Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Na paní doktorku jsem natrefila při porodu. Dcerka byla koncem pánevním a paní doktorce se do přirozeného porodu nechtělo. Dost mě vystresovala a znejistila. Naštěstí porodní asistentka byla baopak skvělá a zkušená a uklidnila mě. Porod šel rychle a dobře a jsem ráda, že jsem se po přístupu paní doktorky nerozhodla pro císaře. Její počínání přímo u porodu nedokážu objektivně posoudit, jen pochválím, že nedělá zbytečně nástřih.

Paní doktorka se mi věnovala 1,5 hod, vše mi podrobně vysvětlila, vyšetřovala mne jemně a vše mi předem odůvodnila, vysvětlila možné další postupy. Při přípravě operace se mi nadále podrobně věnovala. Dala mi svůj mail pro případ dotazů. Na Obilňáku je to zcela nezvyklé chování. Doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a mohu říci, že jsem byla maximálně spokojená. Vyšetření bylo vždy jemné, informace o miminku podrobné a celkový přístup velice laskavý. A ačkoli se miminku na svět v termínu nechtělo, paní doktorka mě do ničeho nenutila a já se cítila bezpečně. Do teď jsem jí velice vděčná. Porod pak proběhl o týden později naprosto bez problémů a dcera byla za dvě hodiny venku. Ráda na to vzpomínám a ještě jednou paní doktorce moc děkuji.

S paní doktorkou jsem se dnes setkala podruhé, poprvé asi před rokem, když jsem byla na Obilnaku operovana s mimoděložnim těhotenství a dneska při registraci do porodnice již v 38tt. Obě zkušenosti hodnotím velmi pozitivně. Dnes jsem byla doslova nadšená, jaký lidský a citlivý přístup paní doktorka měla, vše se mnou pečlivě probrala. Kvůli Covidu jsem neabsolvovala žádné předporodni kurzy ani informativní na Obilnaku, takže jsem se ptala vlastně na všechno a musím říct, že se mi dostalo velmi detailních informací. Po této návštěvě jsem o dost klidnější.

Jak tu zde psaly pacientky.. Po navsteve u teto doktorky mi bylo do breku. Na co jsem se zeptala odpovedela tak, ze spolkla cely svet a ja nevim nic. Skoro jakoby se vysmivala. V podstate porad nevim odpovedi na sve otazky, zlehcovala situaci atd.. rozhodne nedoporucuji :(
Myslim, ze v tomto oboru by mela mit vice empatie a lidskosti..

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Navštívila jsem paní doktorku ve specializovaném centru na diagnostiku endometriózy a byla jsem naprosto spokojená. Paní doktorka nejenže komunikovala s velkou empatií, vyšetření bylo velmi pečlivě a citlivě provedeno a následná diskuze ohledně léčby důsledná s vřelým přístupem. Určitě doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Arogantní doktorka, připadalo mi, že ji svými dotazy na svůj zdravotní stav v podstatě naprosto obtěžuju. Neřekla mi v podstatě nic a chovala se ke mně, jako bych byla úplně hloupá a nepotřebovala nic vědět. Zrovna na gynekologii bych čekala citlivý přístup ještě o něco víc než jinde, tato paní doktorka nemá bohužel v práci s lidmi co dělat.
Naprosto mi zkazila jakékoli iluze o Obilňáku. Bohužel teda nebyla jediná, z pěti doktorů, kteří mě vyšetřovali, byli s lidským přístupem pouze dva.

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Jak už tu některé psaly,je velmi arogantní,a dokonce jako by se mi i vysmívala. Moje dr mě s velkými,ukrutnymi bolestmi poslala do Bohunic,cysta na vaječníku a podezření na endometriozu.primar zhodnotil,že je zapotřebí co nejdříve operace. Nejbližší termín byl volný na Obilnaku. Domluvil mi to tam. Já si vybehala předoperační vyšetření,v práci zařídila, a těšila se,že se konečně dozvím co mi způsobuje hodně velké zdravotní problémy,ještě dodám,že jsme se už nějakou dobu snažili o miminko a nešlo to. Přijela jsem s kufirkem na obilnak a při vstupní prohlidce mě tady ta paní výborná doktorka poslal domů,že si na to mám vzít Ibalgin,že mě na operaci nepošle.... Ta arogance,co tam jako dělám,a ještě si dělala srandu,že jsem starší jak ona. s brekem jsem jela domů. Budou to asi dva roky,mám už zasebou od té doby dvě laparoskopie a chodím do CAR. Endometrióza se potvrdila a těžce s ní bojuji. Když si řeknu,že jsem ty problémy mohla řešit už dřív nebýt paní doktorky tak je mi z ní úplně zle a na Obilnak už nikdy nevkrocim.

Dnes jsem bohužel musela na Obilní trh na vyšetření, protože má doktorka neměla ordinační hodiny. Šla jsem tam s bolestmi v podbříšku(15tt) a pálením a řezáním při močení. Paní doktorka byla arogantní a laskavý a lidský přístup k pacientovi neměla žádný. Vyšetření od ní bolelo (to bych se radši nechala vyšetřit od studentek co tam seděly) to, že mi neřekla skoro žádné informace jestli je malý v pořádku a co mi je, je taky zarážející ale nejvíc mě naštvalo, když mi v podstatě vynadala co tam dělám, že oni mají taky své pacienty. Na to jsem ji řekla, že mi moje doktorka řekla, že pokud budu mít potíže mám tam jít. Ještě si hodně rozmyslím, kde budu rodit, protože tuhle doktorku už nechci potkat.

Musela jsem na pohotovost kvůli krvácení v těhotenství. Naneštěstí pro mě měla službu právě tato doktorka. Měla naprosto necitlivý přístup a velmi bolestivě mě vyšetřila a ještě se tvářila jako bych ji otravovala. Na kontrolu jsem měla přijít za 3 dny. Dřív jedině v případě, že bych zakrvácela minimálně 10 vložek za hodinu. Příští den ráno už jsem měla rozběhlý potrat, ale krvácení pořád nebylo v požadované síle. Poté co ze mě vyšel gestační váček jsem jela do jiné nemocnice, kde mi okamžitě udělali revizi dělohy. Její vyšetření bylo srovnatelně traumatizující jako samotný potrat. Do nemocnice, kde bych ji mohla jen potkat na chodbě už nikdy.