Adres

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Hotovost, Bankovní převod
777 90.....

Fyzioterapie (od 650 kč)

Vyšetření pohybového aparátu (od 650 kč)

Tejpování (od 200 kč) + 25 Více

Funkční trénink (od 650 kč)

Poúrazové vyšetření (od 650 kč)

Diagnostické vyšetření (od 650 kč)

Věřím, že každý lidský organismus má velké regenerační schopnosti a pokud se mu pomůže vhodnou terapií a cvičením, je možné se zbavit i dlouholetých b...

• neurologická onemocnění

• Ostravská univerzita - fyzioterapie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Fyzioterapie me pomohla, bylo me nauceno jak spravne drzet telo pomoci cviku.
Prijemny pristup, ochota.
Vrele doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Markéta mi velmi pomohla, oceňuji její profesionální a milý "lidský" přístup. Pravděpodobně v sobě najdu dost odvahy, abych zašla i na její "skupinové" cvičení (které jinak nepreferuji).

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Paní Muchová je úžasná a naší spolupráce si vážím od první konzultace. Šla jsem za ní s typickými produktem sedavého zaměstnání: s "hrbem" na zádech, poté, co jsem si několikrát od různých lékařů vyslechla, že tak to je a v mém věku (35 let) už s tím nic dělat nepůjde. Tak přesně tohle od paní Muchové NEuslyšíte. Kombinací masáží, cviků, trpělivosti a pečlivosti, se moje záda pomalu, ale jistě zlepšují. Jsem velmi vděčná za její pozitivní přístup, laskavost, ochotu a profesionalitu. Vřele doporučuji!

Umístění: Fyzio Balance

Paní Muchová je skutečně žena na svém místě. Šel jsem za ní s bolestí v mezižeberních svalech. Hned mi zanalyzovala celé držení těla a doporučila cviky, které mi pomohou. Po pár týdnech musím říct, že její rady mi opravdu pomohly a problémů jsem se zbavil. Navíc je velmi smypatická a příjemná v komunikaci. Mohu ji jednoznačně doporučit.

Umístění: Fyzio Balance bolestivá bedra

Moc milá slečna :-) Probere s Vámi Váš zdravotní problém: -) Uvolní příjemně postiženou oblast. Doporučí a ukáže vhodné cviky aj. Spokojenost 100%

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Som veľmi spokojný, profesionálny prístup, veľmi milá, príjemná fyzioterapeutka. Pri bolestiach ramena hneď poradila, čo treba zmeniť, hneď vysvetlila, čo je zle a napravila to. Zatiaľ to pomáha, čiže veľká spokojnosť a určite odporúčam. Ďakujem, Martin

Umístění: Fyzio Balance

Za Markétou jsem přišel s akutním výhřezem plotýnky v bederní oblasti. Dala mě dohromady v nejaktutnější fázi a postupně mi pomocí individuálních terapií a skupinových cvičení pomohla posílit střed těla. Jen díky její pomoci, rad a trpělivého vysvětlování cviků jsem po dvou letech od úrazu bez jakýchkoliv subjektivních omezení, výhřez se mi o polovinu zlepšil a já mohu fungovat mnohem lépe než předtím. Moc jí děkuji za milý, opravdu individuální a naprosto profesionální přístup, pochopení a trpělivost. Úsměv a pozitivní energie je u ní vždy samozřejmostí, kéž by bylo víc takových, jako je ona.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Markéta Černovská je velmi příjemná a milá, ale to není tolik důležité. Ve svých skoro 35ti letech jsem se konečně naučila stát (správně) a to po chvilce jejího zkoumavého pohledu. To prakticky během několika dní vyřešilo moje bolavá kolena při jízdě na kole. Kombinací několika málo cviků a masáží navíc věřím, že významně přispěla k tomu, že se nám po mnoha letech snažení poštěstilo a čekáme miminko (ač se to bez zásahu dalších lékařů neobešlo).

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U paní magistry jsem byla zatím jen na jedné návštěvě, ale jsem spokojená. Vysvětlila mi, jaké mám problémy s držením těla, dala mi tipy ohledně sezení, uvolnila mi akutně skřípnutá záda a naučila mě cviky a triky na posílení a protažení příslušných svalů. Určitě u ní zůstanu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Můžu vřele doporučit paní Markétu Černovskou. Velice příjemná, milá a především profesionální odbornice, která vás dokáže naučit správné pohybové stereotypy a tím předcházet problémům. Já osobně nemám akutní zdravotní problém, žádal jsem pouze diagnostiku pohybového aparátu a následné korekce vadných zvyků, a jsem maximálně spokojen.
Petr Kubát

Fyzioterapie

Tejpování

od 200 kč

od 200 kč

Zdravá záda, hatha jóga

od 170 kč

Metoda ludmily mojžíšové - léčba funkční ženské neplodnosti

Spirální dynamika

od 650 kč

Fyzioterapie pánevního dna - inkontinence, bolesti kostrče apod.

od 650 kč

Škola zad, úprava pracovního prostředí

Vyšetření pohybového aparátu

od 300 kč

od 300 kč

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

Fyzioterapie me pomohla, bylo me nauceno jak spravne drzet telo pomoci cviku.
Prijemny pristup, ochota.
Vrele doporucuji

F

Umístění: Fyzio Balance bolestivá bedra

Petr Kubát

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    předminulý týden jsem byl na jedné brigádě, kde se strašně moc klikalo myší (v průměru téměř, co sekunda to klik). Byl jsem tam 3 dny. Třetí den jsem musel pracovat levačkou. Od té doby mě ruce pořád bolí, přestože jsem doma hodně omezil sezení u počítače. Nebolí mě prsty, ale od zápěstí k loktu na pravačce a na levačce od zápěstí k rameni (jako by se namohla nějaká "nervová dálnice, která ovládá ukazovaček)
    Můžete mě prosím poradit, co s tím? Nemůže to být zánět?

Dobrý den, muže to být zánět z přetížení nebo celkově přetížení svalů a šlach. Možná by pomohlo měkké tkáně uvolnit měkkymi technikami nebo masáží.. zkuste bud nějakeho šikovného maséra nebo fyzioterapeuta. Uršitě také klidový režim a mohlo by pomoci ruce zatejpovat.

Mgr. Markéta Muchová

• Již 3roky tvoří se mi hlen v nosohltanu zalehne mi ucho (opakované propíchnutí bubinku na ORL) Je to chronický zánět nebo infekční?Jak se mám léčit? DěKUJI ZA ODPOVěĎ!

Dobrý den,
    toto fyzioterapie nelečí. Doporučuji zkusit znova ORL nebo nějakou alternativní léčbu. Jediné čím bych Vam mohla pomoci je ošetření Kraniosakrální biodynamikou.

Mgr. Markéta Muchová

• neurologická onemocnění
  • bolest ramene
  • bolest kyčle

Ukončené školy

• Karlova univerzita - fyzioterapie
  • Ostravská univerzita - fyzioterapie

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Znalost jazyků

Angličtina