Martina Skovajsová, psychiatr Praha

MUDr. Martina Skovajsová

Psychiatr Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Božkovská 2967/4, Praha
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mě zachránila, velmi empatická, citlivá, i po letech na ni vzpomínám (z důvodu stěhování na druhý konec republiky jsem musela hledat jiného osychiatra), byla taková moje druhá máma... Paní doktorko, moc děkuju. Martina


A
Ověřeny pacient

Možná, že léčba a chování paní doktorky někomu vyhovuje a někomu ne. Já jsem ráda, že jsem její pacientkou, její způsob komunikace mi velmi vyhovuje a její léčba funguje. A to mi připadá nejdůležitější. Takže "u mě dobrý".


A
Ověřeny pacient

Na pacienty bude paní doktorka asi příjemná soudě z hodnocení,já mám ale bohužel jinou zkušenost.Občas jdu matce vyzvednout recept a paní doktorka je pokaždé VELMI nepříjemná!A to se snažím být co nejuctivější.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Pokud pacient vyjádří odlišný názor než ona, nesnese ho a začne se chovat povýšeně. Často uráží. Příští návštěvu si vůbec nic nepamatuje, takže můžete začít nanovo. Ráda používá známé psychiatrické fráze. A v čekárně se čeká přibližně hodinu. Silně NEDOPORUČUJI!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

je velmi příjemná, profesionální i lidská, snaží se pacientovi maximálně vyhovět


Z
Ověřeny pacient

velmi velmi dobrá, laskavá, citlivá


D

Paní doktorka je velmi lidská..
Její medikace zabrala během týdne :))
Děkuji, děkuji


Š

U paní doktorky se léčím již 7 let. Nedám na ni dopustit a mám ji moc ráda. Paní doktorka je psycholog i psychiatr v jednom. Někteří doktoři napíší léky a šlus, ale tady si s vámi vždy popovídá o čem potřebujete. Prostě má citlivý lidský přístup. Moc děkuji paní doktorko!


K paní doktorce chodím již 5 let a jsem maximálně spokojená. S tak milým, empatickým a zkušeným lékařem jsem se dosud nesetkala. Mám k paní doktorce absolutní důvěru. Vždy byla velice opatrná a uvážlivá při výběru vhodných medikamentů. Již mnohokrát mi hodně pomohla a to jí nikdy nezapomenu. Paní doktorka je prostě skvělá!


Dobrý den, víc jak dva roky jsem se léčil u této paní doktorky a můj stav se vůbec nezlepšil. Až po přestěhování a několika návštěvách u nového doktora, který mi změnil medikaci, jsem začal vidět výsledky. Léčba je běh na dlouhou trať a já jsem rád, že jsem našel konečně správný směr.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti