. Arogantní, nesympatická, nechápu co dělá na soukromé klinice kde si vyšetření pacientky hradí. V prvním těhotenství začala vyšetřením tím, že no to projasnění páteře je nějaký špatný a tohle taky a to taky. Pak jsem začala brečet (z jejího vyšetření jsem plakala ještě několik dní) a pak na mě hukla ať neřvu, že to ještě nic neznamená (já prvorodička a ze všeho vyjukaná). No a včera poslední vyšetření manžel i s dcerou (4roky, která se těšila, že uvidí miminko) byla vykázaná z ordinace sotva co dosedli a to řekli pouze dobrý den. A když jsem se zeptala na fotku dítěte tak odpoveď byla, můžu vám udělat co chcete, ale stejně tam nic neuvidíte. Sestřička, která byla s paní doktorkou byla super. A ostatní doktory u kterých jsem byla můžu jen chválit.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. 2. screening

Paní doktorka působí tvrdě a odměřeně. Byli jsme poprvé na druhém screeningu i s dětmi, s tím neměla problém. Výklad o miminku byl stručný, řekla nám pohlaví a zeptala se na jméno. Kdybych byla prvorodička, asi bych byla nervózní, že jsem se toho moc nedozvěděla, nelíbilo se mi jak pohrdavě řekla sestřičce, že jsme odmítli genetiku (vyhodit 11 tisíc se mi nechce, obzvlášť, když NT přes zhoršené výsledky krve byl přesto negativní/v pořádku a i moje gyn. viděla vyšetření jako zbytečné), ale jinak podstatné je napsáno v lékařské zprávě a že je miminko zdravé a přiměřeně velké nám řekla, takže hodnotíme neutrálně.

U paní doktorky Vondráčkové jsem byla na NT screeningu v Prenatale, bohužel jsem byla z vyšetření zklamaná, průběh utz nikterak nekomentovala, pohlaví dítěte taky nesdělila, že je ještě brzy (byla jsem v 13t.), jen, že mi pohlaví řekne moje gynekoložka, stejně tak jako termín porodu, na vytisknutém utz nebylo dítě ani pěkně celé vidět ...takže za mě bohužel zklamání v přístupu, odbornost nedokáži posoudit, nic sme se nedozvěděli..

U pani Dr. Vondráčkovej som bola na NT screeningu v Prenatale a mám pozitívnu skúsenosť. Šla som na vyšetrenie a nie na pokec s kamarátkou. Pre mňa je dôležité, aby lekár dôkladne vyšetril dieťa, na čo sa potrebuje patrične sústrediť. Potom mi ukázala a okomentovala čo na ultrazvuku vidí, odpovedala na otázky. Pani doktorku môžem teda vrelo odporučiť.

Byli jsme u paní doktorky v prenatalu v třetím těhotenství. Odbornost nemůžu posoudit, ale výklad byl neosobní, studený, neodcházeli jsme my ani ostatní páry s úsměvem na rtech z hezkého zážitku.

Ona je velmi dobrá, protože jsme cizinci a jeden velký problém je jazyk.
Velmi dobře si s nimi manipulováno a dát velký rady o tom, jak se postarat o to jak dítě a matku. Chtěl bych poděkovat za všechny jeho pomoc a podporu při narození mého dítěte Díky Prateek Chauhan