Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 890 Kč

Od 2 850 Kč

Od 1 290 Kč

2 850 Kč

5 000 Kč

5 500 Kč

V roce 2003 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Citlivým přístupem a zodpovědnou péčí se snažím zmírnit obavy z ošetření. Mým c...

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

Paní hygienistka je velice milá, vysoce hodnotím její profesionální výkon a přístup ke klientům.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá, pečlivá a empatická paní hygienistka, bezbolestne ošetření, vše vysvětleno, vřele doporučuji!

Pečlivá hygienistka. Není mnoho hygienistek, které jsou pečlivé. Některé jenom mluví a mluví, ale já si k doktorovi nechodím popovídat, ani aby mi nabízel sonický kartáček za dva tisíce nebo mi popadesáté ukazoval, jak si mám čistit zuby. Čistím kartáčky i nití, ale ono to nestačí, proto chodím na hygienu. U Martiny jsem byl zatím dvakrát a je pečlivá a příjemná, takže za mě - jen tak dál.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bezproblemova zubni hygiena. Pani vysvetluje, co se bude delat. Vse je rychle a funkcni. Prijemna zkusenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Martina je prostě skvělá. Chodím k ní už pár let a neměnil bych. Velmi příjemná, vždy dobře naladěná a profesionální.

Paní Trojanová je maximálně profesionální, moc děkuji za precizní a bezbolestné ošetření.
Vše bylo náležitě vysvětleno, díky čemuž jsem se cítila velmi komfortně a nebála jsem se. Samotné ošetření se vůbec nedá srovnávat s tím, co jsem zažívala u jiných hygienistek. I následnou instruktáž ohledně používání pomůcek pro péči o chrup považuji za nadstandardní péči, kterou mé předchozí hygienistky poněkud zanedbávaly. Ještě jednou moc díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, milá a komunikativní paní dentistka, je vidět zájem o klienta, profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná dentální hygienistka, osobní přístup, perfektní práce, milé jednání. Naprostá spokojenost při každé návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporucuji, skvela pani. Vse v naprostem poradku. Ordinace, vybaveni, dostupnost zcela vyhovujici. Kratke casy objednani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vzdy kvalitni ošetření, mila a pratelska hygieniska Martina, krasne, ciste prostředí, bez cekani....