Schodová 2, Brno-sever, Brno
Fyzio Balance

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín • 850 Kč

Cvičení podle mojžíšové • 850 Kč

Cvičení pro starší lidi • od 180 kč +26 Více

Věřím, že každý lidský organismus má velké regenerační schopnosti a pokud se mu pomůže vhodnou terapií a cvičením, je možné se zbavit i dlouholetých b...

• Neurologická onemocnění

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 300 kč

od 200 kč

Umístění: Fyzio Balance zdravá záda, Hatha jóga

Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Běžný termín

Pani fyzioterapeutka je velmi prijemna a empaticka. Stale se usmiva. Snazi se pomoci a vi, o cem mluvi. Ma lidsky pristup, jeji rady mi opravdu pomohly a napr. kycel uz me po chuzi neboli diky zmene postoje. Byla jsem zde dvakrat. Pokazde jsem povedela, s cim prichazim. Pani fyzioterapeutka se podivala, jak stojim a v cem je problem. Pak mi vse vysvetlila a ukazala spravnou pozici i cviky, ktere mi k ni pomuzou. Jsem ji moc vdecna. Z terapie vzdy odchazim s usmevem. Dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní Markéta,byla velmi empatická,zjištovala příčinu mých bolestí,promasírovala,ukázala spoustu cviků,aplikovala tejpy,jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Běžný termín

Nemůžu jinak než Mgr. Markétu Muchovou doporučit. Přišel jsem s přetrvávající bolestí zad, s kterou jsem již neúspěšně byl v minulosti u jiného fyzioterapeuta. Paní Muchová to ovšem skvěle zvládla. Nezabývala se pouze zády, ale zhodnotila celé mé držení těla. Celkově zhodnotila, na co si dát pozor a také přesně určila zdroj bolesti zad. Nakonec doporučila cvičení a na co si dát pozor. Po pár týdnech už záda nebolí.
Paní Muchová byla velmi sympatická a ochotná. Až zase bude nějaký problém, vím kam zajít.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

I came in because I had pinched nerve on my back a few days back. Markéta explained to me exactly why it happened, gave me a treatment, and taught me exercises I should do at home to prevent it from happening in the future. She has a very kind and warm approach, with a genuine interest to help you. It was a pleasure, and would come again any time.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní Mgr. Muchová bola veľmi príjemná, profesionálna ,všetko mi vysvetlila a pomohla mi. Je vidno, že práca ,ktorú robí ju naozaj baví. Bola som veľmi spokojná. Odporúčam :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní Muchová je veľmi milá, ochotná, všetko podrobne a zrozumiteľne vysvetlí. Bola som s bolestí krční páteře, zanalyzovala mi celé držení těla a doporučila cviky. Kto zvažuje návštevu fyzioterapeuta určite pani Mgr. Muchovú vrele odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Fyzioterapie me pomohla, bylo me nauceno jak spravne drzet telo pomoci cviku.
Prijemny pristup, ochota.
Vrele doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Markéta mi velmi pomohla, oceňuji její profesionální a milý "lidský" přístup. Pravděpodobně v sobě najdu dost odvahy, abych zašla i na její "skupinové" cvičení (které jinak nepreferuji).

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní Muchová je úžasná a naší spolupráce si vážím od první konzultace. Šla jsem za ní s typickými produktem sedavého zaměstnání: s "hrbem" na zádech, poté, co jsem si několikrát od různých lékařů vyslechla, že tak to je a v mém věku (35 let) už s tím nic dělat nepůjde. Tak přesně tohle od paní Muchové NEuslyšíte. Kombinací masáží, cviků, trpělivosti a pečlivosti, se moje záda pomalu, ale jistě zlepšují. Jsem velmi vděčná za její pozitivní přístup, laskavost, ochotu a profesionalitu. Vřele doporučuji!

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Již 3roky tvoří se mi hlen v nosohltanu zalehne mi ucho (opakované propíchnutí bubinku na ORL) Je to chronický zánět nebo infekční?Jak se mám léčit? DěKUJI ZA ODPOVěĎ!

Dobrý den,
    toto fyzioterapie nelečí. Doporučuji zkusit znova ORL nebo nějakou alternativní léčbu. Jediné čím bych Vam mohla pomoci je ošetření Kraniosakrální biodynamikou.

Mgr. Markéta Muchová

• Dobrý den,
    předminulý týden jsem byl na jedné brigádě, kde se strašně moc klikalo myší (v průměru téměř, co sekunda to klik). Byl jsem tam 3 dny. Třetí den jsem musel pracovat levačkou. Od té doby mě ruce pořád bolí, přestože jsem doma hodně omezil sezení u počítače. Nebolí mě prsty, ale od zápěstí k loktu na pravačce a na levačce od zápěstí k rameni (jako by se namohla nějaká "nervová dálnice, která ovládá ukazovaček)
    Můžete mě prosím poradit, co s tím? Nemůže to být zánět?

Dobrý den, muže to být zánět z přetížení nebo celkově přetížení svalů a šlach. Možná by pomohlo měkké tkáně uvolnit měkkymi technikami nebo masáží.. zkuste bud nějakeho šikovného maséra nebo fyzioterapeuta. Uršitě také klidový režim a mohlo by pomoci ruce zatejpovat.

Mgr. Markéta Muchová

• Neurologická onemocnění