Mgr. Markéta Řeřichová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Markéta Řeřichová (viz wikipedie), nar. 25. srpna 1978, Praha, je česká zakladatelka organizace odborně pomáhající vysoce ohroženým dětem a rodinám C...

• Emocionální bolest

• rodinná terapie
Zobrazit více

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Dozvědět se více

2 300 Kč

3 názory pacientů

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová rozvodová situace v rodine

Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže.
Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci.
Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou.
Dcera se na sezení i těšila.
Moc děkuji a vřele doporučuji!
Lucie

Dobrý den,
moc děkuji a přeji vše dobré!
Markéta Řeřichová

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně
Markéta Řeřichová

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat úplně obecně tj. může se člověk změnit? Stále pročítám další a další články o tom, že člověk má nějaké charakterové rysy a vlastnosti, se kterými se rodí a že osobnost člověka je do značné míry předurčena v jeho genech a nemůže ji sám člověk ovlivnit. Určitě vím, že se tím dá naučit pracovat, ale dá se to změnit? Můžu změnit to, jaký jsem člověk, jak věci vnímám, jak reaguji, jak přemýšlím, jak věci prožívám, atd atd? Nebo vše tohle mi je prostě předurčeno a já s tím už nic nesvedu?

Dobrý den, ač máme jisté danosti, předpoklady, genetické dispozice, naučené životní scénáře, včetně často hluboce zakořeněných, vnitřně přijatých obrazů o sobě a o světě, máme dar a možnost volby. Chceme-li změnu, můžeme se touto cestu vydat. Výsledek nás občas překvapí, je to cesta zajímavá, občas hodně těžká, velmi pestrá, dobrodružná a pro každého unikátní, svérázná a jedinečná. Jakékoli přiblížení se k sobě, k vlastní vizi o životě, má smysl. Přeji hodně štěstí a odvahy hledat svou cestu a žít svůj život. Markéta Řeřichová

Dobrý den,
prosím vás o radu/doporučení, jestli jít s nemocí - hraniční poruchou osobnosti raději za psychologem nebo psychiatrem.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučuji najít psychoterapeuta, který ve Vás bude vzbuzovat pocit vzájemné důvěry, respektu, přijetí a pevného bezpečí. Přeji hodně štěstí! Markéta Řeřichová

• Emocionální bolest
  • Deprese, úzkosti, obsese, traumata