Trojická 1, Praha 2, Praha
Mgr. Markéta Řeřichová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
775 26.....

Psychoterapie • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 500 Kč +3 Více

Psychologické vyšetření u dospívajících • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Jmenuji se Markéta Řeřichová jsem zakladatelka Krizového centra pro rodinu Cestou necestou, psychoanalyticky orientovaná psychoterapeutka, supervizork...

• poruchy v mezilidských vztazích
  • deprese
  • vztahová krize

Fotografie

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

Krizová intervence

Psychologické poradenství

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 24 let a prakticky od dětského věku mě trápí občasná nervozita z běžných situací, která se projevuje pocitem nevolnosti až zvracením. Děje se to vždy, když mám pocit, že mě bude někdo soudit. I když se snažím přesvědčit sama sebe, že na názoru druhých až tak nezáleží, stejně se mi často i automaticky spustí pocit silné nevolnosti.
    Dá se, prosím, tohoto bloku nějak zbavit?
    Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, je důležité, jaký obraz nosíme o sobě ve svém vnitřním světě. Věřím, že s průvodcem/ terapeutem se tento váš obraz může posunout k větší svobodě a hlavně laskavosti, přijetí. Přeji, ať se při pohledu do svého vnitřního zrcadla stále více usmíváte !

• Dobrý den,
    už asi rok mě trápí tinnitus, ale poslední cca 2 měsíce je to horší a horší. Mám noci, kdy se mi podaří naspat 4-5 hodin v kuse a pak se dá fungovat, ale těch je fakt málo. Mám pocit, že mě tinnitus ovlivňuje každým dnem víc a mám z toho deprese. Proto jsem se rozhodla vyhledat si nějakou pomoc. Moje otázka zní, zda jsou v Olomouckém kraji psychologové se zaměřením na tinnitus? A mám hledat psychologa nebo psychoterapeuta? Děkuji moc za odpověď.
    Simona 26 let

Dobrý den, Simono, v Olomouci je výborná psycholožka a psychoterapeutka Mgr. Lucie Svobodová. Vřele doporučuji. Přeji vše dobré!

• poruchy v mezilidských vztazích
  • deprese