0.5

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Jak už tu některé psaly,je velmi arogantní,a dokonce jako by se mi i vysmívala. Moje dr mě s velkými,ukrutnymi bolestmi poslala do Bohunic,cysta na vaječníku a podezření na endometriozu.primar zhodnotil,že je zapotřebí co nejdříve operace. Nejbližší termín byl volný na Obilnaku. Domluvil mi to tam. Já si vybehala předoperační vyšetření,v práci zařídila, a těšila se,že se konečně dozvím co mi způsobuje hodně velké zdravotní problémy,ještě dodám,že jsme se už nějakou dobu snažili o miminko a nešlo to. Přijela jsem s kufirkem na obilnak a při vstupní prohlidce mě tady ta paní výborná doktorka poslal domů,že si na to mám vzít Ibalgin,že mě na operaci nepošle.... Ta arogance,co tam jako dělám,a ještě si dělala srandu,že jsem starší jak ona. s brekem jsem jela domů. Budou to asi dva roky,mám už zasebou od té doby dvě laparoskopie a chodím do CAR. Endometrióza se potvrdila a těžce s ní bojuji. Když si řeknu,že jsem ty problémy mohla řešit už dřív nebýt paní doktorky tak je mi z ní úplně zle a na Obilnak už nikdy nevkrocim.

Dnes jsem bohužel musela na Obilní trh na vyšetření, protože má doktorka neměla ordinační hodiny. Šla jsem tam s bolestmi v podbříšku(15tt) a pálením a řezáním při močení. Paní doktorka byla arogantní a laskavý a lidský přístup k pacientovi neměla žádný. Vyšetření od ní bolelo (to bych se radši nechala vyšetřit od studentek co tam seděly) to, že mi neřekla skoro žádné informace jestli je malý v pořádku a co mi je, je taky zarážející ale nejvíc mě naštvalo, když mi v podstatě vynadala co tam dělám, že oni mají taky své pacienty. Na to jsem ji řekla, že mi moje doktorka řekla, že pokud budu mít potíže mám tam jít. Ještě si hodně rozmyslím, kde budu rodit, protože tuhle doktorku už nechci potkat.

Musela jsem na pohotovost kvůli krvácení v těhotenství. Naneštěstí pro mě měla službu právě tato doktorka. Měla naprosto necitlivý přístup a velmi bolestivě mě vyšetřila a ještě se tvářila jako bych ji otravovala. Na kontrolu jsem měla přijít za 3 dny. Dřív jedině v případě, že bych zakrvácela minimálně 10 vložek za hodinu. Příští den ráno už jsem měla rozběhlý potrat, ale krvácení pořád nebylo v požadované síle. Poté co ze mě vyšel gestační váček jsem jela do jiné nemocnice, kde mi okamžitě udělali revizi dělohy. Její vyšetření bylo srovnatelně traumatizující jako samotný potrat. Do nemocnice, kde bych ji mohla jen potkat na chodbě už nikdy.

Těšila jsem se na porod na Obilním trhu, protože všechny kamarádky tam byly VELMI spokojené. Minulý týden jsem se byla zaregistrovat a na prvním vyšetření. Po pár minutách, kdy jsem vešla do ordinace, tak jsem přemýšlela zda se nemám otočit na podpatku, ale dala jsem jí šanci.
Když pominu arogantní a nepříjemné chování, tak vyšetření jak vaginální, tak ultrazvukem velmi bolelo. Přesně jak popisuje jedna z hodnotitelek: žádné informace, nelidský přístup a nehorázná arogance. Ještě bych ráda zmínila, že po vyšetření jsem velmi silně krvácela a již druhý den mi začala odcházet hlenová zátka a to jsem měla v té době ještě tři týdny do termínu porodu.
Již jsem zaregistrovaná jinde a rozdíl v přístupu je až neuvěřitelný.

Š

U paní doktorky jsem byla poprvé (a naštěstí i naposledy) v den termínu porodu na kontrole v porodnici. Tak bolestivé a nepříjemné vyšetření jsem nikdy před tím nezažila. Zřejmě je za tím nedostatek zkušeností a nulová empatie. Byla velmi neprofesionální, v podstatě mi nařídila ať za dva dny přijdu na vyvolání porodu, že miminko je velké a měla jsem přijít už dávno. Po celou dobu těhotenství jsem chodila ke své lékařce a nebyl důvod chodit do porodnice dříve.
Bude-li to možné, doporučuji se paní doktorce Szypulové obloukem vyhnout.

Arogantni, neprijemna, az zla. Byla jsem na Obilnim trhu na vysetreni ve 38.tt, a to jak se chovala na ambulanci, predcilo vse, co bych od gynekolozky i v nejhorsim snu cekala. Byla hruba pri vaginalnim vysetreni, bolel od ni i ultrazvuk, nepodala mi zadne informace, zlehcovala me obavy a dotazy a chovala se ke me jako k nesvepravne huse.
Podotykam, ze predchozich 38 tydnu tehotenstvi u moji lekarky bylo v klidu a pohode, bez zbytecnych testu, kontrol a stresu a to i presto, ze mam vrozenou vasu delohy a jeden cisarsky rez za sebou.
0% empatie
100% arogance a povysenosti.