Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 800 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Předem na bankovní účet.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Jiné aplikace pro videohovory:
Konzulatace probíhá přes platformu Zoom. Link na konzultaci vám pošlu nejpozději den před konzultací, a to e-mailem, sms či přes WhatsApp. Program Zoom můžete používat skrz webový prohlížeč na adrese www.zoom.us nebo si stáhnout aplikaci do počítače, tabletu či telefonu. Doporučuji stáhnutí programu do vašeho zařízení pro uživatelsky příjemné ovládání.

Maitrea, Týnská ulička 6, 2. patro, zvonek Terapie V, VI, VII, Praha 1, Praha

2 000 Kč

Maitrea, Týnská ulička 6, 2. patro, zvonek Terapie V, VI, VII, Praha

2 000 Kč

Poradna

Klienty vedu rychle a efektivně ke kořenům problémů, zvědomění podvědomých obsahů, které jsou zdrojem úzkosti, deprese, pocitů viny a strachu, panický...

Léčené nemoci

• Čeština,
  • Slovenština

Účty sociálních médií

Umístění: Poradna Jiný

Pokud hledáte velmi schopného terapeuta na vysoké úrovni, tak jste určitě správně. Jako dítě jsem chodila za hodně terapeuty, psychology atd., postupně jsem ale dostala akorát tak odpor. Bohužel se mi vrátili kritické stavy z minulosti a já byla nucena vyhledat pomoc, měla jsem velmi úzkostné stavy a nebyla jsem schopná ani být přes noc sama, dlouho jsem se rozmýšlela a potom zvolila právě tuto paní terapeutku. Teď za tuto zkušenost velmi děkuji, protože to, co se mnou dokázala udělat, neudělal nikdo. Dostala ze mě, mé dlouho zadržované emoce a již po dvou návštěvách, při kterých se vám věnuje s krásným a osobitým přístupem, se můj stav zcela začal měnit. Nastavila jsem si jiné myšlení v hlavě a díky těmto terapiím jsem překonala své strachy, které mě v životě jen brzdili. Takže, určitě pokud máte jiný či podobný problém, neodkládejte to do stavů jako já a zvolte právě tuto terapeutku, má skutečně dar pomáhat

C
Umístění: Poradna psychologické konzultace

I want to express my heartfelt appreciation for the time I spent with Markéta, using Dr. Gabor Maté's approach. Thanks to Markéta's guidance, I have made significant progress in my journey of self-discovery. Her assistance has been invaluable in helping me gain a deeper understanding of my inner self and how emotions manifest in my body. I truly value our time together and hold our sessions in high esteem.

Umístění: Poradna psychologické konzultace

Dlouhou dobu jsem se potýkal s nepříjemnými emocemi, snahou utéct od svých pocitů a zmatkem ve svém osobním životě.
Myslel jsem, že to, co prožívám a jak se chovám, tak zkrátka je a musí i zůstat.
Díky paní terapeutce jsem ale zjistil, že to tak být nemusí.
Během našich sezení se postupně učím chápat svoje vnitřní pocity a potřeby. Dozvídám se o jejich příčinách a zároveň způsobech, jak na sobě mohu pracovat. To vše v příjemném prostředí plném důvěry a pochopení. Velice mi naše sezení pomáhají. Jsem vděčný, že mi paní terapeutka představila přístup Compassionate Inquiry dle Dr. Gabora Maté – nebojím se říct, že mi změnila život k lepšímu.

Umístění: Poradna

Mám za sebou pět sezení. A už teď cítím velkou změnu. Po narození druhé dcery jsem byla vyčerpaná, měla jsem strach, že se zhroutím pod tlakem, který jsem se dvěma malými dětmi každý den zažívala. Pomocí metody životní mapy se paní Markéta velmi rychle zorientovala v mém příběhu a po pátém sezení se začaly uvolňovat strachy, které jsem měla dlouhá léta uložené v těle. A s tím se proměňuje i mé prožívání a chování okolí vůči mě. Proto jsem nadšená, že jsem narazila zrovna na Markétu. Má pochopení, soucit, umí se správně ptát a je efektivní. Žádné dlouhé rozbory. Prostě práce s tělem a emocemi. Také se učím techniky používat sama. Jsem zvědavá, co se ještě objeví:-)

Umístění: Poradna

Terapeutku jsem vyhledala v době, kdy jsem viděla vše černě, byla jsem bez energie a radosti, toxická sama k sobě i k okolí.
Přesně si pamatuji první sezení - brečela jsem. Na posledním jsem se usmívala, bylo mi dobře, měla jsem radost ze svého posunu, ke kterému mi pomohla.
Jsem jí vděčná, že mi dovolila být naprosto otevřená a upřímná, a že mi pomohla pojmenovat mé problémy.
Na každém sezení mi pomohla najít odpovědi, co se to děje, proč cítím, co cítím, a že to je správně, že to takhle cítím. Po každém jsem se cítila více uvolněná, šťastná, svobodná, smířená. A hlavně to, co jsem se naučila během sezení, mi pomáhá v běžném životě - fungovat lépe, vědoměji a upřímněji.
Měla jsem štěstí narazit právě na ni.

Umístění: Poradna psychologické poradenství

Marketa helped me to open my eyes on things I didn't (want to) see and that's everything I feel is all right to feel. She showed me how important it is to accept these feelings and acknowledge them for my personal and professional well being. Thank you a lot!

Umístění: Poradna

Moje první návštěva u paní Blažené byla jedním slovem Krásná. Propojila jsem se díky ní se svými emocemi a zažila pocit klidu a pochopení. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Poradna

S paní terapeutkou jsem měl 10 sezení během uplynulých 2 měsíců. Přicházel jsem k ní v poměrně špatné kondici, manžel, který se domnívá, že ho manželka po deseti letech opouští. Během sezení skutečně k oznámení rozvodu došlo.
Musím říct, že mi ohromným způsobem pomohla. Prakticky jsme neřešili můj vztah, jako spíš mě osobně a moji „hlavu“ a můj pohled na mé okolí. Pomohla mi najít správný přístup a přistoupit k mému utrpení, až se z toho žádné utrpení nestalo a během krátké chvíle jsem se i sám bez jejího přispění dokázal se situací vyrovnat. Během posledních sezení jsem s ní již prakticky končící vztah neřešil, naopak mi pomohla najít cestu vyřešit si moje vlastní „démony“ a to bych popsal jako cestu k nalezení schopnosti se postavit čemukoliv.
Co můžu dodat? Snad jedině všemi prostředky komukoliv doporučit. Za sebe nevýslovně mockrát děkuji.

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Paní Markéta mi moc pomohla v době, kdy jsem nevěděla kudy kam a potýkala se s několika problémy najednou a neměla sílu je řešit. Díky životní mapě jsme rozkryly spoustu věcí, které pramení z dětství a s člověkem se táhnou celý život. Je velice příjemná a empatická, dovede vše správně pojmenovat a přivést člověka k pochopení, že dokud na sobě nezačne sám pracovat a nezmění svoje vzorce chování, nic se nezmění. Díky jejím terapiím jsem se problémům postavila čelem a začala je řešit.