Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří Jiný

Potřebovala jsem chirurgický zákrok a paní doktorku Novotnou mi na základě dobrých zkušeností doporučila moje gynekoložka. Přestože trpím syndromem bílého pláště, všechno proběhlo hladce. Zákrok bez komplikací. Paní doktorka je pečlivá a moc hodná, vše mi vysvětlila. I dnes, po dvou týdnech, na kontrole u mé gynekoložky vše v pořádku. Takže děkuji oběma.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří Jiný

Jsem moc ráda, že jsem se dostala na operaci do rukou paní doktorce Martině Novotné. Byla jsem překvapená, s jakou ochotou ke mě přistupovala a snažila se ve všem vyhovět... Kdykoli jsem měla problém, ihned jsme se kontaktovaly a vše vyřešily. Připadala jsem si jako člen její rodiny, o kterého je zájem a není v ničem odbytý... A to nejsem její pacientka. Mooc jí za vše děkuji. RS

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace dělohy

Paní doktorka je skvělá lékařka, sice k ní nechodím, ale před nedávnem jsem u ní byla na operaci. Vše mi řádně vysvětlila, milá, trpělivá. Věděla jsem přesně, do čeho jdu. Operace na jedničku, pooperační péče také. Maximální spokojenost. Všem doporučuji. Děkuji

Paní doktorka Novotná je určitě osobou na správném místě. Na prohlídkách mi vše perfektně vysvětlí a vždy mi podává vyčerpávající odpovědi na moje otázky. Při nějkém problému vždy nabídne několik řešení a poradí to, které by bylo přímo pro mne to nejvhodnější. Je moc milá a má trpělivost a pochopení. Takového doktora bych přála každému. Jsem u ní asi přes 4 roky? a nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco podcenila. Při těhotenství mi vyšla vstříc s jakýmkoliv nárokem. Má pochopení a potřebné informace umí říct srozumitelně. Děkujeme Vám paní doktorko i paní sestřičce Svánovské :) jste bezva tým :) AJO Strakovi

Začalo to banální gynekologickou laparoskopickou operací. Operovala mne pí
dr. M. Novotná. Při operaci nastalo vnitřní krvácení, Nepříjemné , ale stát
se může. Bohužel paní doktorka vážnost situace nepoznala, mé stížnosti na
bolest odbyla slovy , že jsem hysterka a podobně.Tak uběhlo několik hodin.
Pak jsem "naštěstí" začala kašlat a praskly mi stehy na břiše a v ten moment
bylo lůžko plné krve. Situaci řešila noční služba,byl to primář a
od něho vím, že jsem prodělala díky velké ztrátě krve i klinickou smrt.
Probrala jsem se po několika dnech na JIPce. Když jsem přešla na běžný pokoj
dostala jsem se opět do péče pí doktorky Novotné. Po pár dnech jsem začala
mít bolesti v břiše a stoupala mi horečka, paní doktorka mne gynekologicky
vyšetřila, prohlásila , že je vše v pořádku, to se opakovalo tři dny za
sebou, mezi tím se bolest i horečky zvyšovaly, situaci řešili pouze
podáváním antibiotik ve formě pilulek. Ze zoufalství jsem se telefonicky
spojila s moji gynekoložkou a ta za mnou poslala opět primáře. Ten okamžitě poznal vážnost situace, měla jsem zánět střev, zařídil potřebná vyšetření a v krátké době jsem ležela opět na operačním stole.
Uznávám, všichni jsme jen omylní lidé, ale dvakrát během 10 dnů na jedné
pacientce tak fatální pochybení??

MUDr. Martina Novotná

Domnívám, že došlo buď k omylu nebo úmyslné lži. V každém případě může dojít k zásadnímu poškození mé dobré pověsti.

Všechny pacientky, které operuji, jsou cíleně zaslány ke mně mými kolegy nebo jsou to moje vlastní pacientky. Po operaci je vždy kontroluji a případně si je zvu na kontroly podle potřeby. Naštěstí za posledních několik let neměla žádná moje pacientka při operaci komplikaci a nebyla následně nutná hospitalizace na JIP. V textu je řada skutečností , které neodpovídají ani mé praxi ani praxi naše oddělení. Např. náš pan primář již léta neslouží. Já nemám na oddělení pokoje ( pracuji na porodním sále) , takže nikoho po operaci nemohu převzít zpět do své péče.
Pevně doufám, že omyl se vysvětlí.

Martina Novotná

paní doktorka je sice velice milá, ale prohlídka a zavádění porodních vyvolávacích tablet neskutečně bolelo, v případě jiných doktorů v porodnici jsem o tom ani nevěděla

Paní doktorka Novotná je jedna z nejlepších gynekologů v Brně vůbec!!!! Jsem s ní maximálně spokojená ve všech ohledech. Je to profesionál na svém místě!

Keby som žila v Brne alebo v okolí, tak idem rozhodne k tejto pani doktorke. :-)))

Paní doktorka Novotná je jedna z nějlepších lékařek, s kterými jsme se v životě setkala - neobyčejně vstřícná, citlivá, vždy ochotná vše vysvětlit. Rozhodně doporučuji, jsem její paciantka až asi 7 let a vždy naprostá spokojenost.

Dobrý den, chodím k paní doktorce 2 roky a jsem velmi spokojená. Velmi obdivuji její trpělivost a vstřícnost s kterou pracuje.Pokaždé se mi věnuje naplno, vysvětlí co potřebuji a vždy se mě ptá, jestli ještě něco potřebuji nebo jestli se chci ještě něco zeptat. Pečlivě mi vysvětlila podrobnosti k léčbě a byla velmi ochotná a profesionální i během mého těhotenství.Paní doktorku opravdu doporučuji.