Mgr. Markéta Řeřichová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Krizová intervence • 1 200 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč +5 Více

Psychoterapie • 1 200 Kč

Rodinná, párová psychoterapie • 1 500 Kč

Supervize • 1 500 Kč

Jmenuji se Markéta Řeřichová, jsem psychoanalyticky orientovaná psychoterapeutka, zakladatelka organizace odborně pomáhající vysoce ohroženým dětem a...

• Emocionální bolest

Supervize ad hoc

1 800 Kč

Víkendová psychoterapie

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová rozvodová situace v rodine

Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže.
Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci.
Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou.
Dcera se na sezení i těšila.
Moc děkuji a vřele doporučuji!
Lucie

Dobrý den,
moc děkuji a přeji vše dobré!

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

děkuji za otevřenost.
    Věřím tomu, že dobře vedená psychoterapie Vám může prospět, zvolíte li tuto cestu.
    Přeji hodně štěstí na Vaší cestě životem, ať povede jakkoli, hlavně v souladu s Vámi, otevírajíce se více ošetření duše a vnitřní svobodě.

S pozdravem

Mgr. Markéta Řeřichová

• Dobry den,prosím o radu ohledně mého problemu.Tri roky dochazim k lekari skrz nespavost,ráno se probouzim boli mne cele telo,mám silnou migrenu a vše se stupnuje,sotva vidim na oci jak mne boli a stipou.Vystridala jsem hromadu leku na uklidneni i na spani po čase bez účinku bohuzel.Mam za sebou vysetreni i hospitalizaci na neurologii lumbalni punkci vše v poradku.Jsem objednána do spankove laboratore i k psychiatrovi jenže vše až za mesic až dva i když jim zoufalstvym brecite,ze jste uplne vycerpani nikdo nebere ohled.Krevni testy mám taktéž v poradku a jediné co mi zjistili je astma v pocatku na které vdechuji leky a mám chodit na rehabilitace nejblizsi termín za mesic.Bohuzel už jsem ve fázi,kdy sotva stojím na nohou,únava hrozná brni ruce,nohy a sefka v praci mi dá zřejmě výpověď,jelikož nezvladam ani úvazek na 4h.Dojit pro mne par metru či umyt nadobi a běžné dóm.prace jsou u mne nad lidsky vykon.Stresove období nemam jednoduse citim ze mě telo potrebuje poradny spanek a bude dobre jen už nevím co delat na koho se obratit.Zrejme mne lekari berou jako hypochondra nebo už tomu opravdu nerozumim.Budu vám moc vdecna za jakoukoliv radu či pomoct.

Dobrý den, myslím, že jednou z cest k ozdravění Vaší duše, porozumění a možná ztišení bolestí i chybějícího, nejen léčivého spánku, je psychoterapie. Přeji vše dobré! Markéta Řeřichová

• Emocionální bolest
  • Deprese, úzkosti, obsese, traumata