Umístění: Ordinace Jiný

Pani Kucerova je opravdu doktorka na svem miste. Je velice laskava,hodna , empaticka, snazi se pomoci jak to jde.
Dochazim k ni s dcerou a nemenila bych.
Za nas obe nejlepsi v TP.

Moc milá a šikovná pani doktorka.Myslím ,že dále je to bez komentáře...:-)

Umí řešit problémy a řekne Vám co to je a jak se má řešit co při tom dělat a podobně. Posílá vás na vyšetření do té doby, dokud alespon nezjistí jaká to je příčina a řeší nejelpší východisko,

Nemůžu si stěžovat, vyřešila mi problém, na který nemohla přijít má doktorka.

Paní doktorka byla mou lékařkou již před mnoha lety, dodnes si ji pamatuji jako svědomitou, příjemnou a empathickou dámu. Léčila mé kloubní obtíže , poslala mě do lázní..nikdy jako dítě jsem z ní neměl strach a mohu ji jen doporučit. Děkuji Vám

Paní doktorka má svědomitý přístup k pacientům, velice dobrý praktik, dokáže vysvětlit, poradit, milé a vstřícné jednání. Velmi mi pomohla s 2 měsíční dcerkou, nebýt jí, asi bychom dodnes trpěly zbytečně já i dcera díky nezájmu jiných lékařů. Má vynikající vztah k dětem, rozumné postupy, je velmi skromná. Vřele ji však doporučuji!