Adres

Trojická 1, Praha
Mgr. Markéta Řeřichová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
775 26.....

Psychoterapie (800 Kč)

Individuální psychoterapie (800 Kč)

Rodinné psychoterapie (1 200 Kč) + 3 Více

Psychologické vyšetření u dospívajících (800 Kč)

Krizová intervence (800 Kč)

Psychologické poradenství (800 Kč)

Jmenuji se Markéta Řeřichová jsem zakladatelka Krizového centra pro rodinu Cestou necestou, psychoanalyticky orientovaná psychoterapeutka, supervizork...

• poruchy v mezilidských vztazích
  • deprese
  • vztahová krize

Fotografie

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně
Markéta Řeřichová

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

Psychologické vyšetření u dospívajících

Krizová intervence

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně
Markéta Řeřichová

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

• poruchy v mezilidských vztazích