přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Náplavní 1, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 800 Kč

Supervize • 2 300 Kč

Párová psychoterapie • 1 800 Kč

Nejčastěji hledané služby

2 300 Kč

Dozvědět se více

Mgr. Markéta Řeřichová

Markéta Řeřichová (viz wikipedie), nar. 25. srpna 1978, Praha, je česká zakladatelka organizace odborně pomáhající vysoce ohroženým dětem a rodinám C...

Léčené nemoci

• Emocionální bolest
  • Deprese, úzkosti, obsese, traumata
  • Vztahová, rodinná a osobní krize
Zobrazit všechny léčené nemoci

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (22)

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová rozvodová situace v rodine

Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže.
Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci.
Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou.
Dcera se na sezení i těšila.
Moc děkuji a vřele doporučuji!
Lucie

Mgr. Markéta Řeřichová

moc děkuji a přeji vše dobré!

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová

Paní Markéta je výtečný člověk, jako terapeutka umí lidem naslouchat, má vlídný přístup, mnoho svých zkušeností, nebojí se tématu a bylo zjevné, že na sobě sama pracuje, což u mě budí důvěru. Má ráda svou práci, je na správném místě. Vřele doporučuji.

Mgr. Markéta Řeřichová

moc děkuji a přeji hodně štěstí při plavbě životem!
Srdečně

Umístění: Mgr. Markéta Řeřichová Špatné rodinné podmínky, sebepoškozování

Markétu Řeřichovou jsem poprvé poznala ve (přibližně) 14 letech. Nevěděla jsem, co mám očekávat, nevěděla jsem, jak naše setkání budou probíhat a už vůbec jsem nevěděla, k čemu mi to vlastně bude. K Markétě mě doporučil OSPOD, takže jsem už jen z trucu nikam nechtěla.
Po pár sezeních se můj názor ale změnil. Neříkám, že vždy, ale začala jsem k Markétě docházet velmi ráda. S psychoterapeuty mám již nějaké zkušenosti a mohu říct, že Markéta Řeřichová je TOP z těch všech zkušeností.
Samozřejmě má asi veškeré vlastnosti, který by dobrý psychoterapeut měl mít, ale k tomu všemu je lidská, chápavá, velmi všímavá a tak nějak vždycky ví, co má říct. Ráda vše řeší svým jménem bez toho, že by vás zbytečně odkazovala jinam, či k někomu jinému.
Opravdu doporučuji.
K.M.

Milá K. M.,
moc děkuji za hřejivá slova.
Vážím si Vaší důvěry a odvahy vzít život do svých rukou a hledat cestu k tolik potřebné vnitřní svobodě.
Přeji hodně blízkosti a štěstí v naplněném životě.
Srdečně M. Ř.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je obnovění vztahu v tomto případě vůbec reálné? Mám se trápit dál?

přeji, ať si najdete svou cestu životem, na které se budete cítit hezky a svobodně..známé "být sám sebou a nebýt sám"...

Štastnou plavbu životem!

Mgr. Markéta Řeřichová

Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

děkuji za otevřenost.
Věřím tomu, že dobře vedená psychoterapie Vám může prospět, zvolíte li tuto cestu.
Přeji hodně štěstí na Vaší cestě životem, ať povede jakkoli, hlavně v souladu s Vámi, otevírajíce se více ošetření duše a vnitřní svobodě.

S pozdravem