MUDr. Marie Kudláčková

Zubař Více

Heřmanův Městec 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Havlíčkova 614, Heřmanův Městec

Mohu jen doporučit. Negativni hodnocení je jen od těch, kteří sí o sobě myslí, že jsou pohanskými bohy. Pro ně jsou všichni jen lůzy... Paní doktorka je milá, příjemná a rozhodně ví co dělám....

Irena P.

no nepřejte nic zlého,zuby jsou svinstvo...paní doktorka by měla vyměnit sestru takovej kyselej obličej vidět u tak neoblíbeného lékaře není dobré,jinak hledám mudr.co rozumi a ne jen tipuje

Paní nebo slečna Pavlína asi neví co je to mít opravdu problém se zuby.Já k paní doktorce chodím už 10 nebo 11 let a jsem velice spokojen.Měl jsem zuby v opravdu hrozném stavu a jenom díky paní doktorce je mám v pořádku.Paní doktorka je i velice ochtotná.Neváhala ani o víkendu jet s mojí manželkou do ordinace a opravit jí bolavý zub.Proto jí vřele doporučuji všem.Chodíme k ní celá naše rodina a neváháme k ní jezdit 70 km.Přeji paní doktorce hodně spokojených pacientů jako jsem já a moc jí děkuji za sebe a celou rodinu za její péči,ochotu a obětavost s jakou se o pacienty stará.Naopak Pavlíně přeji,aby jí pořádně rozbolely zuby a nebyl žádný zubař nablízku.Třeba si pak začne takových lékařů víc vážit.

Vzdy jsem byla spokojena, paní doktorka je milá a svému oboru rozumí!!!