Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Za mě teda, skvělá doktorka,dobrá stará škola, radši se dívá na pacienta než do počítače,to že s každým neprobira jeho osobní život,je pro mě plusem, na základě vlastního úsudku se snaží najít příčinu ,pomocí vyšetřovacích metod pak jen potvrdit nebo vyvrátit,za mě perfektní a sestřičku,kterou měla na záskok, starší paní v důchodě u žádné jiné nebyl odběr krve taková pohoda, ,,jak do másla,,empatická a zkušená, škoda že v dnešní době je plusem spíš jak dobře to umějí s moderními technologiemi než s člověkem.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, vždycky mi pomůže je lidská ochotná až nadstandardně. Ano čekací doba v čekárně je delší ale na kvalitu si počkám ráda, paní doktorkou vřele doporučuji.

Je to nejlepší praktický lékař, nikdy se nevykačle na pacienta a je sní i sranda :)

je to velmi dobra lekarka, nerikam ze nejlepsi ale taky urcite ne nejhorsi.

Lékařku vůbec nezajímá nějaká nemoc pacienta,stále telefonuje,chodí otevírat někomu zboku,nevěnuje pozornost příznakům,odporně chladná,na obrazovce počítače má nalepeno pár dobrých rad co nepsat,otřesné.Každý pacient ji otravuje .

Vždy jsme jako rodina byli moc spokojeni

Paní doktorku nedoporučuji. Já sama se od ní v brzké době odhlásím, nedává prostor k přesnému vyjádření k nemoci a po jedné větě vás zastaví a napíše léky, a dá vám pocit že nejste podstatný, protože v čekárně má další pacienty. Tento flegmatický přístup k pacientům je mi velmi nepříjemný, a to nemluvím o tom, že jakoukoli mou otázku odbude s nepříjemným komentářem. Z ordinace odcházím velmi nejistá zda tyto narychlo napsané léky jsou pro mne vhodné.

Ten kdo napsal, že u paní doktorky nejsou čekací doby je asi její dobrý kamarád. Já zde vždy čekám min 1,5hod. Po pracovním úraze mi nebyla schopná vypsat potřebné papíry a body pro pojišťovnu. Musel jsem se obrátit do nemocnice, kde jsem po úraze operován, kde mi to bez problémů napsali. Divili se, jakto že obvodní lékař to není schopen vyplnit. To platí i pro jiná potvrzení, která jsem potřeboval do práce atd... vždy mi připadalo, že to vidí poprvé v životě a ptala se "a co tu mám napsat?". Preventivní prohlídka typu: "vidíš?" "slyšíš?" "bolí tě něco?" "tak jsi zdravý." A to bych mohl pokračovat....

PANÍ DOKTORKA VŮBEC NENÍ SPOLEHLIVÁ. PACIENTA NEVYŠETŘÍ JAK BY MĚLA,NEZMĚŘÍ TLAK,NEČTE ZPRÁVY Z POHOTOVOSTI.VŮBEC JI NEDOPORUČUJI

Znám velice dobře a určitě doporučují milá přijemná prostě nejlepší.