Trojická 1, Praha 2, Praha
Mgr. Markéta Řeřichová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
775 26.....

Psychoterapie (800 Kč)

Individuální psychoterapie (800 Kč)

Rodinné psychoterapie (1 200 Kč) + 3 Více

Psychologické vyšetření u dospívajících (800 Kč)

Krizová intervence (800 Kč)

Psychologické poradenství (800 Kč)

Jmenuji se Markéta Řeřichová jsem zakladatelka Krizového centra pro rodinu Cestou necestou, psychoanalyticky orientovaná psychoterapeutka, supervizork...

• poruchy v mezilidských vztazích
  • deprese
  • vztahová krize

Fotografie

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

Psychologické vyšetření u dospívajících

Krizová intervence

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Můj problém jsou stále častější migrény a špatná proměnlivá nálada. Snažím se migrény řešit, jsem už objednaná na neurologii. Četla jsem o ní hodně článků, i to, že může být způsobena stresem. Já sama u sebe si stres neuvědomuji, nebo možná nepřipouštím. Mám léky na migrény, občas zaberou, občas ne. Jak mám postupovat dál? Doktor mi momentálně napsal na týden neschopenku, abych si odpočinula, ale nemůžu to tak dělat pořád kvůli zaměstnání.

Dobrý den, je rozhodně dobře, že budete migrény řešit s neurologem. Pravdou ovšem také je, že psychosomatika je " mocná čarodějka", proto Vám konzultaci s psychologem či psychoterapii vřele doporučuji.
    Přeji vše dobré a hodně štěstí!

• Dobry den,
    Muj syn (27 let) ma mentalni nemoc.
    Schyzoafectiv disorder je jeho soucasna diagnoza. Navstevuje skupinove terapie a uziva nekolik druhu leku, jiz nekolik let.
    Snazim se najit dalsi lecebnou alternativu, napriklad psychoterapii a nebo hypnozu.
    Paul trpi uzkosti a paranoidnimi pocity.
    Casto ma problem jit ven mezi lidi, vse si uvedomuje a trpi.
    Prosim o pomoc?
    Dekuji

Dobrý den, souhlasím s názory kolegyň a asi víc k tomu teď nemám co dodat, než i mé přání, aby Vám i synovi bylo na cestě životem lépe. Hodně štěstí. M. Řeřichová

• poruchy v mezilidských vztazích
  • deprese