Umístění: Náš zubař s.r.o.

Od detstvi jsem mela panickou hruzu ze zubaru (diky ruznym zazitkum u me detske zubarky). Pred prvni navstevou u pani doktorky Markety jsem u zubare 5 let nebyla. Strasne jsem se bala, ale kamarad mi ji doporucil, doprovodil me. Pani zubarka je velmi citliva a empaticka mlada dama, ktera cloveka nijak nesoudi, ale snazi se pomoci. Po straslive spouste zakroku, ktere na me vykonala, se nebojim k zubari chodit. Nyni k ni chodim i se synkem. Ja prekonala svuj strach, syn jej nejspis nikdy mit nebude. Pani zubarka je poklad, ktereho si velmi cenim.

Palackého 83, Kladno
Náš zubař s.r.o. (mapa)

Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Jsem zakladatelkou zubní ordinace Náš zubař, jejímž cílem je poskytování dostupné dentální péče na vysoké úrovni v Kladně a v jeho okolí. Zaměřuji se ...

Umístění: Náš zubař s.r.o.

Nemohu jinak než doporučit. Profesionální a příjemné jednání i atmosféra. Po dlouhé době se k zubaři i těším. :)

Profesionální jednání, špičkové vybavení, příjemná atmosféra v čekárně i ordinaci. Já už se nebojím.

První návštěva a ten nejlepší dojem a profi přístup. Myslím, že MDDr. Makréta Kočková nestudovala medicinu nadarmo, a že se stala velkým přínosem pro pacienty.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Dnes jsem u ní byla poprvé a ač mám velký strach že zubařu u paní doktorky jsem se cítila velice dobře. Je milá,usměvavá.vše pečlivě vysvětlí a konečně jsem našla zubařku ke které se nemusím chodit se strachem k zubaři

K pani zubarce Kockove chodim i s obema malymi detmi. Vzdy nam vse vysvetli a zduvodni. K detem je mila, mluvi na ne a ani si nevsimnou, ze probehl nejaky zakrok. I pres to, ze oba synove uz maji zkusenost s trhanim zubu pod anestezii, k pani zubarce se neboji. Mala pozornost za statecnost je vzdycky potesi.
Jsme moc spokojeni. Dekujeme.

K pí. Dr jsem se objednal před velmi dlouhou dobou a chodím k ní po předchozích zubařkách a zubařech velmi rád a jsem stejného názoru ,že je velmi profesionální a má skvělé České Ručičky.Je velmi skvělá nejen v přístupu k lidem ,ale i trpělivosti má velmi a je prostě nejlepší - velmi doporučuji všem.Jirka

Nemohu jinak než co nejvřeleji doporučit tuto báječnou osobu-doktorku,je velice milá,šikovná,svědomitá a vysoce profesionální.Po předchozích zkušenostech s raději nejmenovanou dr.Všejejakovždyvpořádku jsem šťastný,že jsem zakotvil právě u ní!Dokonce se osvědčila i coby zdatná nasazovačka piercingů(viz.má přítelkyně:).No je prostě NEJ:))

Musím přidat další pozitivní recenzi na paní doktorku. Předně, na každého pacienta má dost času, všechno vysvětlí, s pacientem mluví a je vždy příjemná. Ordinace je moderně vybavená. Absolvoval jsem docela složitý zákrok a odvedla skvělou práci, s výsledkem jsem velmi spokojen. Mám srovnání s jinými zubaři a mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Po návštěvě několika zubařů během jednoho měsíce a hledání toho vhodného jsem ráda, že jsem skončila právě u ní. Každému špatnému zubu věnuje maximální péči, práce je provedena precizně a zákrok je bezbolestný.

Umístění: Náš zubař s.r.o.

Jsme moc spokojeni. Dekujeme.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko, pribíráte ještě pacienty? Nutně sháním zubaře pro sebe a své děti ve věku 11,11,3,2 oni se zuby problémy nemají ale zubaře mít by měly a já často trpím se zuby. Je to 14dni co mi na zubní pohotovosti dali do zubů umrtvovaci vložku a dnes by se měla vyndat, jenže nemá kdo, svého zubaře nemám. Tímto vás moc žádám a prosím o přijetí a registraci do vaší kliniky (ordinace). Děkuji za pochopení . Všichni máme Vozp pojišťovnu.

Dobrý den, pošlete tento dotaz prosím na e-mail ordinace@nas-zubar.eu

MDDr. Markéta Karnet

• zubní lékař - stomatolog